Przejdź do treści

Sesje. FAQ

Kto był na szczycie góry, ten zna to uczucie…
szczęśliwego dystansu do zgiełku świata, jasności umysłu, spokoju.

Z tej perspektywy na wiele spraw można spojrzeć inaczej,
coś odpuścić, podjąć ważne decyzje.
Można też odpocząć, podładować baterie.

faq

Tej samej atmosfery, odczuć, wrażeń – doświadczysz podczas sesji medytacyjnych.

A jeśli jesteś Kosmitą, poczujesz się jak w domu!

FAQ

Medytacje w harmonicznym polu kwantowym… temat jest pionierski,
więc w tym miejscu zamieszczamy FAQ, przestrzeń pytań i odpowiedzi, które wyjaśniają:

Co to jest Holistyczny Holograf?
Jak powstał Holistyczny Holograf?
Jak działa Holistyczny Holograf?
Jakie są efekty Holistycznych Sesji relaksu?
Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?
Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?
Ile trwa holistyczna sesja?
Czy sesje to tylko relaks?
W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?
Skąd nadajemy harmoniczną falę?

TEST: Czy to jest dla mnie?

Co to jest Holistyczny Holograf?

Jest to niezwykle ciekawy wynalazek do transmisji harmonicznych częstotliwości na odległość, oparty na lustrach kwantowych, z zastosowaniem procesorów analogowych naszego patentu.

Urządzenie działa od 12 lat.
Nasz Holograf powstał na bazie 22 lat pionierskich badań nad umysłem. Jest pierwszym urządzeniem, które tworzy przestrzeń harmoniczną, służącą holistycznej rewitalizacji i pracy nad sobą. Harmoniczna fala może być odbierana w każdym punkcie świata, poprzez hologram uczestnika sesji.

Z naszych badań i wypowiedzi uczestników sesji wynika, że Holistyczny Holograf stał się skutecznym i wygodnym rozwiązaniem skierowanym do ludzi, żyjących w stresie zurbanizowanej przestrzeni, gdzie kontakt z naturalnym polem życia jest utrudniony.

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Z potrzeby i z pasji.

W 2010 roku powstał pierwszy model Holistycznego Holografu, który był owocem 10 lat empirycznych badań, prób i testów. Wynalazek łączy w sobie wiele modułów (holograf, generator fali zerowej, systemy optyczne oraz niskonapięciowy komputer kwantowy).

Holograf tworzy harmoniczną przestrzeń kwantową, idealną do relaksu i pracy z umysłem na głębokim poziomie. Sesje poprawiają samopoczucie i nie tylko, ponieważ szerokie spektrum problemów psycho-emocjonalnych i dyskomfortów jest wynikiem życia w oddzieleniu od harmonicznych częstotliwości natury. Holistyczny Holograf przesyła harmoniczną falę, w której odzyskujesz balans. Więcej w dalszej części FAQ.

faq

Cieszymy się z możliwości pomocy i dziękujemy za zwrotne sygnały i zawrotne opisy efektów działania:)
Być może i Ty opiszesz nam wkrótce swoje wrażenia z sesji?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Urządzenie tworzy harmoniczne pole kwantowe.  

Harmoniczna Przestrzeń Kwantowa jest uporządkowaną technologicznie przestrzenią pola informacyjnego, w której tworzy się idealny stan harmonii, sprzyjający odbudowie osobistego balansu, pracy z umysłem i rewitalizacji.

Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy przesyłać dobrą falę w każdy punkt kuli ziemskiej. Podczas sesji harmoniczna fala płynie w ciszy, rewitalizując uczestników również podczas snu.

Nasze badania pokazują, że ta przestrzeń harmoniczna nie tylko w poprawia samopoczucie i nastrój. Holistyczny Holograf tworzy idealną przestrzeń do pracy nad sobą i pogłębia efekty wszystkich metod, ukierunkowanych na osobisty rozwój, samouzdrawianie i alternatywne metody uzdrawiania. Więcej piszemy o tym tutaj.

Właściwie cokolwiek robisz – piszesz, malujesz, tańczysz, zarządzasz, leczysz – będziesz robić to lepiej:)

Możliwość uczestniczenia w sesjach w harmonicznym polu kwantowym (i to bez wychodzenia z domu), jest niezwykłym wsparciem dla osób, żyjących na co dzień w stresie miast, w pędzie życia, w braku czasu na relaks, czy pracę nad sobą na łonie natury. O niesamowitych efektach tych sesji piszą do nas ludzie z całego świata, którzy potwierdzają wysoką skuteczność sesji w polach harmonicznych.

Jakie są efekty sesji w harmonicznym polu kwantowym?

