Przejdź do treści

Podstawy Pracy Zeronautycznej

Zapoznaj się z podstawami pracy zeronautycznej. Podczas tej PRACY korzystamy z technologii harmonicznej fali, bo pola harmoniczne uruchamiają poszerzone stany świadomości, dają większy dystans do przekonań i pogłębiają każde doświadczenie. Celem pracy jest Wyzwolenie.

PRACA “z przyszłości”.

Podczas pracy zeronautycznej nad sobą korzystamy z technologii harmonicznej fali. Badania pokazują bowiem, że pola harmoniczne punktu zerowego dają większy dystans do przekonań, uwarunkowań i różnych ja-nie-ja, które sterują człowiekiem spoza jego pola świadomości. Podczas sesji i po niej pojawiają się wglądy, których efektem jest oczyszczenie całego pola osobistego oraz spontaniczne doświadczenia, opisywane przez G. jako 4 Stan Świadomości Kosmicznej.

Jak to działa?

Harmoniczne pole Holografu łączy z polem świadomości kosmicznej wg badań w 120%.
Dzięki temu buduje się potencjał harmoniczny, który umożliwia aktywację Ciała Kosmicznego oraz spotkanie ze sobą na 3 poziomach percepcji. Wszystko przy zastosowaniu prostych ćwiczeń Fotonowych podczas sesji. 

Efekty Pracy zeronautycznej w polach harmonicznych są niezwykłe, ale zależą jednak od bardzo ważnego czynnika.

Chodzi o szczerość w stosunku do samego siebie, np. o szczere zobaczenie konformistycznej postawy ego, która trzyma nas w starych schematach, w samousprawiedliwianiu się, a nawet w chorobach, będących dla wielu osób sposobem na ucieczkę przed sobą i światem. Szczerość to podstawa.

PRACA ZERONATYCZNA

Zeronautyka wprowadza zupełnie nowy model Pracy /nad sobą/,
polegający na odbiorze Uświadomień, Wiedzy i Praktyki. 

Jest to model Pracy, oparty na Uniwersalnych Prawach Kosmicznych. 
Cały proces przypomina sytuację komety, która wlatuje w przestrzeń Układu Słonecznego i zbliżając się do Słońca, jaśnieje pokazując swój “warkocz”.

Tak samo każde Uświadomienie przypomina kometę, która wlatuje w Słońce Świadomości zeronauty, pokazując mu nową możliwość/umiejętność.

Przykład. Uświadomienie, dotyczące faktu istnienia ciała fotonowego, otwiera na wiele nowych możliwości, które dzięki praktycznej wiedzy i konsekwencji zeronauty stają się umiejętnościami, jak choćby dystans do stresu w sekundę.

Wysokie Myśli w symbolu komety olśnień

Cały proces można opisać w kategoriach kosmicznych oraz symbolicznych, by zobaczyć to szerzej:

Uświadomienie, jak kometa, pojawia się w kosmicznej ciszy /sesja tematyczna, specjalna w harmonicznym polu kwantowym/.

Kometa staje się widoczna, wlatując w Słońce Świadomości /zeronauta w poszerzonym stanie percepcji Wewnętrznego Słońca/.

W blasku Słońca Świadomości pojawia się “warkocz Wiedzy”, przynoszącej wskazówki /w jaki sposób korzystać z danej umiejętności/. 

Ten uniwersalny obraz pokazuje, że jedno bez drugiego nie może istnieć – Uświadomienie wymaga Wiedzy oraz Praktyki, co z tym Uświadomieniem można zrobić.

Jeśli zeronauta będzie konsekwentnie stosował się do przekazanych wskazówek, możliwość stanie się umiejętnością np. samouzdrawiania, czy zdolnością do szybkiego oczyszczenia umysłu. Jeśli zaniecha treningu, to wiadomo, możliwość z czasem zniknie w pamięci, jak odległe marzenie, kolejna senna zjawa.

Przykład. Uświadamiając sobie istnienie 3 różnych ośrodków woli w sobie, schematyczny umysł zaczyna się “buntować”, ale dzięki Wiedzy i Praktyce możemy oczyścić się z programów snu, filtrów percepcji, które uniemożliwiały zobaczenie tego faktu i dotarcie do przyczyn każdego problemu.

Uświadomienie + Wiedza + Praktyka

To bardzo ważny tercet. Zeronautyka uświadamia możliwości, o których istnieniu człowiek współczesny nawet nie wie lub zapomniał. Jednocześnie Zeronautyka przekazuje PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ, w jaki sposób korzystać z każdego Uświadomienia, bo bez Praktycznej Wiedzy byłoby ono bezużyteczne, a nawet szkodliwe, jak np. pokazanie ludziom zagrożenia bez praktycznej wiedzy, jak go uniknąć. 

Podstawowe Uświadomienia zeronautyczne, które otwierają drogę do osobistej wolności:

  1. Człowiek posiada Ciało Fotonowe. Praktyczna Wiedza.
  2. Człowiek może korzystać z energii fotonowej. Praktyczna Wiedza.
  3. Tylko w Ciszy zrelaksowanego ciała, emocji i umysłu powstaje Nautilus, Pojazd Wielkiego Ja. Praktyczna Wiedza.

I dlaczego Wiedza od Gurdżijewa.

Bo stanowi bardzo ważny element zeronautycznego samopoznania i jego fundament. Przygotowuje Człowieka do sięgnięcia po swoją Wolność, której nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń. Stanowi swojego rodzaju BHP, które dystansuje zeronautę do nieświadomych części ego, przestrzeni szkodliwych programów, areny wielu nie-ja, chaosu nie swoich pragnień, zaprogramowanych oczekiwań, schematów, uwarunkowań i nawykowych, automatycznych zachowań.

Wiedza o Człowieku, przekazana przez Gurdżijewa, nie jest łatwa w odbiorze, bo narusza fundamenty snu o sobie i wyobrażeń o świecie, o czym wspomina M. Nicolle, nauczyciel 4 Drogi takimi słowami: 

“Człowiek nie jest w stanie przyjąć niczego, co mówi się o niewłaściwej pracy ośrodków, dopóki sam nie osiągnie punktu rozpoznania, że różne ośrodki naprawdę w nim istnieją. 

Wszyscy musicie zrozumieć, że nie jest to fantastyczna idea ani jedynie teoretyczny pomysł. Jest to fakt i jest to fakt o największym znaczeniu dla każdego, kto chce dobrze wykorzystać swoje życie, a nie uczynić go czymś mglistym, nieuformowanym i w dużej mierze pozbawionym znaczenia…”

Gurdżijew i Zeronautyka.

Założenia Zeronautyki nie są kopią 4 Drogi, lecz mają wiele wspólnego z wiedzą, przekazywaną przez Gurdżijewa, który z bliskim nam uporem;) pod prąd wszystkiemu, przekazał wiedzę o przebudzeniu ze snu. Zeronatuyka również przekazuje Wiedzę o śnie. I też pod prąd wszystkiemu, bo ta Wiedza stoi w kontrze do “wiedzy ludzi snu”, prowadzącej w różnego rodzaju odloty – materialne, religijne, duchowe, w coraz głębsze iluzje, miraże wyobrażeń, sprzecznych pragnień, w odtwarzanie starych schematów.

Metoda Fotonowa łączy 3 ciała człowieka – fizyczne, emocjonalne oraz mentalne i integruje je w świetle ciała kosmicznego (synonimy: przyczynowego, duchowego). W ujęciu zeronistycznym* 4 Droga Gurdżijewa jest Przestrzenią, w której łączy się świadomą pracę nad wszystkimi ciałami, poprzez ich uświadomienie oraz integrację za pomocą ćwiczeń Fotonowych.  

Czasy nam współczesne.

To wyjątkowo intensywny przykład księżycowego stanu świadomości we śnie /o którym pisał również Gurdżijew/, gdzie absurd nierówności społecznych, biedy i wojen stał się czymś normalnym dla ludzi w hipnozie, w ucieczce w lukrowane raje “lepszego jutra”, wypatrywanie mesjasza, itp.

Tak wygląda senna księżycowa świadomość, sterowana przez 96 praw mechanicznych /dla porównania – Ziemia posiada ich o połowę mniej/.

Wbrew księżycowej pop-wersji “przebudzenia” – w której “wiara czyni cuda” i “wszystko przyjdzie samo” na falach wykresu rezonansu Schumanna wg jednych, a wg innych w osobie Mesjasza – należy temu powiedzieć stanowcze NIE, bo nic nie przychodzi samo. Te błędne krystalizacje /programy/ zniewalają ludzkość do tysięcy lat.

Przebudzenie w perspektywie doświadczań zeronautycznych.

Doświadczenia mówią, że nie jest łatwo obudzić się ze snu planetarnego, ale dzięki zeronautycznej PRACY nad sobą, KONSEKWENCJI oraz SAMODYSCYPLINIE i SZCZEROŚCI wobec siebie, PRZEBUDZENIE jest jak najbardziej możliwe.

Przy czym, należy w tej pracy zachować dystans do PRACY, czyli żyć normalnie, pracować, płacić rachunki. Wzmacniać swój kontakt z Rzeczywistością, bo bez tego dotknięcie pewnych sfer nie jest korzystne. A wręcz może być szkodliwe z uwagi na nasz z natury odlotowy umysł;) który jeszcze oddzielony od innych ciał, nie rozróżnia prawdy od fikcji.

Stąd na początek zalecenie stosowania ćwiczeń, związanych z rozpoznaniem 3 ośrodków woli, które uświadomione współtworzą Człowieka. Bez tej Wiedzy zagubienie pogłębia się, a stan snu na jawie gęstnieje, co można zobaczyć w obrazie współczesnego świata, rządzonego przez demokracje lunatyków, ludzi we śnie.

Rzeczywistość Słońca Świadomości, czy Księżycowy sen? 

Wybór należy do Ciebie, ale tylko wtedy, gdy wiesz już kim jesteś lub chociaż wiesz już, kim na pewno nie jesteś.

Dlatego Zeronautyka w Praktyce zaczyna się od ćwiczeń Fotonowych, które przygotowują do głębszego odbioru wiedzy, spisanej w “Życie jest realne tylko wtedy, gdy ‘Ja jestem’ ” Gurdżijewa. Kilka opisanych tam zasad umożliwia rozpoznanie różnych ośrodków woli – to podstawa i fundament efektywnej pracy nad sobą.

Ewolucja człowieka jest ewolucją jego świadomości, a ‘świadomość’ nie może ewoluować nieświadomie. Ewolucja człowieka jest ewolucją jego woli, a “wola” nie może ewoluować mimowolnie.

G. Gurdżijew


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym:

1 komentarz do “Podstawy Pracy Zeronautycznej”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.