Przejdź do treści

O neutralizującej fali zerowej.

Nasz Holistyczny Holograf działa zgodnie z zasadą “prawa trzech”, tworząc pole neutralizującej fali zerowej. Zgodnie z Gurdżijewem, prawo trzech to “fundamentalne prawo, które kreuje wszystkie zjawiska w całej rozmaitości jedności we wszystkich wszechświatach.” Jest to “Prawo trzech” albo prawo trzech zasad, wg którego każde zjawisko jest wynikiem połączenia albo spotkania… Dowiedz się więcej »O neutralizującej fali zerowej.

Matrixowy sen. I Antytechnologia.

Matrixowy sen gęstnieje w sztucznych częstotliwościach wifi, gsm i satelitarnych radiacji, zaburzających przepływ fali uniwersalnej – ewolucyjnej siły kosmicznej. Antytechnologia. Każdy czas potrzebuje rozwiązań na miarę potrzeb. Stąd 25 lat temu pojawiła się “z kosmosu” Antytechnologia Harmonicznej Fali, która pozwala na odbiór fali kosmicznych potencjałów, stymulujących ewolucję świadomości ludzi. Za… Dowiedz się więcej »Matrixowy sen. I Antytechnologia.

Czas na Twój czas.

Czas to jeden z ważnych wątków Pracy nad sobą, który polega na rozpoznaniu dwóch stanów percepcji oraz dwóch rodzajów czasu – jednego, który można by nazwać “czasem mechanicznym/matrixowym” i drugiego “osobistego czasu”. Czas wg Gurdżijewa. LD: …Kiedy pracuję, nie boję się, że marnuję czas. W zwykłym stanie boję się go… Dowiedz się więcej »Czas na Twój czas.

Akt wolnej woli.

W tym wpisie dowiesz się, czym jest akt wolnej woli i jak go aktywować w codziennym życiu. „W prawie trójki działającej w nas, życie jest teraz siłą neutralizującą, ale to cel powinien być trzecią siłą, a Szkoła później zapewni jej kanał. Siły kosmiczne znają ludzkość masowo, a nie jednostki, ale… Dowiedz się więcej »Akt wolnej woli.

Nienormalna normalność.

Ta normalność to owoc ludzkiej natury, która bez odpowiedniej edukacji wpada coraz głębiej w szaleństwo wiru osobowości, fałszywych tożsamości, mechanicznych gier społecznych i powierzchowności, zastępującej głębsze relacje międzyludzkie. Ta normalność to fatum, złowieszczy cień, którego owocem jest obecny świat wartości bez wartości, nierówności, wojen i biedy, ukrytej lub eksplodującej złości.… Dowiedz się więcej »Nienormalna normalność.

Toast za Idiotów.

Idiotologia /The Science of Idiots/ została wprowadzona do świata zachodniego ponad 90 lat temu, w 1922 roku, przez G. I. Gurdżijewa w fomie rytuału: Toast dla Idiotów. Początkowo, według jego uczniów, wydawało się, że jest to po prostu zabawna rozrywka przy posiłku, skutkująca kosmiczną zabawą i pijaństwem. Ale wkrótce stało… Dowiedz się więcej »Toast za Idiotów.

Pożar i przebudzenie.

Ludzi budzi wstrząs, choćby pożar. Dlatego, kiedy uprzejmi nauczyciele mają ambicję dotrzeć z krużgankiem przebudzenia pod każdą strzechę, zeronauta funduje sobie pożar wszystkiego w co wierzył, aż po sam dach. Historia Pana X Pan X żyje sobie w cieplutkim pudełku przekonań, które chroni go przed światem. Dookoła fototapeta z ulubionymi… Dowiedz się więcej »Pożar i przebudzenie.

Obserwator. Foton Przestrzeni.

Człowiek nie wie, że śpi, do chwili, w której budzi się Obserwator. W tym wpisie znajdziesz ćwiczenie, które poszerza percepcję i uruchamia stan samoobserwacji. Wyrwanie się z tej zautomatyzowanej egzystencji, uniemożliwiającej życie teraźniejszością, nie jest jednak łatwym zadaniem. Tysiące społecznych czynników utrudnia nasze przebudzenie i utrzymuje nas w fałszywym śnie… Dowiedz się więcej »Obserwator. Foton Przestrzeni.