Przejdź do treści

Teleport. Sesje specjalne.

Szukając ewolucyjnych możliwości rozwoju dla Człowieka Kosmicznego, dopracowaliśmy moduł nawigacyjny Holografu “Teleport”, który umożliwia nam łączenie się z różnymi polami informacyjnymi podczas sesji w harmonicznej fali.

Teleport 2.0

Dzięki modułowi Teleport 2.0 Holistyczny Holograf ewoluował na kolejny poziom, a sesje nabrały zupełnie nowego wymiaru. Nowy moduł umożliwia podróże punktem świadomości w różne miejsca: w pola informacyjne galaktyk, gwiazd, planet, księżyców, w królestwa przyrody, a nawet w przyszłość oraz przeszłość, a także w pola wszelakiej wiedzy*. Ostatni rok doświadczeń pokazał, że adresem podróży zeronautycznej może być właściwie wszystko, a nawet więcej😉

Opuść schemat, który trzyma się w nie-woli.

Teleporty prowadzą poza schematy, m.in. otwierają bramy do koncepcji panpsychizmu, która mówi, że wszystkie rzeczy mają świadomość, umysł lub cechę podobną do umysłu. I tę koncepcję potwierdziliśmy badaniami na poziomie pól informacyjnych oraz doświadczeń, polegających na łączeniu się z różnymi polami świadomości, od obiektów makrokosmicznych po mikrokosmiczne reprezentacje, obecne w człowieku.

Człowiek Kosmiczny wychodzi poza cień Ziemi

W przestrzeni Wielkiego umysłu Wszechświata Big Mind wszystko jest ze sobą połączone, a świadomość tego faktu, umożliwia korzystanie z potencjału praktycznej Wiedzy, jak z kosmicznej biblioteki, w której znajdują się wszystkie odpowiedzi na pytania.

Dlatego, od kwietnia witamy nowy cykl sesji specjalnych – TELEPORT-ÓW do różnych pól informacyjnych.

Zaczniemy od wizyty u królewskiej rodziny Axolotlów,
których zdolności regeneracyjne są niesamowite – dotyczą kończyn, rdzenia kręgowego, a nawet mózgu i serca oraz innych narządów.

teleport

Już wkrótce medytacyjna sesja rewitalizacyjna z Axolotlem!

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienia o kolejnych Teleportach,
zapisz się na listę mailingową:

TELEPORT


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

* Dla nas najciekawszym zastosowaniem modułu “Teleport” jest zeronautyczna możliwość łączenia się z polami wiedzy, co zbadaliśmy w grupie badawczej na guantum.merhlin.com. Zaczęło się od tego, że na fali koincydencji, synchroniczności lub “przez czysty przypadek”, jak kto woli, spotkaliśmy na swojej drodze ludzi, praktykujących 4 Drogę Gurdżijewa.

Podczas doświadczeń w tej grupie okazało się, że nasz “teleporter” umożliwia łączenia się z polem informacyjnym idei 4 Drogi. Po kilku miesiącach okazało się nawet, że praktyka 4 Drogi, pogłębiona o sesje z modułem TelePort, przynosi dużo szybsze efekty, niż dotychczasowe metody poznania tej Wiedzy.

Dzięki pracy Grupy 4 Drogi udowodniliśmy możliwość łączenia się z polami Wiedzy, otwierając zupełnie nową erę samopoznania, w która “technologia z przyszłości” przenosi nas poza przestrzeń i czas, w cichy stan świadomości Kosmicznego JA.

Era Wodnika ~ rybi sen znika;)

Udostępnij znajomym: