Uwolnij moc 9 Słońc!

Created with Sketch.

Uwolnij moc 9 Słońc!

9 Słońc, bo efekty tej techniki są aż tak wspaniałe. Holistyczna Metoda Fotonowa jest jedną z najszybszych dróg do oczyszczania umysłu i odzyskania wewnętrznego spokoju. W tej chwili przedstawiamy Nowe Fotony, dzięki którym możesz osiągnąć jeszcze więcej! Uwolnij moc 9 Słońc!

Nowe Fotony.

Wszystkie ćwiczenia podzieliliśmy na 9 Fotonów Bazowych, z których powstają tematyczne Sekwencje Fotonowe, np. Foton’5.9.0 na połączenie ze Świadomością Kosmiczną, czy F’5.1.0 na balansujące połączenie z Ziemią (tzw. uziemienie).

Dodatkowo, każdy nowy Foton Bazowy i każda Sekwencja posiada własny klucz nanogramowy, który pogłębia efekt relaksacyjny i harmonizacyjny, a dystans do stresu pojawia się w sekundy.

Klucz nanogramowy Fotonu'9

Klucz nanogramowy Fotonu’9

Nowe Fotony z kluczami nanogramowymi przełączają umysł w poszerzony stan, odczuwany podczas sesji jako wrażenia “większej wewnętrznej przestrzeni”. Po 1-3 tygodni stosowania sekwencji Fotonowych, umysł oczyszcza się, poprawia się koncentracja, wzrasta wewnętrzny spokój i wiele więcej!

Zastosuj Sekwencję 9 Fotonów,
a cokolwiek robisz, będziesz to robić znacznie lepiej!

Nowe Fotony w praktyce.

Co ciekawe, wewnętrzny spokój pojawia się automatycznie po przywołaniu obrazu klucza nanogramowego danej Sekwencji. Czyli, przywołujesz w pamięci obraz Klucza, a przestrzeń wewnętrznego spokoju pojawia się w tej samej chwili!

Ciesz się nowymi możliwościami!

Dystans do stresu, zerowanie napięć w relacjach i wewnętrzny spokój oraz każda pozytywna zmiana – to wszystko wymaga jedynie wyciszenia i zastosowania Fotonu podczas sesji w harmonicznych polach kwantowych, które łączą nasz harmonią sfer.

Po nauczeniu się tej prostej techniki zobaczysz w jaki sposób można za jej pomocą oczyszczać umysł z destruktywnych programów i aktywować pozytywne cele.

Program sesji 9 Słońc.

W ramach Sesji otrzymasz:
– materiały z 9 Fotonami Bazowymi
– oraz instrukcję stosowania podstawowej Sekwencji harmonizacji 9 Centrów Energetycznych F’1-9.

Ilość sesji: 2
Kiedy: Niedziela wieczór od 22.00 do 24.00
Czas: każda sesja trwa 2 godziny

TERMIN

ZACZYNASZ KIEDY CHCESZ!
Po wpłacie donacji otrzymasz materiały i ustalimy termin pierwszej sesji.

Zapraszamy, uwolnij moc!

TYLKO DLA KOSMITÓW!

Powiadomienia o sesjach, newsy i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Jeśli jesteś Kosmitą, zapisz się!

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.