Holistyczne sesje 0Hz. FAQ

Oczyść umysł w harmonicznym polu - odzyskasz siły i spokój.

Created with Sketch.

Temat jest pionierski, więc w tym miejscu zamieszczamy FAQ – przestrzeń pytań i odpowiedzi, które wyjaśniają:

Co to jest Holistyczny Holograf?
Jak powstał Holistyczny Holograf?
Jak działa Holistyczny Holograf?
Jakie są efekty Holistycznych Sesji relaksu?
Jak uczestniczyć w Holistycznych Sesjach Relaksu?
Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?
Ile trwa holistyczna sesja?
Czy sesje to tylko relaks?
W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?
Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?

Co to jest Holistyczny Holograf?

Jest to niezwykle ciekawy wynalazek, oparty na lustrach kwantowych. Urządzenie powstało w ciągu 20 lat pionierskich badań nad umysłem i polami informacyjnymi. Holistyczny holograf jest pierwszym tego typu komputerem kwantowym, który tworzy przestrzeń harmoniczną, służącą holistycznej rewitalizacji i pracy nad sobą.

Komputer ten wyposażony jest w holograficzną stację nadawczą. Ta nowatorska technologia umożliwia transmisję harmonicznych częstotliwości na odległość, a harmoniczna fala może być odbierana w każdym punkcie świata.

Dzięki latom badań i doświadczeń Holistyczny Holograf stał się skutecznym i wygodnym rozwiązaniem skierowanym do ludzi, żyjących w stresie zurbanizowanej przestrzeni, gdzie kontakt z naturalnym polem życia jest zaburzony.

Jak powstał Holistyczny Holograf?

Z pasji.

Podczas 20 lat naszej pracy nad poprawą efektywności pracy nad sobą oraz oczyszczaniu umysłu i redukcją cywilizacyjnego stresu, doszliśmy do wniosku, że szerokie spektrum problemów psycho-emocjonalnych oraz różnego rodzaju dyskomfortów, jest wynikiem życia w oddzieleniu od harmonicznych częstotliwości natury.

W 2010 roku powstał pierwszy model Holistycznego Holografu, który był owocem 10 lat empirycznych badań, prób i testów. Wynalazek łączy w sobie wiele modułów (holograf, generator fali zerowej, system wizyjny oraz komputer kwantowy do sterowania pracą całego urządzenia). Dzięki synergii wielu zjawisk fizycznych, urządzenie tzw. harmoniczną przestrzeń kwantową.

Harmoniczne działanie tego urządzenia pomaga wielu ludziom w pracy nad sobą i oczyszczaniu umysłu. Być może i Ty opiszesz nam wkrótce swoje wrażenia z sesji?

Jak działa Holistyczny Holograf?

Urządzenie tworzy harmoniczne pole kwantowe.  

Harmoniczna Przestrzeń Kwantowa jest uporządkowaną technologicznie przestrzenią pola informacyjnego, w której tworzy się idealny stan harmonii, sprzyjający odbudowie osobistego balansu, pracy z umysłem i rewitalizacji.

Nasze badania pokazują, że ta przestrzeń harmoniczna, nie tylko w poprawia samopoczucie i nastrój. Holistyczny Holograf tworzy idealną przestrzeń do pracy nad sobą i pogłębia efekty wszystkich metod, ukierunkowanych na osobisty rozwój, samouzdrawianie i alternatywne metody uzdrawiania.

Możliwość uczestniczenia w sesjach w harmonicznym polu kwantowym (i to bez wychodzenia z domu), jest niezwykłym wsparciem dla osób, żyjących na co dzień w stresie miast, w pędzie życia, w braku czasu na relaks, czy pracę nad sobą na łonie natury. O niesamowitych efektach tych sesji piszą do nas ludzie z całego świata, którzy potwierdzają, wysoka skuteczność sesji w polach harmonicznych.

Jakie są efekty sesji harmonicznym polu kwantowym?

Podczas sesji uczestnicy osiągają:

– głębszy sen i więcej sił o poranku
– większy spokój
– wyższa odporność na stres
– więcej sił do życia
– szybsza regeneracja organizmu
– lepsza koncentracja
– więcej energii do pracy
– większa kreatywność
– poprawa relacji z otoczeniem

Jak uczestniczyć w sesji?

