Przejdź do treści

Zwierzęta w polu harmonicznej fali

Wielokrotnie pisaliśmy o dobroczynnych skutkach sesji w harmonicznym polu fotonowym w odniesieniu do zdrowia ludzkiego. Zdarzało się, że osoby, które z nich korzystały, były w bardzo złej kondycji fizycznej, przed i po zabiegach chirurgicznych, podczas radio i chemioterapii, a nawet w śpiączce, na skraju życia i śmierci. U każdej z nich sesje dokonały pewnego rodzaju “cudu” – przyniosły szybką poprawę zdrowia, niewytłumaczalną z punktu widzenia lekarzy.

Dzisiaj opowiemy o mniejszych, czworonożnych uczestnikach sesji, kotach i psach. Ich opiekunowie, sami niejednokrotnie wspomagający się harmoniczną falą, zamawiają sesje również dla swoich małych przyjaciół, kiedy jest taka potrzeba. Pozytywne efekty przychodzą bardzo szybko, a w grę wchodzą choroby, wypadki i zabiegi operacyjne, po których mali pacjenci w polu harmonicznej fali goją się doskonale.

Koci Kosmita, Zorro:)

Maleńka Tina uratowana ze schroniska

Emi po zabiegu okulistycznym

Rubinek po zabiegu

Zdrowieją nawet te zwierzątka, w przypadku których weterynarze byli bezradni.
Poniżej opisujemy naszą historię z dzikim kotem, który sam przyszedł po pomoc.

Carreras w drugim dniu cyklu sesji.

Nasz ostatni wrześniowy podopieczny, dziki syjamski kot, pojawił się w pobliżu Stacji ØHZ w bardzo złym stanie. Był wychudzony, zupełnie niemy i miał głęboką ranę na gardle. Ciężko oddychał i nie wiadomo było, czy przeżyje. Zrobiliśmy mu zdjęcie i tygodniowy cykl codziennych sesji. Po 3 dniach zamiałczał po raz pierwszy, a piątego dnia miał już tak donośny głos, że otrzymał imię Carreras:) Jego gardło szybko się goiło, a w oczach pojawiło się Życie. Poprawił się też wygląd sierści.

Dzień szósty.

Po tygodniu wyjechaliśmy, mając nadzieję, że Carreras jest już na tyle silny, żeby móc znowu samodzielnie polować. Spotkaliśmy go wczoraj – wygląda okazale:) Odrasta mu futerko, a jego wygląd świadczy o tym, że bardzo dobrze sobie radzi. Kolejne życie uratowane dzięki harmonicznej fali!

Zapraszamy!

Jeśli Twój czworonożny Przyjaciel potrzebuje wzmocnienia, serdecznie zapraszamy! A ponieważ często zwierzęce problemy zdrowotne są odbiciem ludzkich napięć – zapraszamy Cię na sesję wraz z nim:)

Przyślij Wasze zdjęcie na mail sesje0hz.pl@gmail.com i zarezerwuj Waszą sesję w wybranym terminie: zobacz tutaj.

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

foto: Joanna Maximovich. 2018 Gacuś

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.