Przejdź do treści

Układ nerwowy, umysł i harmoniczna woda.

Chcesz pozytywnej zmiany swojego życia?
Próbowałeś już wszystkiego?
Afirmacje, medytacje, mantry, modlitwy i “zaklinanie rzeczywistości”
przynosi tylko chwilową poprawę?


Mamy na to sprawdzone rozwiązanie, które być może Cię zainteresuje. Wszystkie  metody rozwoju i pracy nad sobą zadziałają w 100%, jeśli Twój układ nerwowy zacznie pracować na optymalnym poziomie. Harmoniczna woda, to Twoja super woda!

Jaki wpływ ma woda na nasze samopoczucie, zdrowie i życie

Woda jest tak naturalnym, nieodłącznym elementem naszego życia, że traktujemy ją jak powietrze, jakby nie było tematu. “Zwykła woda”, o czy tutaj myśleć?

Jednak rola wody w naszym życiu jest bardzo ważna, a od jej jakości zależy właściwie wszystko, ponieważ nasz organizm pracuje dzięki wymianie informacji, odbywającej się w środowisku wodnym.

H2O i układ nerwowy

Nasz układ nerwowy w 94% zbudowany jest z wody. Od jej jakości zależy szybkość przewodzenia sygnałów nerwowych, która przekłada się na zdolność do kojarzenia i koncentracji, poczucie wewnętrznego spokoju oraz zdrowy dystans.

Dlatego prawidłowe nawodnienie mózgu oraz tkanki nerwowej poprawia pracę mózgu, szyszynki i całego organizmu, optymalizuje wydzielanie “hormonów szczęścia”, niezbędnych do utrzymania stabilnego, dobrego nastroju.

Harmoniczna2O jest wodą, która wg naszych badań stymuluje układ nerwowy do optymalnej pracy, dzięki czemu poprawia się koncentracja, wzrasta ilość sił i polepsza się ogólny nastrój.

Większość problemów zdrowotnych i życiowych związana jest z nieprawidłowym działaniem /chronicznym odwodnieniem/ układu nerwowego.

Zarówno woda butelkowana, jak i z kranu, ma niski poziom energii życiowej, który wynosi ok. 3 000 – 4 000 jednostek w skali Bovisa. Przyjmowanie takiej wody oznacza dysfunkcje na poziomie neurologicznym, których echa odczuwamy w swoim samopoczuciu. Aktywna biologicznie i pełna życia woda ma minimalnie 6.500 j. Bovisa. Woda powyżej 8 000 j. Bovisa uruchamia wszystkie funkcje samoregulacyjne i rewitalizacyjne organizmu.

Harmoniczna Fala podnosi parametry biologiczne wody do 9 000 – 10 000 jednostek Bovisa. HF dodaje energii wiązaniom wodorowym H~O~H. Już po miesiącu używania takiej wody układ nerwowy zaczyna pracować dużo sprawniej, poprawia się koncentracja, wzrasta ilość sił.

W ten sposób – > automatycznie < – za sprawą aktywnej biologicznie wody otwiera się przed nami możliwość uruchomienia wyższych funkcji umysłu, odpowiedzialnych za świadomą kreację swojego życia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Z 18 lat naszych badań wynika, że bez zmiany wody na poziomie układu nerwowego, wiele pozytywnych zmian i nowych możliwości pozostaje zamkniętych.

Umysł jest instrumentem kreacji, który potrzebuje sprawnego układu nerwowego.

Jeśli układ nerwowy jest odwodniony, odżywianie na poziomie komórkowym jest zaburzone, komórki nerwowe są niedotlenione. A to wpływa negatywnie na produkcję neuroprzekaźników i obniża samopoczucie.

Objawy odwodnienia układu nerwowego:

– apatia /niski poziom neuroprzekaźników/
– obniżony nastrój /niedostateczna ilość “hormonów szczęścia” /głównie DMT, serotoniny i dopaminy/
– problemy z koncentracją /dysfunkcje na poziomie wydzielania neuroprzekaźników/
– nadwrażliwość na zmiany pogody /ważne dla meteopatów/
– brak sensu i celu
– chroniczne zmęczenie

Harmoniczna woda – złoty środek pozytywnej zmiany

Prawidłowe nawodnienie układu nerwowego poprawia pracę szyszynki i wydzielanie neuroprzekaźników, niezbędnych do sprawnego przetwarzania informacji.

Nawodnij się!

Aby poprawić swoją koncentrację, rozwinąć intelekt i odzyskać siły – nawodnij układ nerwowy. Zastosuj izotoniczny roztwór soli, który odpowiada właściwościom wody, obecnej w naszym organizmie. Ten napój jest tak niezwykły w efektach działania, że nazwaliśmy go „napojem życia”.

Jak przygotować “napój życia”.

Zagotuj 1 litr wody.

Dodaj 1/2 płaskiej łyżeczki soli*.

Skorzystaj ze strukturyzatora BioHarmony

I gotowe!


W ten prosty sposób, otrzymasz strukturyzowany, pyszny i słodki w smaku, wysoko-przyswajalny napój, który nawodni Twoje ciało i układ nerwowy, a Ty poczujesz się dużo lepiej!

Na każde 10 kg ciała pij 0,3l wody dziennie.

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.