Sesje ØHz. FAQ

Created with Sketch.

Sesje w harmonicznym polu kwantowym… temat jest pionierski, więc w tym miejscu zamieszczamy FAQ, przestrzeń pytań i odpowiedzi, które wyjaśniają:

Co to jest Holistyczny Holograf?
Jak powstał Holistyczny Holograf?
Jak działa Holistyczny Holograf?
Jakie są efekty Holistycznych Sesji relaksu?
Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?
Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?
Ile trwa holistyczna sesja?
Czy sesje to tylko relaks?
W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?
Skąd nadajemy harmoniczną falę?

Co to jest Holistyczny Holograf?

Jest to niezwykle ciekawy wynalazek do transmisji harmonicznych częstotliwości na odległość, oparty na lustrach kwantowych, z zastosowaniem niskonapięciowych anten holograficznych naszego patentu.

Urządzenie działa od 12 lat.
Powstało w ciągu 22 lat pionierskich badań nad umysłem i polami informacyjnymi. Holistyczny Holograf jest pierwszym tego typu komputerem kwantowym, który tworzy przestrzeń harmoniczną, służącą holistycznej rewitalizacji i pracy nad sobą. Harmoniczna fala może być odbierana w każdym punkcie świata.

Z naszych badań i wypowiedzi uczestników sesji wynika, że Holistyczny Holograf stał się skutecznym i wygodnym rozwiązaniem skierowanym do ludzi, żyjących w stresie zurbanizowanej przestrzeni, gdzie kontakt z naturalnym polem życia jest utrudniony.

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Z potrzeby i z pasji.

W 2010 roku powstał pierwszy model Holistycznego Holografu, który był owocem 10 lat empirycznych badań, prób i testów. Wynalazek łączy w sobie wiele modułów (holograf, generator fali zerowej, system wizyjny oraz niskonapięciowy komputer kwantowy).

Holograf tworzy harmoniczną przestrzeń kwantową, idealną do relaksu i pracy z umysłem na głębokim poziomie. Sesje poprawiają samopoczucie i nie tylko, ponieważ szerokie spektrum problemów psycho-emocjonalnych i dyskomfortów, jest wynikiem życia w oddzieleniu od harmonicznych częstotliwości natury. Holistyczny Holograf przesyła harmoniczną falę, w której odzyskujesz balans.

życzenie

Cieszymy się z możliwości pomocy i dziękujemy za zwrotne sygnały i zawrotne opisy efektów działania:)
Być może i Ty opiszesz nam wkrótce swoje wrażenia z sesji?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Urządzenie tworzy harmoniczne pole kwantowe.  

Harmoniczna Przestrzeń Kwantowa jest uporządkowaną technologicznie przestrzenią pola informacyjnego, w której tworzy się idealny stan harmonii, sprzyjający odbudowie osobistego balansu, pracy z umysłem i rewitalizacji.

Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy przesyłać dobrą falę w każdy punkt kuli ziemskiej. Podczas sesji harmoniczna fala płynie w ciszy, rewitalizując uczestników również podczas snu.

Nasze badania pokazują, że ta przestrzeń harmoniczna nie tylko w poprawia samopoczucie i nastrój. Holistyczny Holograf tworzy idealną przestrzeń do pracy nad sobą i pogłębia efekty wszystkich metod, ukierunkowanych na osobisty rozwój, samouzdrawianie i alternatywne metody uzdrawiania. Więcej piszemy o tym tutaj.

Możliwość uczestniczenia w sesjach w harmonicznym polu kwantowym (i to bez wychodzenia z domu), jest niezwykłym wsparciem dla osób, żyjących na co dzień w stresie miast, w pędzie życia, w braku czasu na relaks, czy pracę nad sobą na łonie natury. O niesamowitych efektach tych sesji piszą do nas ludzie z całego świata, którzy potwierdzają wysoką skuteczność sesji w polach harmonicznych.

Jakie są efekty sesji w harmonicznym polu kwantowym?

Podczas sesji uczestnicy osiągają:

– głębszy sen i więcej sił o poranku
– większy spokój
– wyższą odporność na stres
– więcej sił do życia
– szybszą regenerację organizmu
– lepszą koncentrację
– więcej energii do pracy
– większą kreatywność
– poprawę relacji z otoczeniem
– holistyczną, kompleksową poprawę*

*
Nasz Holograf to urządzenie holistyczne.
Dlatego, niekiedy w czasie sesji i po niej, mogą pojawić się różne, drobne dolegliwości, co wynika ze specyfiki działania holistycznych metod. Polegają one na łagodnym doprowadzaniu do punktu przesilenia, w którym samoistnie uruchamiają się siły samo-regulacyjne organizmu. Choć sam moment przesilenia nie jest przyjemny, to nie trwa długo,a poprawa samopoczucia następuje bardzo szybko.

