Przejdź do treści

O STACJI Ø

stacji
São Miguel, Archipelag Azorów, Portugalia.

Stacja ØHz to unikalny w skali świata projekt, który udostępnia harmoniczną przestrzeń kwantową do rewitalizacji, pracy nad sobą oraz oczyszczaniem pola osobistego i umysłu. Wszystko to podczas przyjemnej medytacji w kosmicznej ciszy. Harmoniczną falę nadajemy z małej wyspy na Atlantyku.

JESTEŚ WSZECHŚWIATEM MOŻLIWOŚCI


POCZUJ PRZESTRZEŃ

Od 1999 roku pracujemy nad holistyczną “technologią z przyszłości”.

Na Stacji pracuje Holistyczny Holograf, który tworzy harmoniczną przestrzeń do oczyszczania i rewitalizacji pola osobistego w pogłębionym relaksie.

W trakcie prac nad Holografem, doszliśmy do chwili, w której harmonizacja i oczyszczanie pola osobistego oraz pogłębiony stan relaksu są już w pełni automatyczne. Podczas medytacji relaksujesz się i regenerujesz siły, by móc żyć w większym spokoju.

Ale to nie wszystko. Po odzyskaniu wewnętrznej harmonii możesz uruchomić wyższe potencjały umysłu takie, jak potencjał kreacji celów, wspierające koincydencje i synchroniczności, czy dar samonaprawy i uzdrawiania. W tym celu przygotowaliśmy programy treningowe.

Celem futurystycznym projektu jest dopracowanie Technologii Harmonicznej Fali do etapu, w którym możliwe będzie oczyszczenie pola osobistego człowieka ze wszystkich traum, dolegliwości, genetycznych błędów i chorób, przy jednoczesnej ewolucji do wymiaru świadomości kosmicznej, bez żadnych ograniczeń ekonomicznych, geograficznych, dla każdego!

Napędza nas pasja odkrywania nieznanego.

Kolejne przełomy badawcze doprowadziły nas do chwili, w której możesz doświadczyć potencjału Harmonicznej Fali, niwelującej negatywne skutki rozwoju cywilizacyjnego poprzez oczyszczanie pola osobistego i uruchamianie wyższych funkcji umysłu w połączeniu z polem świadomości kosmicznej.

Na Stacji znajduje się Holistyczny Holograf, tworzący harmoniczną przestrzeń kwantową, która zapewnia harmonijną atmosferę do pracy z umysłem w pogłębionym relaksie. Medytacje w harmonicznym polu są polecane dla osób zainteresowanych holistyczną poprawą zdrowia, głębszą medytacją, samopoznaniem oraz odkrywaniem nowych potencjałów umysłu.

Medytacje w harmonicznym polu to m.in.:

  • wewnętrzny spokój
  • moc dystansu do stresu
  • dobre relacje międzyludzkie
  • głębsze zrozumienie siebie i innych
  • poprawa koncentracji
  • samokontrola w zakresie umysłu i emocji
  • lepsze samopoczucie i więcej sił do życia
  • uruchamianie funkcji samoregeneracyjnych organizmu.

Efekty sesji na podstawie wypowiedzi uczestników.

Medytacje w harmonicznym polu fotonowym rozluźniają napięcia, wprowadzają harmonię w ciele, umyśle i emocjach, wyciszają, wzmacniają i poprawiają samopoczucie. Więcej o tym, jak to działa, piszemy w FAQ.

HARMONICZNA FALA Z SERCA ATLANTYKU

Nasza Stacja mieści się w Faial da Terra na wyspie São Miguel na Azorach (Atlantyk). Faial da Terra jest dosłownie wysycone prądem życia. Nadajemy stąd Dobrą Falę, dzięki której możesz wyciszyć się, wzmocnić i powrócić do wewnętrznej równowagi.

To tutaj wg map Platona znajdowała się Atlantyda i przez to miejsce przebiega jeden z kanałów energetycznych Ziemi (leyline).

stacji
Kropka na środku Atlantyku (Acores) – stąd nadajemy:)
Autorem fotografii u góry strony jest André Mendonça.

Dziękujemy

wszystkim współpracownikom oraz Użytkownikom za wsparcie i aktywne uczestniczenie w projekcie.
Wspólnie udało nam się zbudować unikalny, międzynarodowy, obywatelski projekt badawczy,
w 100% niezależny, oddolny oraz pro społeczny w celach.

Zapraszamy do odkrywania nowych, kosmicznych możliwości!

Chcesz nas bliżej poznać?

Przeczytaj cykl 4 reportaży z ratowania niezwykłych ptaków Cagarro:)
Pierwszą część znajdziesz tutaj, do kolejnych poprowadzą Cię linki!STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!