Żyjąca Matryca. Zobacz film.

Sesje w Harmonicznym Polu Fotonowym

Created with Sketch.

Żyjąca Matryca. Zobacz film.

Zapraszamy na premierę nowego tłumaczenia filmu “Żyjąca Matryca”.

Materiał jest wprowadzeniem do idei człowieka, jako struktury informacyjnej pola fotonowego. Film w przystępny sposób opowiada o nowych kierunkach terapii oraz doświadczeniach ludzi, związanych z nowymi metodami uzdrawiania i samouzdrawiania.

“Świat potrzebuje nowej wizji łączącej naukę, duchowość i poczucie świętości. Rozdzielenie tych elementów leży u podstaw kryzysu ekologicznego oraz utraty nadziei i mocy”.

“Potrzeba nam mistyka istniejącego wewnątrz każdego z nas, potrzeba nam dziecka żyjącego wewnątrz każdego z nas, wrażliwego dziecka pragnącego bawić się we Wszechświecie, by na życie odpowiadać radośnie i z przyjemnością.”

Zapraszamy na premierę z nowym tłumaczeniem filmu ” Żyjąca Matryca ” z roku 2009.

Prezentujemy ten film, ponieważ wprowadza do tego, czym zajmuje się projekt 0Hz oraz QuantumClub. Dokument wyjaśnia, dlaczego pole punktu zerowego (które tworzymy w naszym holistycznym holografie), przynosi tak duże efekty życiowej poprawy.


Film “Żyjąca Matryca” odkrywa nowe idee dotyczące zawiłej sieci czynników, które determinują nasze zdrowie i życie. Przedstawia wypowiedzi akademickich i niezależnych badaczy, terapeutów i praktyków oraz dziennikarzy naukowych, których praca ujawnia naukowe dowody na to, że to pola informacyjne, a nie genetyka, kontrolują nasze zdrowie i samopoczucie. (z przedmowy do filmu)

Nasza Technologia Harmonicznego Pola Kwantowego jest fascynująca, bo oparta na tych samych, holistycznych prawach, wg których działa wszechświat oraz nasz umysł, będący częścią wielkiej Kosmicznej Istoty.

Aby zrozumieć, jak działa holistyczna technologia harmonicznej fali, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest wszechświat oraz rzeczywistość, w której żyjemy. Kluczem do zrozumienia samego siebie jest koncepcja wielkiego umysłu, która otwiera drogi do zupełnie nowych metod poprawy jakości życia. Kila wątków na ten temat znajdziesz w tym filmie.

Pamiętaj, zmiana perspektywy zmienia wszystko!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol