Przejdź do treści

Wielki umysł i samopoznanie.

Aby zrozumieć, jak działa holistyczna technologia harmonicznej fali, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest wszechświat oraz rzeczywistość, w której żyjemy.

Big Mind.

Kluczem do zrozumienia samego siebie i swojego życia jest koncepcja “wielkiego umysłu”. Wg tej koncepcji wszechświat to wielki “komputer kwantowy”, w którym zachodzą wszystkie procesy życia, a cykliczne orbity planet pokrywają się z algorytmami przyrody.

Cykliczność jest cechą charakterystyczną komputerów, zarówno tych domowych, jak i bardziej skomplikowanych, sterujących pracą układów słonecznych i życiem komórki. Nasza rzeczywistość jest więc ściśle związana z informacyjnym wymiarem wszechświata, a nasz umysł pracuje dokładnie na tych samych zasadach, które sterują istnieniem wszechświata. Ta koncepcja nie jest tylko teorią, ponieważ sprawdza się w praktyce, w 100%.

Holistyczny Holograf i samopoznanie.

Wiedząc, że żyjemy w środowisku informacyjnym, w którym umysł jednostki jest sprzężony z “komputerem rzeczywistości”, dużo łatwiej zrozumieć, w jaki sposób działa mechanizm kreacji, jak i holistyczne urządzenia harmonicznej fali (UHF).

Wynalazki te są interfejsami, które łączą z Big Mind (wielkim umysłem życia) i jego harmoniczną atmosferą. Dzięki temu rezonansowi uruchamiają się nowe możliwości, które poszerzają się wraz z poznaniem zasad pracy własnego “komputera umysłu” i rozpoczęciem codziennych, prostych ćwiczeń, poprawiających koncentrację.

Brak wiedzy o sobie to główna przyczyna cierpienia.

Współczesna nam ewolucja technologiczna (informacyjna) wyprzedza edukację. W szkołach nie ma przedmiotów “wiedza o umyśle”, czy “przystosowanie do życia w społeczeństwie informacyjnym”.

Żyjemy w czasach zmiany starych systemów społecznych w nowe.
Nie jest to łatwy proces, ponieważ nowa wiedza odsłania kulisy starego i wciąż obecnego “porządku świata”, zbudowanego na manipulacji, obecnej od tysięcy lat w systemach społecznych, sterujących życiem mas.

Proces zmiany nie jest łatwy, ani w skali jednostki, ani w skali społeczeństw, co potwierdza ponad 20 lat naszej społecznej pracy edukacyjnej w tym zakresie. Naturą ludzką rządzą “stare nawyki”, więc nawet niewielka zmiana bywa problematyczna, a co dopiero zmiana, obejmująca fundamenty naszej wizji świata. Jednak jest to możliwe, co stało się udziałem wielu już osób, którym udało się dokonać pozytywnych, świadomych zmian w swoim życiu.

Edukacja w polu harmonicznym.

Przejście z nieświadomego konsumenta życia w kierunku świadomego kreatora rzeczywistości jest możliwe, choć wymaga specjalnych warunków, nowego rodzaju edukacji i dystansu do starych uwarunkowań, sterujących naszym myśleniem i zachowaniem.

Dzięki holistycznej technologii i harmonicznemu rezonansowi z wielkim umysłem wszechświata, można osiągnąć bardzo dużo, np. zacząć efektywniej korzystać ze swojej siły kreacji, która w głównym stopniu zależy od koncentracji, umożliwiającej osiąganie celów i kształtowanie swojego losu. Co ważne, te nowe, niezwykłe możliwości są umiejętnościami, co znaczy, że można się ich nauczyć!

Nauka w relaksie.

Holistyczny holograf i pozostałe Urządzenia Harmonicznej Fali pracują na prawach naturalnych. Są “komputerami analogowymi”, stworzonymi na podstawie tych samych algorytmów, które tworzą fundamenty wszechświata i rzeczywistości. Dlatego korzystanie z harmonicznej fali przynosi tak wiele pozytywnych efektów.

Efekty są jeszcze większe, jeśli zdobywamy się na wysiłek doświadczenia faktu, że wszechświat to przestrzeń informacji, którą można sterować i zmieniać podług swojej woli. Od tego momentu każda życiowa zmiana następuje w sposób naturalny, niewymuszony i automatyczny, jak oddech.

Zapraszamy – synergia wiedzy, harmonicznej fali i odpowiednich “pomocy naukowych”, daje pozytywną zmianę w krótkim czasie.

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.