Adresem dla fali harmonicznej jest hologram, wykonany na bazie Twojego zdjęcia, które przesyłasz nam na mail. Sesje prowadzone są w godzinach wieczornych podawanych wg czasu warszawskiego.

15 minut przed sesją:
1. Wywietrz pokój, wyłącz telefon, komputer – podczas relaksu nie musisz być on_line.
2. Możesz położyć się lub usiąść wygodnie.
3. Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się.

Zobacz proste ćwiczenie oddechowe.

Podczas relaksu:
– połóż się wygodnie lub usiądź
– skup się na oddechu (podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem, zastosuj łagodny oddech przeponowy)
– oddychaj spokojnie, w swoim tempie. Możesz użyć swojej ulubionej muzyki relaksacyjnej, ale nie jest to konieczne.

Po sesji.
W trakcie sesji możesz zasnąć, to normalne.
Efekt relaksacyjny i rewitalizacyjny utrzymuje się do kilku dni po sesji lub dłużej, co zależy od indywidualnych predyspozycji i stanu psycho-emocjonalnego. Dodatkowo otrzymasz od nas specjalne ćwiczenie, które przedłuży efekt sesji. Więcej informacji n.t. sesji znajdziesz w opisach sesji.

Jak zapisać się na Holistyczną Sesję Relaksu?

Harmoniczna fala nadawana jest przez holograficzny obraz osoby i odbierana wewnętrznymi zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni od urodzenia:) Nie potrzebujesz więc być online, żeby wziąć udział w sesji. Aby uczestniczyć w sesji zarezerwuj miejsce korzystając z kalendarza sesji.

Ile trwają holistyczne sesje?

Sesje prowadzone są wieczorami i trwają 1 -2 godzin, aktualne daty znajdziesz w kalendarzu.

Czy sesje to tylko relaks?

Holistyczne Sesje to więcej niż relaks.
Harmoniczna Fala to idea “z przyszłości” oraz koncepcja rezonansu biologicznego, w której korzystamy wyłącznie z naturalnych częstotliwości pola życia. Technologia służy tutaj wyłącznie do przeniesienia harmonicznej fali na odległość. Naturalna, harmoniczna fala zerowa w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie, dzięki czemu otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Więcej na ten temat tutaj oraz w dziale Metoda Fotonowa.

W jaki sposób mogę korzystać z sesji w pełniejszy sposób?

Holistyczne Sesje Relaksu sprzyjają nie tylko rozluźnieniu ciała i wyciszeniu umysłu.
Z sesji można korzystać dla przemyślenia ważnych życiowo kwestii i poszukiwaniu rozwiązań problemów. Odpowiedzi pojawiają się w trakcie sesji, skoncentrowanej na określonym temacie.

Więcej o nowych możliwościach korzystania z Holistycznych Sesji Relaksu dowiesz się z naszego bloga, na którym pojawiać się będą nowe informacje o naszym projekcie. Więcej informacji o uzdrawiającym działaniu sesji, zobacz tutaj.

 

Skąd nadajemy harmoniczny sygnał?

Kosmiczny sygnał harmoniczny miksujemy z wibracjami natury Azorów (Atlantyk).

Ciekawostka.
Azory pojawiają się w zapisach sprzed 2500 lat, w pracach Platona, który zostawił szkice map oraz opisy pierwszej cywilizacji o nazwie Atlantis (Atlantyda). Faktem jest, że Faial da Terra ma niesamowitą energię, w której relaks, wyciszenie oraz wewnętrzny spokój pojawiają się w sposób automatyczny. I właśnie tę atmosferę możemy przesłać do Ciebie podczas rewitalizacyjnych sesji, prowadzonych za pomocą Holistycznego Holografu.

Zapraszamy na wieczory w harmonicznym polu kwantowym, które od 11 lat wspierają ludzi z całego świata.

Jeśli masz więcej pytań,
zadaj je tutaj.

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!


* Szczegóły działania technologii harmonicznej fali chronione są prawem patentowym.

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol