Alfabet Atlantis. Klucz do tajemnicy historii ludzkości?

Alfabet Atlantis. Klucz do tajemnicy historii ludzkości?

Atlantis to bardzo ciekawa część naszej przygody w nowym domu na Azorach. Archipelag Azorów jest prawdopodobnie pozostałością lądu, na którym rozwijała się pierwsza cywilizacji na Ziemi. Historię opisuje również Platon, który zbierał informacje o tej cywilizacji, opartej na złożonej matematyce, planimetrii, wiedzy o człowieku i umyśle oraz astronomii, fizyce i postępowych ideach społecznych, regulujących harmonijne współżycie ludzi.

Stara mapa Atlantydy, położonej pomiędzy Ameryką i Europą.

 

Pierwszy alfabet na Ziemi

Alfabet sprzed około 15 000 lat lub więcej, odkryliśmy w starodrukach i wiernie zrekonstruowaliśmy.

Jest to bardzo ciekawy alfabet z wieloma znaczeniami:
– litery
– słowa
– stany umysłu
– liczby
– etapy podróży ludzkiego życia
– przewodnik edukacyjny, jak żyć w harmonii
– …


Zastosowań tego alfabetu musiało być znacznie więcej. Same znaki mają bardzo pozytywne działanie, co obserwujemy podczas eksperymentów, łączących je z działaniem Holistycznego holografu (więcej informacji wkrótce).

Co ciekawe, sam alfabet może mieć więcej niż 15.000 lat, choć jego forma jest bardzo modernistyczna i matematyczna. Ten zestaw znaków odnaleźliśmy w starodrukach z bibliotek na Bałkanach. Jak się okazało, Słowianie (w tłumaczeniu „niosący słowo”) byli strażnikami tych znaków i używali ich już przed tysiącami lat. Co równie interesujące, te same znaki można odnaleźć w wielu innych kulturach – Meksyku, Peru, Brazylii, Hiszpanii, Portugalii, Chin, Rosji, Skandynawii, itd.

W wielu źródłach historycznych znajdują się wzmianki o cywilizacji, która została zniszczona w trakcie geologicznych zmian na Ziemi przed 15.000 lat (lub dawniej). Od kilku lat prowadzone są również badania dna oceanicznego, które odkrywają fragmenty architektury starych miast, budowanych w harmonicznych proporcjach na kształt centrycznie rozchodzących się kręgów.

Badania dna oceanu prowadził kilka lat temu pan Diocecliano Silva.

12 plemion.

Mit o cywilizacji atlantydzkiej opowiada o kataklizmie i o tym, że 12 różnych nacji, zamieszkujących ląd Atlantis wyruszyło w 12 stron świata w poszukiwaniu nowego domu. I ten wątek znajduje potwierdzenie w wielu tradycjach i kulturach świata, w których znajdujemy podobieństwa w zakresie semantyki słów, znaczeń, symboli, wierzeń, itd. To dowodzi, że nasze drzewo cywilizacyjne ma jeden pień i korzeń, z którego powstały odrębne, choć podobne w wielu aspektach kultury. I te podobieństwa są przedmiotem naszego zainteresowania, ponieważ idea wspólnych korzeni być może przyczyni się do pokojowej integracji narodów.

Badania.

Nasze badania są ciepło przyjmowane na Azorach, z zainteresowaniem, wsparciem i propozycjami współpracy ze strony środowisk naukowych.

Nasza stacja umiejscowiona jest na Azorach, w miejscowości Faial da Terra, która nazywana jest „Presépio” czyli „kolebka”. To miejsce jest niezwykłe, jakby ta stara wiedza została zapisana gdzieś w eterze, w skałach, w szumie oceanu. Odnosimy wrażenie, że technologia Harmonicznej Fali, która jest podstawą ideową działania Holistycznego Holografu, wróciła do swojego domu i przestrzeni, z której powstała.

Czy Atlantyk w okolicy archipelagu azorskiego to historyczna kolebka naszej cywilizacji? Jesteśmy w trakcie badań.

 

Pozdrawiamy! Ciąg dalszy nastąpi:)

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol