Uwaga! Pełnia Stulecia!

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Uwaga! Pełnia Stulecia!

pełnia

W tym roku Pełnia będzie bardziej ognista niż zazwyczaj – aż sam Księżyc się nieco zaczerwieni w częściowym zaćmieniu.

Ta “ognistość” będzie wynikała nie tylko z zaćmienia, ale również z kwadratury Marsa do Słońca i Księżyca, mocno podkręcającej nastroje bojowe, chęć do działania i do konfrontacji. Jednocześnie miłosna Wenus w “ruchu wstecznym” może ukazać nam nie tylko to, czego pragniemy w bliskich relacjach, ale i to, czego już nie chcemy.

Napięcia Pełni mogą pomóc nam dokonać przewartościowań, które wyłaniały się przez ostatnie miesiące.

Może to nam pomóc w odcięciu od balastu przeszłości, by śmielej ruszyć ku temu, czego nasze serce naprawdę pragnie. Mimo, że ten czas może przynieść przełomowe wydarzenia w sprawach uczuciowych i relacyjnych, a także artystycznych, ruch wsteczny Wenus nie jest najlepszym momentem na ostateczne decyzje i poważne zobowiązania.

Wszystko, co się teraz dzieje, jest ważnym elementem naszej drogi do samych siebie i odkrywania tego, czego naprawdę pragniemy. Znak Strzelca często prowokuje nas do wychodzenia poza znane, do podejmowania ryzyka, eksperymentowania, odrobiny szaleństwa. Ważniejsza jednak jest odwaga, by być uczciwym wobec samego siebie i wyjść z ograniczających przekonań o tym, co „było i będzie zawsze”, bo „świat już taki jest”.

Ta pełnia jest czasem, w którym (za sprawą układu pozostałych planet) uwalniamy się ze zbyt ciasnych kategorii, ról, pomysłów na siebie, na relacje, na życie.

To dobry moment na wieczorny głębszy oddech z intencją, by żyć pełniej.

Pełnia w Strzelcu to zwykle czas optymizmu, odważnych marzeń, ruchu i wychodzenia poza utarte ścieżki. Potrzebujemy nowych doświadczeń, więcej przestrzeni, wolności i lekkości. Sprawdź, w jakiej dziedzinie życia potrzebujesz więcej “świeżego powietrza” i pomyśl o tym, jak możesz je tam (z oddechem) wpuścić.

Poszukiwanie większej przestrzeni w sobie jest ważne, bo jej brak może skłaniać nas do działań impulsywnych.

Dodatkowo, obecna kwadratura Marsa może dodać naszym działaniom sporo “waleczności”. Możliwe są również wglądy natury filozoficznej, czy metafizycznej. Czerwiec pod opieką Strzelca to dobry czas na poszukiwania własnej prawdy z pomocą nauczycieli lub niezależnie od nich. Jednak zawsze warto pamiętać, że w tych poszukiwaniach podstawą jest absolutna szczerość ze sobą. Pełnia w Strzelcu daje możliwość znalezienia inspiracji i świeżych pomysłów. Mogą się pojawić idee znacząco poszerzające nasze horyzonty i nadające głębszy sens naszej egzystencji.

Co robić?

Z uwagi na obecną sytuację planetarną i jej echa w codziennej rzeczywistości, ta pełnia nie będzie łatwa. Postarajmy się oddychać pełną piersią, aby powietrze docierało aż do podbrzusza i odżywiało nasz wewnętrzny ogień. Wieczór w harmonicznej fali z głębokim, spokojnym oddechem, doda Ci kosmicznej przestrzeni, w której możesz zobaczyć nowe perspektywy dla siebie i szerszy sens swojego życia.

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

 

 

opracowanie własne na podstawie: Maria Moonset

 

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol