Wyjście Awaryjne.

Created with Sketch.

Wyjście Awaryjne.

Wyobraź sobie, że nie ma sytuacji bez wyjścia, że nawet w najgorszej chwili życia możesz dać krok w tył, w przestrzeń pełną ciszy i spokoju. Wyobraź sobie, że istnieje technika oraz technologia, która otwiera wyjście awaryjne do sekretnego miejsca, w którego ciszy odpoczywasz i regenerujesz siły.

Wyobraź sobie, że…

Wszystkie zapomniane możliwości, których ślady znajdujemy w mitach, baśniach i religiach, są realne i działają. Możliwości te spoczywają ukryte pod całą masą dezinformacji, stawiającej ludzi w oddaleniu od naszej naturalnej, sprawczej mocy, która uruchamia się w oczyszczonym umyśle. I ta moc pozytywnej zmiany aktywuje się spontanicznie i wręcz automatycznie.

Wyjście awaryjne istnieje, ale…

Niestety, sięgnięcie po te “dary” wymaga straty wiary w promowany obraz świata jako losu pogubionych jednostek w stadzie, pod jurysdykcją coraz bardziej szalonych pasterzy.

I choć to nie łatwe, by się z tego destruktywnego światopoglądu wyplątać, to istnieje kilka dróg do sukcesu w tej materii. Łatwo przyzwyczajamy się do wszystkiego, ale postawieni pod ścianą życiowej zmiany, straty, stresu, odkrywamy w sobie niezmierzone pokłady woli i energii do działania. Bo tylko znajdując się w sytuacji konieczności zmiany (np. w zagrożeniu życia), otwieramy się w pełni na nowe, niezwykłe możliwości, uśpione tylko pod różnymi destruktywnymi przekonaniami.

Oczyść umysł, wyjście awaryjne otworzy się samo.

20 lat naszej pracy, w kontekście uruchamiania wyższych funkcji umysłu, potwierdza, że ludzie “pod ścianą” znacznie szybciej dokonują wielkiego ewolucyjnego kroku w kierunku nowych perspektyw świata i nowych odsłon swojego człowieczeństwa oraz siły i wiedzy o sobie, która daje nam dużo więcej, niż przetrwanie. Moc oczyszczonego ze “śmieci” umysłu otwiera przed nami świat tak niezwykły, jak życie każdego z nas.

Znalazłeś się pod ścianą?

Pamiętaj, nie ma sytuacji bez wyjścia. Możesz oczyścić swój umysł z balastów przeszłości i nauczyć się wchodzić w swoją jasną przestrzeń harmonii, by korzystać z jej niezwykłej, wspierającej mocy.

Twoje Wyjście Awaryjne czeka 🙂

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!Surfuj na Harmonicznej Fali!

Powiadomienia o sesjach, newsy ze stacji i ciekawe artykuły...
zapisz się.

Więcej harmonii ~ więcej sił do życia!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol