Przejdź do treści

Nautilus w badaniach i praktyce.

Podsumowanie naszych badań telemetrycznych pokazuje, czym jest Nautilus i jak go uruchomić, bo choć nikt z nim się nie rodzi, to już jedna sesja w harmonicznej fali aktywuje go w kilku procentach.

Nautilus jest zeronautycznym Pojazdem Ja i powstaje na zasadzie rezonansu, ale dalsze jego funkcje rozwijają się wyłącznie dzięki świadomej Pracy z UWP /Uświadomienie Wiedza Praktyka/, co pozwala stopniowo odkrywać jego niezwykłe zastosowania, poznawać fraktalną architekturę i wiele nowych nieznanych możliwości… “z przyszłości”.

Ale po co to komu?

Przeznaczeniem człowieka jest ewolucja świadomości. Odkryliśmy, że w tym dziele Nautilus, Pojazd Wielkiego JA odkrywa bardzo ważną rolę. Nautilus jest przestrzenią Wewnętrznej Ciszy, niebieskawą sferą dystansu do mechanicznych praw biologicznych i poszerzonym stanem świadomości, w którym te mechaniczne prawa zaczynają być widoczne.

Nautilus pozwala na wyjście poza zaprogramowane samoograniczenia i sterowania, działające z pola nieświadomości, z pamięci rodu oraz mechanizmów kosmicznych.

Ale po co to komu 2?

Nautilus jest ważny zwłaszcza w tych czasach, kiedy tygiel alchemicznych i kosmicznych w rozmiarze zmian znowu rozpala się na Ziemi. I nie chodzi tutaj wyłącznie o zmiany, dotyczące zewnętrznych spraw bytowych, od których mimo wszystko można uciec, choćby do dżungli;)

Chodzi o zmiany na poziomie wewnętrznym /psycho-emocjonalnym/, przed którymi nie ma gdzie uciec, a które są przyczyną coraz większych problemów psychicznych i psychologicznych, z którymi trudno sobie poradzić bez właściwej Wiedzy, a farmakologiczny sen na jawie lub stymulowany nadzieją lepszego jutra przynosi ulgę tylko na jakiś czas.

Mamy więc dobrą wiadomość, bo Nautilus okazał się Przestrzenią, w której – w dystansie do wiru myśli, emocji i spraw – można nie tylko odpocząć i zregenerować siły, ale co najważniejsze, rozpocząć Pracę nad sobą, by przygotować swój Pojazd Integracji 3JA na spotkanie z Wiedzą o sobie i Kosmicznym Ja… by ten czas zmian w nas i na Ziemi PRZETRWAĆ w jednym kawałku;)

Pojazd Ewolucji.

Zeronauta w swoim Nautilusie staje się podróżnikiem w czasie i przestrzeni, dla którego każda chwila posiada ten unikalny, uniwersalny i jednocześnie indywidualny sens. Ten stan Wolnej Świadomości pojawia się w każdym, kto podszedł do Pracy poważnie i korzysta z sesji w harmonicznych polach kwantowych, zgodnie z naszymi wskazówkami.

Nautilus jest naszym Pojazdem z przyszłości, darem Wolności, prowadzącym do 4 Stanu świadomości, w którym wpływ na swoje życie i los jest możliwy, dzięki aktowi WOLI JA, Woli Człowieka, wyzwolonego z nie-woli małych ja.

Więcej o Nautilus znajdziesz tutaj.

Praca zeronautyczna.

Nautilus okazał się tak pomocny w zakresie ewolucyjnej Pracy nad sobą, w tym praktyki 4 Drogi Gurdżijewa, z której elementów i ćwiczeń korzystają Zeronauci na drodze do swojego Wyzwolenia.

Podczas naszych doświadczeń, okazało się, że ten sferyczny Pojazd JA na poziomie fotonowym/informacyjnym integruje 3 ciała człowieka w harmonijną Jedność – dzięki czemu pojawia się stan poszerzonej świadomości kosmicznej, który budzi “moc sprawczą”, ułatwiając każdy wewnętrzny proces przemiany.

P.S.

I co ważne w obecnych czasach, harmoniczna sfera Nautilusa nie tylko jest przestrzenią odpoczynku oraz Pracy nad sobą, ale i jasną barierą Lśnienia*, która chroni przed dysharmonicznymi wpływami ze wspólnego pola emocji i myśli innych ludzi, od czynników planetarnych i wpływu z pamięci rodu, którą polecamy oczyścić, by zmniejszyć ilość dysharmonicznych sygnałów i od razu poprawić swój komfort życia.

*Lśnienie jest zjawiskiem, związanym z wysokim potencjałem Ciała Fotonowego powyżej 90% PCR.

cdn.

Ahoj Przygodo!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym:

1 komentarz do “Nautilus w badaniach i praktyce.”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.