Przejdź do treści

Zachęceni sukcesami Kręgów Samouzdrawiania, przenieśliśmy ich główne założenia na cykl sesji w parach. Celem projektu jest pokazanie w praktyce możliwości i efektów, związanych z fotonowym uzdrawianiem. Trening Uzdrawiania Fotonowego nie jest skomplikowany i polega na praktycznych ćwiczeniach łączenia się z wyższym portalem harmonii, z którego płynie fala uzdrowienia.

Dla kogo Trening Uzdrawiania Fotonowego.

Dla ludzi, chcących poznać nowe techniki samopomocy, z których można korzystać do wspierania bliskich, znajomych oraz siebie na co dzień. Jeśli potrzebujesz harmonii i holistycznego uzdrowienia oraz głębszego połączenia ze sobą, ten trening jest właśnie dla Ciebie.

Trening w parach polega na uzdrawianiu siebie nawzajem.

TUF~praktyczna wiedza z zakresu uzdrawiania holistycznego w polu harmonicznej fali.

Jak to działa.

W holistyczno-informacyjnym ujęciu procesu uzdrawiania, wszystkie problemy i dysharmonie mają swoje korzenie w polu pamięci jednostki i rodziny. Wyzerowanie tych destruktywnych programów uwalnia ze skutków ich działania, np. skasowanie programu “niemocy”, automatycznie otwiera dar uzdrawiania. Tę wrodzoną umiejętność można dostrzec m.in. w tzw. mechanizmach samoregulacyjnych ciała. Te same mechanizmy działają również w przypadku uzdrawiania holistycznego innych ludzi.

Tak więc każdy z nas ma tę umiejętność od urodzenia – tyle, że uśpioną/zamkniętą jednym z negatywnych programów umysłu, odziedziczonych lub otrzymanych w trakcie wychowawczej tresury.

Podczas sesji Portal Wysokiego Światła otwiera się automatycznie, a harmoniczna fala zeruje dysharmoniczne uwarunkowania. I znika to, co przeszkadza w odzyskaniu pełni sił i spokoju, rozpoczyna się proces holistycznego uzdrowienia, obejmujący umysł, emocje i ciało.

Holistyczne uzdrawianie to otwarcie na połączenie z wielkim portalem, z którego płynie fala harmonii, uzdrawiająca ciało, umysł i emocje.Portal harmonii jest przestrzenią wielowymiarową Heima od poziomu X9 , o czym możesz przeczytać więcej tutaj.

TUF. Trening w parach.

Praca w parach otwiera wyższy portal X9-X12, a przepływ harmonicznej fali intensyfikuje się nie tylko w odczuciach, ale i w efektach takich sesji.

W parach lepiej.
Oczywiście, trenować można samemu, ale pomoc drugiej osoby przy połączeniu z wyższym wymiarem sprawia, że dużo szybciej otwiera się portal uzdrowienia, a przepływ harmonicznej fali intensyfikuje się.
I jest to widoczne nie tylko w odczuciach, ale i w efektach takich sesji.

Trening w praktyce.
Sama procedura uzdrawiania powstała na bazie Fotonu 5 i nie jest skomplikowana, a
jedyną przeszkodą dla niektórych osób jest to, że wydaje się zbyt prosta, by działała;) Jednak po przekroczeniu tej “trudności” każdy może zacząć uzdrawiać siebie i bliskich 🙂

Dodatkowo, zapisany w odpowiedni sposób cel, uruchamia fale pozytywnych koincydencji, które pogłębiają efekt sesji. Wszystkie informacje otrzymacie po rezerwacji TUF.

Sekret samopoznania brzmi:

zrozumienie przynosi uzdrowienie

Trening Uzdrawiania Fotonowego dla 2 osób

W ramach donacji otrzymujecie:

– 3 sesje dla 2 osób,
– nano~hologram sterujący, który działa 24H w czasie cyklu TUF
(przez 3 tygodnie od pierwszej sesji).

Tak więc, pole harmoniczne będzie aktywne również poza czasem sesji i można z niego korzystać  w każdej chwili, by przećwiczyć  cały proces w praktyce, harmonizując siebie i swoich bliskich.

W ramach cyklu otrzymacie:
– nano~hologram sterujący, który otwiera dostęp do 3 tygodni fali harmonicznej na czas ćwiczeń,
– materiały, z których dowiecie się, w jaki sposób aktywować falę uzdrawiania fotonowego,
– podstawowe umiejętności fotonowego uzdrawiania, które możecie rozwijać i doskonalić w czasie cyklu i po nim.

Zapraszamy,
każda sesja treningowa to harmonia i praktyczna wiedza w jednym!

Koszt na osobę ze zniżką: 111 EUR

MOC JEST Z NAMI!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: