Zalecenia i wskazówki do sesji.

Created with Sketch.

Zalecenia i wskazówki do sesji.

Wyobraź sobie, że Twoja myśl ma niezwykłą moc, dzięki której możesz zmienić swoje życie. Dzięki uruchomieniu wyższych stanów umysłu, płyniesz przez życie na falach wspierających koincydencji. Tutaj podpowiadamy, w jaki sposób korzystać z sesji w pełniejszy sposób, by to osiągnąć. Zobacz zalecenia i wskazówki.

Sesje w harmonicznych polach to nie tylko relaksujące MindSpa.

Sesje w polach harmonicznych dają efekty rewitalizacyjne, co skutkuje poprawą samopoczucia, odzyskaniem spokoju i większego balansu. A to dobra podstawa, by rozpocząć swoją przygodę eksploracji wyższych funkcji umysłu.

Umysł w harmonicznych polach przełącza się w poszerzone stany percepcji, w których uruchamiają się jego wyższe funkcje. Z naszych badań wynika, że oczyszczenie umysłu otwiera człowieka (automatycznie) na nowy wymiar egzystencji, oparty na samostanowieniu, świadomej kreacji i poczuciu połączenia z wielką, wspierającą Przestrzenią harmonii. Aby ułatwić wchodzenie w poszerzone stany percepcji, powstał system zaleceń, które znacznie pogłębiają efekty i możliwości korzystania z sesji.

Wskazówki zostały opracowane w trakcie 20 lat pionierskich doświadczeń nad pracą z umysłem w harmonicznych polach.

Zalecenia i wskazówki. Praca z umysłem w harmonicznych polach.

1. Określenie celu sesji.
2. Korzystanie z Fotonów i Komunikatorów.
3. Stosowanie ziół i suplementów wyciszających umysł.
4. Ograniczenie w bezwiednym korzystaniu z internetu, telewizji, portali informacyjnych, itp.
5. Suplementacja i nawadnianie układu nerwowego harmoniczną wodą.
6. Samodyscyplina.

ad/1 Cel
Zapisywanie własnego celu, odręcznie wg instrukcji jest bardzo ważne, bo ukierunkowuje umysł na rozwiązanie określonego problemu. Dokładne instrukcje poprawnego zapisania celu są dostępne w ramach cyklu Oczyść Umysł.

ad/2 Połączenie z Przestrzenią harmonii.

Do pełnego połączenia z polami harmonicznymi opracowaliśmy ćwiczenia Fotonowe, które otrzymujesz przed wieczornymi sesjami niedzielnymi. Dodatkowo, wprowadziliśmy Komunikatory* T-2D: OMEGA, ALPHA, BETHA oraz DELTHA (w formie wydruków), które są aktywowane poprzez odręczne zapisanie swojego celu. Komunikatory są dostępne w ramach cyklu Oczyść Umysł.

*Działanie komunikatorów nawiązuje do teorii holograficznej struktury rzeczywistości, tworzącej się z matryc 2D. Z tego prawa korzystamy podczas sesji w polach kwantowych.

ad/3 Wyciszanie umysłu.
Nadmiernie pobudzony układ nerwowy wytwarza tysiące szalonych produktów umysłu, które uniemożliwiają nawiązanie komunikacji z Pierwszym Głosem, zwanym też głosem intuicji. Ten Głos przynosi wszystkie informacje, które dotyczą życia jednostki i jej spraw w zrozumiały dla niej sposób. Pierwszy Głos jest echem z wyższych poziomów świadomości, który na co dzień jest zagłuszany szumem informacyjnym. 

Wyciszenie można osiągnąć stosując zioła (np. melisa + rumianek + koper), które należy popijać ciepłe, zarówno w czasie dnia i wieczorem.

ad/4 Informacyjne tsunami.
Ograniczenie bezwiednego i nawykowego korzystania z internetu, telewizji, portali informacyjnych, itp. Z badań wynika, że świat krzemowej informacji sprzęga się z umysłem na poziomie matryc informacyjnych. Pozostawanie w sprzężeniu z wirtualnym światem informacji nie pomaga w oczyszczaniu umysłu.

Wyłącz telefon/komputer i spędź godzinę dziennie w naturze.

ad/5 Suplementacja.
Oczyszczanie umysłu i pola osobistego Fotonami polega na wytwarzaniu ciągów fotonowych, aktywujących szyszynkę. Do tego potrzebujemy nawodnionego oraz sprawnego układu nerwowego, stanowiącego autostrady informacyjne w komunikacji między komórkami ciała. Sprawny przepływ informacji umożliwia fotonowe połączenie z matrycami informacyjnymi oraz efektywną zmianę. Bez neuroprzekaźników nie jest to możliwe (bo to jak jazda na zaciągniętym hamulcu).  

Konieczność suplementacji wynika też z faktu, że we współczesnej diecie nie ma zbyt wiele tryptofanu oraz witamin z grupy B i innych, które zapewniają prawidłowe działanie układu nerwowego. 

ad/6 Samodyscyplina.
W przypadku wszystkich metod pracy z umysłem, wymagane jest maksymalne ukierunkowanie się na to działanie, konsekwencja oraz samodyscyplina w zakresie przestrzegania zaleceń. 

Efekty

Nowy Holograf H0 dał nam zupełnie nowe możliwości pracy z umysłem nad jego wyższymi funkcjami.
W tej chwili uczestnicy sesji osiągają tak niezwykłe efekty, że można o nich mówić w kategoriach cudu. Wiedza o umyśle przenosi człowieka na nowy poziom ewolucji, w którym umysł połączony z Przestrzenią, okazuje się cudownym instrumentem kreacji. I choć wiemy, że to nie dla każdego, ale może właśnie dla Ciebie 🙂

Ahoj przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

TYLKO DLA KOSMITÓW!

Powiadomienia o sesjach, newsy i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Jeśli jesteś Kosmitą, zapisz się!