Przejdź do treści

Zmiany w ramówce.

Projekt rozwija się w kierunku intensywnej pracy z umysłem. W związku z tym nadchodzą zmiany w ramówce.

1. Ostatnie badania.

Z naszych badań ankietowych, które podsumowały ostatnie pół roku wynika, że:

  • największe efekty sesji w polach harmonicznych osiągają osoby, które konsekwentnie realizują programy zajęć;
  • uczestnicy, którzy używają ćwiczeń fotonowych codziennie, odnotowują poprawę odporności na stres, większą pewność siebie i wewnętrzny spokój;
  • efekty sesji w polach harmonicznych doceniają głównie ludzie, którzy pracują w stresujących warunkach i muszą podejmować samodzielne decyzje – umiejętność wejścia w stan wewnętrznego spokoju poprawia proces decyzyjny i jakość życia “po pracy”;
  • osoby, które stosowały metodę fotonową przez 3 miesiące, osiągają b. dobre wyniki w polu Osobistych Domen Kwantowych;
  • psycholodzy i trenerzy oraz holistyczni terapeuci piszą o lepszych wynikach w swojej pracy i szybszej regeneracji sił po dniu pracy z ludźmi;
  • osoby, które korzystają z sesji rekreacyjnie (raz na 1 lub 2 tygodnie), nie osiągają więcej, niż poprawę samopoczucia, odczuwalną w ciągu kilku dni.

Wnioski z wielu lat badań nad poprawą funkcjonowania i rozwijaniem osobistych potencjałów są jednoznaczne. Dobre samopoczucie jest ważne, ale możesz osiągnąć dużo więcej, konsekwentnie pracując nad sobą w polach harmonicznych, które przyspieszają oczyszczanie umysłu i emocji!

Pamiętaj, czysty umysł jest źródłem mocy nieskończonej!

2. Ilość miejsc w cenach promocyjnych.

Projekt 0hz jest inicjatywą badawczo-edukacyjną. Stawiamy na pracę z umysłem, ponieważ od jego stanu zależy wszystko, od samopoczucia, przez zdrowie, po poczucie wewnętrznego spokoju i osobistego szczęścia. Konsekwentna praca nad sobą w celu oczyszczenia umysłu uruchamia siły samoregulacyjne organizmu i umiejętności “samonaprawy” (samouzdrawiania).

3. Od 18.09 zmienia się ilość miejsc w promocji.

Przybywa ludzi zainteresowanych pracą nad sobą, więc zaczyna brakować miejsc w trybie rekreacyjnym. Od 18.09 mamy maksymalnie 5 miejsc w cenach promocyjnych na sesjach grupowych (zależnie od naszych możliwości i zmieniającej się sytuacji*).

*Ilość miejsc ze zniżkami do 50% nie jest gwarantowana.

4. Karnety.

Kiedy widzisz w opisie sesji komunikat “Rezerwację na te sesję nie są już dostępne”, możesz skorzystać z innej opcji. Prosimy dokonywać rezerwacji z wyprzedzeniem lub korzystać z Karnetów, które dają gwarancję uczestniczenia w zamówionych sesjach.

5. Sesje Indywidualnego Samouzdrawiania.

Z uwagi na nowe rezerwacje grup na quantum.merhlin.com, możliwość rezerwacji sesji indywidualnych znika z kalendarza. Od teraz daty i godziny Sesji Indywidualnego Samouzdrawiania ustalamy mailowo.

6. Sesje Wrzuć na luz.

Żegnamy cykl sesji “Wrzuć na luz”, a w jego miejsce powitamy… niespodziankę, o której już wkrótce!

Zachęcamy do pracy z umysłem,
dzięki której odzyskasz wewnętrzny spokój, dystans i siłę!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!