Podczas sesji uczestnicy osiągają:

– głębszy sen i więcej sił o poranku
– większy spokój
– wyższą odporność na stres
– więcej sił do życia
– szybszą regenerację organizmu
– lepszą koncentrację
– więcej energii do pracy
– większą kreatywność
– poprawę relacji z otoczeniem
– holistyczną, kompleksową poprawę*

*
Nasz Holograf to urządzenie holistyczne.
Dlatego, niekiedy w czasie sesji i po niej, mogą pojawić się różne, drobne dolegliwości, co wynika ze specyfiki działania holistycznych metod. Polegają one na łagodnym doprowadzaniu do punktu przesilenia, w którym samoistnie uruchamiają się siły samo-regulacyjne organizmu. Choć sam moment przesilenia bywa dyskomfortowy, nie trwa jednak długo, a poprawa samopoczucia następuje bardzo szybko.

Efekt informacyjny.
Dodatkowo, dzięki tej holistycznej zasadzie, każda sesja umożliwia odkrycie ukrytych problemów psychofizycznych, co stanowi niezwykle cenne źródło informacji o stanie swojego zdrowia i możliwości jego poprawy.

Jak uczestniczyć w sesji?

Udział w sesji przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę. Jej odbiór wymaga jedynie zorganizowania czasu i przestrzeni tylko dla siebie podczas wieczornych sesji, by “dostroić się” do harmonicznej, jasnej fali życia.

Adresem dla fali harmonicznej jest hologram, wykonany na bazie Twojego zdjęcia, które przesyłasz nam na mail. Sesje prowadzone są w godzinach wieczornych, podawanych wg czasu warszawskiego.

15 minut przed sesją:
1. Wywietrz pokój, wyłącz telefon, komputer – podczas relaksu nie musisz być on_line.
2. Możesz położyć się lub usiąść wygodnie.
3. Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się.

Zobacz więcej informacji tutaj.

Podczas relaksu:
– połóż się wygodnie lub usiądź
– skup się na oddechu (podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem, zastosuj łagodny oddech przeponowy)
– oddychaj spokojnie, w swoim tempie. Możesz użyć swojej ulubionej muzyki relaksacyjnej, ale nie jest to konieczne.

Po sesji.
W trakcie sesji możesz zasnąć, to normalne.
Efekt relaksacyjny i rewitalizacyjny utrzymuje się do kilku dni po sesji lub dłużej, co zależy od indywidualnych predyspozycji i stanu psycho-emocjonalnego. Dodatkowo otrzymasz od nas specjalne ćwiczenie, które przedłuży efekt sesji. Więcej informacji na temat sesji znajdziesz w ich opisach.

Jak zapisać się na sesję?

Harmoniczna fala nadawana jest przez holograficzny obraz osoby i odbierana wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:) Nie potrzebujesz więc być online, żeby wziąć udział w sesji. Aby uczestniczyć w sesji zarezerwuj miejsce korzystając z kalendarza.

Ile trwają sesje?

Sesje odbywają się wieczorami i trwają 1 -2 godzin, aktualne daty znajdziesz w kalendarzu.

Czy sesje to tylko relaks?

Holistyczne Sesje to więcej niż relaks.
Harmoniczna Fala to idea “z przyszłości” oraz koncepcja rezonansu biologicznego, w której korzystamy wyłącznie z naturalnych częstotliwości pola życia. Technologia służy tutaj wyłącznie do przeniesienia harmonicznej fali na odległość. Naturalna, harmoniczna fala zerowa w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat tutaj oraz w dziale Metoda Fotonowa.

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Sesje sprzyjają nie tylko rozluźnieniu ciała i wyciszeniu umysłu. Do każdej sesji otrzymujesz ćwiczenia Fotonowe, które pogłębiają efekty sesji. Można z nich korzystać na wiele sposobów, np. do przemyślenia w ciszy ważnych życiowo kwestii i przyciągnięciu rozwiązań na harmonicznych falach koincydencji.

Więcej o nowych możliwościach korzystania z sesji dowiesz się z naszego bloga, na którym pojawiać się będą nowe informacje o naszym projekcie. Więcej informacji o uzdrawiającym działaniu sesji, zobacz tutaj.

TEST

Zastanawiasz się, czy praca nad umysłem 
w harmonicznych polach kwantowych jest również dla mnie? 

Zobacz krótki test.
 

Skąd nadajemy?

faq

HARMONICZNA FALA Z SERCA ATLANTYKU

Harmoniczną falę miksujemy z wibracjami dziewiczej natury Azorów.

Ciekawostka.
Azory pojawiają się w zapisach sprzed 2500 lat, w pracach Platona, który zostawił szkice map oraz opisy pierwszej cywilizacji o nazwie Atlantis (Atlantyda). Faktem jest, że Faial da Terra ma niesamowitą energię, w której relaks, wyciszenie oraz wewnętrzny spokój pojawiają się w sposób automatyczny. I właśnie tę atmosferę możemy przesłać do Ciebie podczas rewitalizacyjnych sesji, prowadzonych za pomocą Holistycznego Holografu.

Zapraszamy na wieczory w harmonicznym polu kwantowym,
które od 12 lat wspierają ludzi z całego świata.

Jeśli masz więcej pytań,
zadaj je tutaj.

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobre Fale!


* Szczegóły działania Technologii Harmonicznej Fali chronione są prawem patentowym.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.