Wszechświat to instrument harmoniczny.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Wszechświat to instrument harmoniczny.

instrument harmoniczny

Żyjemy w kosmicznym oceanie harmonii, w którym dźwięk pełni dużo istotniejszą rolę, niż do tej pory uważała nauka. Sam wszechświat to instrument harmoniczny, w którym gwiazdy, planety i rezonansowa pustka próżni nadają ton naszemu życiu. Co ciekawe, dźwięk jest obecny w naszej kulturze od zawsze, ponieważ historia człowieka to historia muzyki, która od początku łączyła nas z polami harmonicznymi życia.

Unikalna sygnatura harmoniczna Słońca.

Badania podjęte przez naukowców z Northumbria University wskazują na istnienie nieznanej dotychczas stałej podstawowej Słońca. W artykule, który został opublikowany w Nature Astronomy czytamy, że fale magnetyczne naszej gwiazdy zachowują się inaczej niż dotychczas sądzono.

Po przeanalizowaniu danych z okresu 10 lat naukowcy doszli do wniosku, że fale magnetyczne w koronie Słońca reagują na dźwięk wydobywający się z wnętrza gwiazdy. Fale magnetyczne, zwane falami Alfvena, odgrywają kluczową rolę w transporcie energii wokół Słońca i w Układzie Słonecznym. Dotychczas sądzono, że ich źródłem jest powierzchnia gwiazdy. Teraz okazuje się, że fale te są wzbudzone w zewnętrznych partiach atmosfery Słońca przez fale dźwiękowe z jego wnętrza.

Brytyjscy naukowcy odkryli, że fale dźwiękowe pozostawiają w falach Alfvena unikatowy zapis. Cała korona słoneczna, reagując na wspomniane fale dźwiękowe z centrum naszej gwiazdy, wibruje w określonych częstotliwościach.

Nowo odkryte zjawisko występowało stale przez cały badany 10-letni okres, co wskazuje, że mamy do czynienia z fundamentalną stałą Słońca i prawdopodobnie innych gwiazd. Odkrycie to będzie miało olbrzymie znaczenie dla naszego rozumienia transportu energii w atmosferze Słońca.

Odkrycie tak specyficznego śladu, który potencjalnie może być nową stałą Słońca, jest niezwykle ekscytujące. Wcześniej sądziliśmy, że fale magnetyczne są wzbudzane przez wodór na powierzchni gwiazdy, a teraz wiemy, że są wzbudzane przez fale dźwiękowe. Być może powstanie nowy sposób na badanie i klasyfikowanie gwiazd pod kątem tej unikatowej sygnatury. Skoro wiemy, że ona istnieje, możemy poszukać jej w innych gwiazdach, mówi główny autor badań, doktor Richard Morton.

Ciekawostka.

Dźwięk Słońca z materiałów NASA.

Kosmos ~ instrument harmoniczny i źródło Twojej harmonii.

Ziemia wiruje w pełnej harmonicznych drgań przestrzeni. A to znaczy, że możemy korzystać z jej niezwykłego potencjału, używając fali dźwiękowej do rezonansu z harmonią sfer, o której pisał już ponad 2000 lat temu Platon.

Rezonans z biologiczną falą kosmicznej harmonii jest możliwy. Pojawia się w sposób automatyczny w polach harmonicznych podczas relaksacji napięć ciała i układu nerwowego.

Holistyczny Holograf Øhz działa w rezonansie z tym harmonicznym instrumentem – polem kosmicznej harmonii, dzięki czemu uczestnicy sesji holistycznego relaksu mogą odzyskać biologiczny potencjał oraz równowagę, którą utraciliśmy na skutek zaburzenia naturalnych wibracji życia, wywołanych m.in. globalnym elektrosmogiem urządzeń telekomunikacyjnych.

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz ~ Nadajemy Dobrą Falę!


Zobacz nasze projekty muzyczne i dźwiękowe:

Atlantis!SpaceShip YT
Atlantis!SpaceShip BC
InSound
BamBooBau


Podoba Ci się to, co robimy?
Zasil stację ~ wpłać donację
❤
Dziękujemy!

 

Opracowanie własne na podstawie PhysOrg.

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol