Zrelaksuj się z kotem

Created with Sketch.

Zrelaksuj się z kotem

z kotem

“Zrelaksuj się” brzmi dobrze – “zrelaksuj się z kotem” – brzmi wspaniale! 🙂 Pamiętacie naszą akcję “Sesja dla kotów” z okazji Dnia Kota?

Otrzymaliśmy po niej wiele podziękowań i pięknych relacji. Poniżej cytujemy kilka z nich:

“Podczas sesji godzinka słodkiego spania na sofie. Widać było, że relax pełny… Dziękujemy za sesję.”

“Mój kot nie zasnął, choć o tej porze zazwyczaj śpi. W trakcie sesji był w stanie obserwacji/uważności “co się dzieje?” Nie chciał być obok mnie, poszedł we własny kącik medytacyjny:) Dziś jest w dobrej formie, odsypia:) Pozdrawiamy i dziękujemy.”

“Podczas sesji koty były trochę bardziej pobudzone niż zazwyczaj, tzn. nie skacząco-biegające, ale jakby w ‘zamyśleniu’;) I zdecydowanie starsza kotka – czarna Pumcia, jakby bardziej ruchliwa się zrobiła. Dlatego też dziękuję przeogromnie za możliwość doświadczenia sesji i pozdrawiam serdecznie.”

“Och fantastycznie Kicia przyjęła wrażenia. Dziękuję w Jej i swoim imieniu za tak cudny prezent. Na czas sesji przyszła do mnie na kolana i się wygodnie ułożyła, więc miałam możliwość ją z bliska obserwować. Zwykły człowiek może powiedziałby, że kot po prostu śpi, ale ja jako jej opiekun zauważyłam w jak głęboki relaks weszła, jak inne spojrzenie oczu miała. W przerwach pomiędzy drzemaniem zrywała się i myła sobie futerko, to bardzo pozytywny znak, że przetwarza to co się z nią dzieje. Gdy sesja się skończyła, zapadła w chwilowy, ale bardzo głęboki sen. Pierwszy raz tak mocno zasnęła na moich kolanach, to był sen z drżeniem ciała. Wiecie o co chodzi, tak jak u psów, którym coś się śni i machają łapkami. Jeszcze raz dziękuję, podchodziłam sceptycznie do sesji i jakże się myliłam. Kto wie, może i ja spróbuję. Pozdrawiam Was serdecznie!”

“Podczas sesji poczułam u Olka harmonię, przytulał się i ocierał, zobaczyłam ogromną miłość i wdzięczność.”

“Dziękujemy za sesję. W trakcie kotka spała, ale w mniej więcej w połowie zerwała się i siedziała na swoim łóżku, zdziwiona. Potem położyła się dalej i drzemała. Do wieczora była spokojna, od rana rozrabiała jak mały kociak, a ma blisko 13 lat. Później się uspokoiła. Zauważyłam zmianę u siebie, mam większego hopla na jej punkcie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :*”

“Kotek sobie leżał zrelaksowany. Potem był bardzo przymilny. Trącał mnie głową, kiedy wskakiwał na biurko. A gdy się położyłem na podłodze, położył się obok tak, że stykały się nasze głowy. Ogólnie wydawał się zadowolony i okazywał czułość. Dzięki za Wasz wkład w samopoczucie kotka.” 

Kot Behemot, który zamieszkał na Stacji kilka miesięcy temu, po doświadczeniu wspólnej sesji ze swoimi futrzastymi braćmi i siostrami, przez 2 dni nie schodził z naszych kolan 😀 Był przeszczęśliwy, zaglądał nam miłośnie w oczy i mruczał głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz domaga się kolejnej kociej sesji z przyjaciółmi:)

kot

W tej sytuacji ponownie zapraszamy Was i Wasze mruczki na relaks w harmonicznej fali.

Zrelaksuj siebie i kota!

Podczas tej sesji poznasz prostą technikę, dzięki której nauczysz się wywoływać w sobie i w Twoim kocie stan spokojnego relaksu, pozytywnie wpływającego na samopoczucie, a nawet zdrowie.

Czworonożni Przyjaciele, podobnie jak dzieci, najpiękniej odbierają harmoniczną falę życia.
Odczuwają błogą przyjemność i szybko regenerują siły, bez zbędnych procesów myślowych, czy wątpliwości. O tym, jak dobra fala pomaga zwierzątkom, pisaliśmy tutaj.

Kot jest więc wspaniałym wzmacniaczem harmonicznej fali – możesz się o tym przekonać już w piątek:)

Zapraszamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobre Fale!Ahoj! To miłe, że z nami jesteś.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje ze Stacji, powiadomienia o nowych sesjach i ciekawe artykuły, zapisz się do newslettera.

Zero spamu!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol