Holistyczne sesje 0Hz. FAQ

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

W oparciu o 20 lat doświadczeń z technologią harmonicznej fali powstał Holistyczny Holograf do przesyłania Dobrej Fali „na odległość”. Temat jest pionierski, więc w tym miejscu zamieszczamy FAQ, przestrzeń Waszych pytań i odpowiedzi, które wyjaśniają:

Co to jest Holistyczny Holograf?
Jak powstał Holistyczny Holograf?
Jak działa Holistyczny Holograf?
Jakiego rodzaju falę przesyłamy?
Jakie są efekty Holistycznych Sesji relaksu?
Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?
Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?
Ile trwa holistyczna sesja?
Czy sesje to tylko relaks?
W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?
Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?

Co to jest Holistyczny Holograf?

Jest to niezwykle ciekawy wynalazek, oparty na lustrach kwantowych. Urządzenie powstało w ciągu 20 lat pionierskich badań nad umysłem i polami informacyjnymi. Holistyczny holograf jest pierwszym tego typu komputerem kwantowym, który tworzy przestrzeń harmoniczną, służącą holistycznej rewitalizacji i pracy nad sobą.

Komputer ten wyposażony jest w holograficzną stację nadawczą. Ta nowatorska technologia umożliwia transmisję harmonicznych częstotliwości na odległość, a harmoniczna fala może być odbierana w każdym punkcie świata. Dzięki latom badań i doświadczeń Holistyczny Holograf stał się skutecznym i wygodnym rozwiązaniem skierowanym do ludzi, żyjących w stresie zurbanizowanej przestrzeni, gdzie kontakt z naturalnym polem życia jest zaburzony.

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Z pasji.

Podczas 20 lat naszej pracy nad poprawą jakości życia i redukcją cywilizacyjnego stresu, doszliśmy do wniosku, że szerokie spektrum problemów psycho-emocjonalnych oraz różnego rodzaju niedomagań, jest wynikiem życia w oddzieleniu od harmonicznych częstotliwości natury.

W ten sposób, w 2010 roku powstał pierwszy Holistyczny Holograf, który jest owocem empirycznych badań, prób i testów. Wynalazek łączy w sobie wiele modułów (holograf, generator fali zerowej, system wizyjny, anteny oraz komputer do sterowania pracą całej stacji). Dzięki synergii zjawisk fizycznych urządzenie generuje zerową falę nośną, na której nadajemy zestaw naturalnych częstotliwości życia, rejestrowanych w czystej przestrzeni przyrody (archipelag Azorów na Atlantyku).

Harmoniczna fala tego urządzenia pomogła (i nadal pomaga) wielu ludziom z różnymi problemami zdrowotnymi i życiowymi. Dzięki troskliwym właścicielom korzystają z niej także zwierzęta. Cieszymy się z możliwości pomocy i dziękujemy za zwrotne sygnały:) Być może i Ty opiszesz nam wkrótce swoje wrażenia z sesji?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Sygnał harmoniczny poprawia samopoczucie i nastrój. Chroniczny stres znika w przestrzeni energii lasu, oceanu, w szumie górskich strumieni. Technologiczna możliwość przesyłania harmonijnego pola na odległość jest niezwykłym wsparciem dla osób, żyjących na co dzień w stresie miast, w pędzie życia, w braku czasu na relaks na łonie natury. O niesamowitych efektach tych sesji piszą do nas ludzie z całego świata.

Urządzenie działa na zasadzie rezonansu, podobnie do tradycyjnego radia, ale są pewne różnice.

Tradycyjna stacja radiowa nadaje audycje na różnych zakresach częstotliwości (fale krótkie, długie i średnie) poprzez system nadajników i anten naziemnych, a sygnał radiowy jest odbierany poprzez odbiornik radiowy ustawiony na odpowiednim zakresie częstotliwości.

Holistyczny Holograf nadaje harmoniczny sygnał przyrody poprzez nowatorski system anten. Urządzenie nadaje harmoniczne częstotliwości życia, obecne w naturze. Harmoniczny sygnał nadawany jest przez holograficzny obraz osoby i odbierany wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia.

Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy przesyłać harmoniczną falę życia oraz częstotliwości natury w każdy punkt kuli ziemskiej.
Podczas sesji harmoniczna fala płynie w ciszy, rewitalizując uczestników nawet podczas snu.

Jakiego rodzaju falę przesyłamy?

Natura „leczy” ludzi.
Stres znika w przestrzeni energii lasu, oceanu, w szumie górskich strumieni. Ciało szybciej się regeneruje, uruchamiają się siły samoregulacyjne organizmu. Holistyczny Holograf przesyła naturalne częstotliwości z przestrzeni czystej przyrody. Harmoniczny sygnał natury przesyłamy z niezwykłego miejsca, jakim jest Faial da Terra na Azorach (Atlantyk).

„Program” naszej stacji to elektromagnetyczna fala harmoniczna, poza zakresem słyszalności, którą odbierać można w ciszy lub ze wsparciem relaksacyjnych nagrań. Więcej o charakterystyce harmonicznej fali zerowej przeczytasz tutaj.

Jakie są efekty Holistycznych Sesji Relaksu?

Efekty sesji holistycznych są równie przyjemne jak same sesje:

– głębszy sen i więcej sił o poranku
– większy spokój
– wyższa odporność na stres
– więcej sił do życia
– szybsza regeneracja organizmu
– lepsza koncentracja
– więcej energii do pracy
– większa kreatywność
– poprawa relacji z otoczeniem

Holistyczne Sesje Relaksu – jak uczestniczyć?

Udział w sesjach holistycznych (harmonizacyjnych) przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę. Wszystko polega na dostrojeniu się do harmonicznej, jasnej fali życia. Odbiór fali wymaga jedynie „czasu dla siebie” podczas wieczornych sesji.

Adresem dla fali harmonicznej jest hologram, wykonany na bazie Twojego zdjęcia, które przesyłasz nam na mail.
Sesje prowadzone są w godzinach wieczornych podawanych wg czasu warszawskiego.

15 minut przed sesją:
1. Wywietrz pokój, wyłącz telefon, komputer – podczas relaksu nie musisz być on_line.
2. Możesz położyć się lub usiąść wygodnie.
3. Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się.

Zobacz proste ćwiczenie oddechowe.

Podczas relaksu:
– połóż się wygodnie lub usiądź
– skup się na oddechu (podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem, zastosuj łagodny oddech przeponowy)
– oddychaj spokojnie, w swoim tempie. Możesz użyć swojej ulubionej muzyki relaksacyjnej, ale nie jest to konieczne.

Po sesji.
W trakcie sesji możesz zasnąć, to normalne:)
Miłego wieczoru!

Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?

Harmoniczna fala nadawana jest przez holograficzny obraz osoby i odbierana wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:) Nie potrzebujesz więc być online, żeby wziąć udział w sesji. Aby uczestniczyć w sesji zarezerwuj miejsce korzystając z kalendarza sesji.

Ile trwają holistyczne sesje?

Sesje prowadzone są wieczorami i trwają 2 godziny, aktualne daty znajdziesz w kalendarzu.

Czy sesje to tylko relaks?

Holistyczne Sesje to więcej niż relaks.
Harmoniczna Fala to idea „z przyszłości” oraz koncepcja rezonansu biologicznego, w której korzystamy wyłącznie z naturalnych częstotliwości pola życia. Technologia służy tutaj wyłącznie do przeniesienia harmonicznej fali na odległość. Naturalna, harmoniczna fala zerowa w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat tutaj.

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Holistyczne Sesje Relaksu sprzyjają nie tylko rozluźnieniu ciała i wyciszeniu umysłu.
Z sesji można korzystać dla przemyślenia ważnych życiowo kwestii i poszukiwaniu rozwiązań problemów. Odpowiedzi pojawiają się w trakcie sesji, skoncentrowanej na określonym temacie.

Więcej o nowych możliwościach korzystania z Holistycznych Sesji Relaksu dowiesz się z naszego bloga, na którym pojawiać się będą nowe informacje o naszym projekcie. Więcej informacji o uzdrawiającym działaniu sesji, zobacz tutaj.

Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?

Kosmiczny sygnał harmoniczny miksujemy z wibracjami natury Azorów (Atlantyk).

Ciekawostka.
Azory pojawiają się w zapisach sprzed 2500 lat, w pracach Platona, który zostawił szkice map oraz opisy pierwszej cywilizacji o nazwie Atlantis (Atlantyda). Faktem jest, że Faial da Terra ma niesamowitą energię, w której relaks, wyciszenie oraz wewnętrzny spokój pojawiają się w sposób automatyczny. I właśnie tę atmosferę możemy przesłać do Ciebie podczas rewitalizacyjnych sesji, prowadzonych za pomocą Holistycznego Holografu.

Zapraszamy na wieczory w harmonicznej fali,
które od 11 lat wspierają ludzi z całego świata.

Jeśli masz więcej pytań,
zadaj je tutaj.

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!


* Szczegóły działania technologii harmonicznej fali chronione są prawem patentowym.

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol