Przejdź do treści

Holistyczna Metoda Fotonowa jest jedną z najszybszych dróg do oczyszczania umysłu i odzyskania wewnętrznego spokoju. W tej chwili przedstawiamy Nowe Fotony, dzięki którym możesz osiągnąć jeszcze więcej! Uwolnij moc 9 Słońc!

Nowe Fotony.

Wszystkie ćwiczenia podzieliliśmy na 9 Fotonów Bazowych, z których powstają tematyczne Sekwencje Fotonowe, np. Foton’5.9.0 na połączenie ze Świadomością Kosmiczną, czy F’5.1.0 na balansujące połączenie z Ziemią (tzw. uziemienie). Wszystkie Fotony mają swoje odpowiedniki planetarne, dzięki czemu możesz przywrócić harmonię na wszystkich Centrach Energetycznych (czakrach).

Każdy nowy Foton Bazowy i każda Sekwencja posiada własny klucz nanogramowy, który pogłębia efekt relaksacyjny i harmonizacyjny, a dystans do stresu pojawia się w sekundy.

Klucz nanogramowy Fotonu'9

Klucz nanogramowy Fotonu’9

Nowe Fotony z kluczami nanogramowymi przełączają umysł w poszerzony stan, odczuwany podczas sesji jako wrażenia “większej wewnętrznej przestrzeni”. Po 1-3 tygodni stosowania sekwencji Fotonowych, umysł wycisza się, poprawia się koncentracja, wzrasta wewnętrzny spokój i wiele więcej!

Wycisz się sekwencją 9 Fotonów,
a cokolwiek robisz, będziesz to robić znacznie lepiej!

Nowe Fotony w praktyce.

W wyciszonym stanie umysłu stajemy się bardziej kreatywni, budzi się głos intuicji, a regeneracja sił przebiega dużo szybciej.

Co ciekawe, po pewnym czasie stosowania tej techniki, wewnętrzny spokój pojawia się automatycznie po przywołaniu obrazu klucza nanogramowego danej Sekwencji. Czyli, przywołujesz w pamięci obraz Klucza, a przestrzeń wewnętrznego spokoju pojawia się w tej samej chwili!

Ciesz się nowymi możliwościami!

Dystans do stresu, zerowanie napięć w relacjach i wewnętrzny spokój oraz lepsze samopoczucie – to wszystko wymaga jedynie wyciszenia i zastosowania Fotonu podczas sesji.

Po nauczeniu się tej prostej techniki zobaczysz w jaki sposób można za jej pomocą wyciszać się i regenerować siły.

Program sesji 9 Słońc.

W ramach Sesji otrzymasz:
– materiały z 9 Fotonami Bazowymi
– instrukcję stosowania podstawowej Sekwencji harmonizacji 9 Centrów Energetycznych F’1-9.
– Woda Harmoniczna, dodatek specjalny, dzięki któremu można skorzystać z pola informacyjnego wody do pogłębienia efektu sesji.

Materiały w pdf.

Ilość sesji: 9
Kiedy: Niedziele wieczór od 22.00 do 24.00 przez kolejnych 9 tygodni.
Czas: każda sesja trwa 2 godziny
Każda sesja aktywuje ciało Fotonowe na kolejnych poziomach.
Pomiędzy sesjami praktykujesz przekazane Fotony, pogłębiając ich działanie.

TERMIN

ZACZYNASZ KIEDY CHCESZ!
Po wpłacie donacji otrzymasz materiały i ustalimy termin pierwszej sesji.

Zapraszamy, uwolnij moc!

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.