Efekt informacyjny.
Dodatkowo, dzięki tej holistycznej zasadzie, każda sesja umożliwia odkrycie ukrytych problemów psychofizycznych, co stanowi niezwykle cenne źródło informacji o stanie swojego zdrowia i możliwości jego poprawy.

Jak uczestniczyć w sesji?

Udział w sesji przypomina słuchanie radia, które nadaje ciszę. Odbiór fali wymaga jedynie zorganizowania czasu i przestrzeni dla siebie podczas wieczornych sesji, by “dostroić się” do harmonicznej, jasnej fali życia.

Adresem dla fali harmonicznej jest hologram, wykonany na bazie Twojego zdjęcia, które przesyłasz nam na mail. Sesje prowadzone są w godzinach wieczornych podawanych wg czasu warszawskiego.

15 minut przed sesją:
1. Wywietrz pokój, wyłącz telefon, komputer – podczas relaksu nie musisz być on_line.
2. Możesz położyć się lub usiąść wygodnie.
3. Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się.

Zobacz więcej informacji tutaj.

Podczas relaksu:
– połóż się wygodnie lub usiądź
– skup się na oddechu (podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem, zastosuj łagodny oddech przeponowy)
– oddychaj spokojnie, w swoim tempie. Możesz użyć swojej ulubionej muzyki relaksacyjnej, ale nie jest to konieczne.

Po sesji.
W trakcie sesji możesz zasnąć, to normalne.
Efekt relaksacyjny i rewitalizacyjny utrzymuje się do kilku dni po sesji lub dłużej, co zależy od indywidualnych predyspozycji i stanu psycho-emocjonalnego. Dodatkowo otrzymasz od nas specjalne ćwiczenie, które przedłuży efekt sesji. Więcej informacji n.t. sesji znajdziesz w opisach sesji.

Jak zapisać się na sesję?

Harmoniczna fala nadawana jest przez holograficzny obraz osoby i odbierana wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:) Nie potrzebujesz więc być online, żeby wziąć udział w sesji. Aby uczestniczyć w sesji zarezerwuj miejsce korzystając z kalendarza sesji.

Ile trwają sesje?

Sesje odbywają się wieczorami i trwają 1 -2 godzin, aktualne daty znajdziesz w kalendarzu.

Czy sesje to tylko relaks?

Holistyczne Sesje to więcej niż relaks.
Harmoniczna Fala to idea “z przyszłości” oraz koncepcja rezonansu biologicznego, w której korzystamy wyłącznie z naturalnych częstotliwości pola życia. Technologia służy tutaj wyłącznie do przeniesienia harmonicznej fali na odległość. Naturalna, harmoniczna fala zerowa w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat tutaj oraz w dziale Metoda Fotonowa.

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Sesje sprzyjają nie tylko rozluźnieniu ciała i wyciszeniu umysłu. Można z nich korzystać dla przemyślenia ważnych życiowo kwestii i poszukiwaniu rozwiązań problemów. Odpowiedzi pojawiają się w trakcie sesji, skoncentrowanej na określonym temacie lub po niej.

Więcej o nowych możliwościach korzystania z sesji dowiesz się z naszego bloga, na którym pojawiać się będą nowe informacje o naszym projekcie. Więcej informacji o uzdrawiającym działaniu sesji, zobacz tutaj.

 

Skąd nadajemy harmoniczną falę?

fale

Harmoniczna falę zerową miksujemy z wibracjami centralnego Atlantyku i dziewiczej natury Azorów.

Ciekawostka.
Azory pojawiają się w zapisach sprzed 2500 lat, w pracach Platona, który zostawił szkice map oraz opisy pierwszej cywilizacji o nazwie Atlantis (Atlantyda). Faktem jest, że Faial da Terra ma niesamowitą energię, w której relaks, wyciszenie oraz wewnętrzny spokój pojawiają się w sposób automatyczny. I właśnie tę atmosferę możemy przesłać do Ciebie podczas rewitalizacyjnych sesji, prowadzonych za pomocą Holistycznego Holografu.

Zapraszamy na wieczory w harmonicznym polu kwantowym,
które od 12 lat wspierają ludzi z całego świata.

Jeśli masz więcej pytań,
zadaj je tutaj.

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobre Fale!


* Szczegóły działania Technologii Harmonicznej Fali chronione są prawem patentowym.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.