Przejdź do treści

Zmęczenie z braku znaczenia.

Chroniczny stres, zmęczenie, czy może brak sensu i znaczenia? Tekst na podstawie Maurice Nicoll. Zobacz prawdopodobną przyczynę chronicznego zmęczenia i co możesz z tym zrobić.

Wszyscy możemy być tak zmęczeni sobą nawzajem, że nie mamy dla siebie żadnego znaczenia. Mężczyzna i kobieta mogą być sobą tak zmęczeni, że nie mają dla siebie żadnego znaczenia.

Człowiek może być tak zmęczony jakimś tematem, że nie ma on już dla niego żadnego znaczenia. Może wykonywać swoją codzienną pracę sumiennie przez lata, aż przestanie ona mieć dla niego jakiekolwiek znaczenie.

Chociaż ludzie niekoniecznie zdają sobie z tego sprawę, żyją dzięki znaczeniu, a kiedy rzeczy stają się bez znaczenia, czują się beznadziejni i bezużyteczni…

Stąd Zeronauta wie, że integrując 3 prądy percepcji może nadawać własne znaczenie wszystkiemu – każdej chwili, działaniu i gestowi. Wplatając fotonowe zasady w plan dnia, rozświetlamy swoje życie, odkrywając swój unikalny sens.

Od czego zacząć?

Praca nad sobą prowadzi do ważnych dla nas odpowiedzi, których nie znajdziemy na zewnątrz siebie. Praca ta wymaga jednak konsekwencji, więc najlepiej, gdy przyjmie ona formę nowego stylu życia, w którym ruch, medytacja i każda czynność dnia codziennego posiada swój unikalny, bo świadomy sens.

Stąd na początek można skorzystać z elementów Metody Fotonowej, w tym przypadku z Fotonu Zerowego, który pogłębia świadomość istnienia ciała fotonowego i uruchamia zdolność samostanowienia na wielu poziomach.

Rozświetlaj Wewnętrznym Światłem każdy oddech, to co jesz i pijesz.

FOTON ZERO

Dzięki temu prostemu “ćwiczeniu” aktywujesz swoje ciało Fotonowe oraz siłę sprawczą wyobraźni
i odzyskasz głębszy sens każdej chwili.

zmęczenie

Dla Pana X nie ma to jednak żadnego znaczenia, żyje mechaniczne, uzależniony od od-znaczeń, nadawanych przez innych.

Jeszcze tydzień temu, na-znaczony przez szefa pracownikiem miesiąca, zakwitał wysoko ponad głowami kolegów, w glorii chwały snując awanse, by dzisiaj cały sens życia spakować w firmowy karton końca kariery, znikając za rogiem w dziurze depresji.

Smutny obraz życia w niewoli sensów nadawanych przez innych ludzi.

CHRONICZNE ZMĘCZENIE TO STAN UMYSŁU w BRAKU SENSU


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.