Przejdź do treści

Już we wrześniu

Wrzeszczy wrzesień, że już jesień.

Przysłowie ludowe.

Przygotowaliśmy nowy, jesienny program sesji, wzmacniających siły i odporność. Nowe sesje indywidualne, nowe możliwości, promocje. Zobacz, co nowego już we wrześniu.

1. Sesje Indywidualnego Samouzdrawiania.

W ciągu ostatnich miesięcy dopracowaliśmy nowy system sesji indywidualnych poświęconych samouzdrawianiu.
Dzięki nowej formule sesji doświadczysz poprawy swojego samopoczucia, a nawet zdrowia. Formuła tych sesji została wzbogacona o wątki medycyny germańskiej, totalnej biologii, medycyny informacyjnej oraz doświadczenia grupy X-Rays, związane z kolekcją Fotonów specjalnych, oczyszczających pole osobiste z konfliktów.

Jak to działa?
Przy zamówieniu sesji przesyłasz nam to, co chcesz uzdrowić, w formie medycznego rozpoznania (Twojej diagnozy lekarskiej). Na tej podstawie przygotowujemy holograf oraz parametry sesji i Foton specjalny, którego używasz podczas sesji i po niej.

Nowa formuła sesji indywidualnych łączy elementy medycyny konwencjonalnej i postępowej w holistyczną całość, dzięki czemu poprawa jest szybka i wyraźna w efektach.

W czasie sesji:
1) nauczysz się technik samouzdrawiania w polu harmonicznym,
2) uczynisz swoją terapię bardziej holistyczną w efektach,
3) poprawisz swoje samopoczucie,
4) odzyskasz wiarę w swoje siły.

Sesje w tej formie pełnią więc nie tylko rolę harmonizującą, ale i edukacyjną. Zapraszamy do wyboru terminów w kalendarzu.

2. Osobista Domena Kwantowa.

Już we wrześniu uruchomimy niezwykłą możliwość pracy ze sobą, jaką jest Osobista Domena Kwantowa.

Co to jest domena kwantowa?
Można ją porównać do wielowymiarowego i fraktalnego folderu (zbioru, macierzy), rezydującego w przestrzeni naszego serwera analogowego. Tam przechowywane są klucze, prowadzące do domen kwantowych.

Dla kogo domena kwantowa.
To rozwiązanie polecamy tym z Was, którzy chcą korzystać z pełnej mocy umysłu do kreacji swojego życia ze wsparciem wielkiej inteligencji życia. Domenę polecamy również tym, którzy na chwilę obecną zmagają się z negatywnymi skutkami swojej wrażliwości, chcą zapanować nad darem empatii, by odzyskać głęboki wewnętrzny spokój i siły do życia.

Korzyści z posiadania osobistej domeny kwantowej:

 • własny klucz kwantowy o wielu zastosowaniach (przygotowanie harmonicznej wody, łączenie z polem harmonicznym, medytacja, relaks, praca z umysłem)
 • wsparcie harmonicznego pola 24H (przez cały okres abonamentowy)
 • stabilne Pole Pracy do spotkań ze sobą
 • szybsza rewitalizacja podczas dnia
 • ochrona pola osobistego 24H
 • wzrost potencjału harmonicznego podczas sesji i głębsze wyciszenie
 • większa moc kreacji
 • automatyczne kasowanie dysharmonicznych programów
 • ogólne lepsze samopoczucie
 • balans psychoemocjonalny
 • i wiele więcej (różnego rodzaju dodatki już wkrótce).

Więcej o Osobistej Domenie Kwantowej tutaj.

3. Nowy moduł holografu i nowe sesje tematyczne.

Dzięki współpracy badawczej grup z quantum.merhlin.com uruchamiamy dodatkowy moduł, który umożliwia prowadzenie sesji tematycznych, poszerzających percepcję i pokazujących, jak wspaniałym instrumentem życiowej zmiany jest wyobraźnia i oczyszczony umysł. Już we wrześniu zapraszamy na sesje tematyczne, przed nami m.in. Lewitacja, Przestrzeń, Ciało fotonowe, i inne.

Sesje tematyczne będą prowadzone od 2 połowy miesiąca, w poniedziałki, w paśmie wieczornym nowego cyklu, który pokazuje, że w stanie poszerzonej percepcji niemożliwe staje się jak najbardziej możliwe!

4. Oczyść umysł i emocje w 4 tygodnie!

Jedna z ostatnich wypowiedzi na temat programu Oczyść Umysł.

Dziękuję za sesje “OCZYŚĆ UMYSŁ” Karnet IV. Materiały pomocne w ćwiczeniach, które pozwoliły mi utrwalić jasność stanu Umysłu oraz pogłębić połączenie z poszerzonym stanem.

Wszystko, co się wydarzało, było w rezonansie z kosmiczną przestrzenią światła. Dobre wybory oraz rozwiązania.
W tym czasie wiele się wydarzyło, pojawili się ciekawi, wartościowi ludzie. Dystans do  problemów i stresu. Dobre samopoczucie. To już inny stan bycia.

Komunikator Betha zrobił niesamowite wrażenie w odczuciu pogłębionego połączenia z Harmonicznym Polem Kwantowym. Szczęśliwe zbiegi okoliczności, jestem pod wrażeniem. Gratuluję tych odkryć i jeszcze na pewno wielu. Pozdrawiam serdecznie, D.

Z listu.

Doświadczenia z uruchamianiem wyższych funkcji umysłu pokazują, że pierwszym krokiem do pozytywnej zmiany jest oczyszczanie umysłu. Co ciekawe, w polach harmonicznych jest to możliwe w krótkim czasie. Wymaga jedynie samodyscypliny, konsekwencji oraz wiary w siebie i swoje możliwości.

Cały proces wspierają wieczorne sesje w harmonicznych polach fotonowych, służące uruchamianiu interfejsu wyobraźni i oczyszczaniu umysłu (poprzez praktykowanie ćwiczeń fotonowych). Zapraszamy tutaj, dowiesz się jak oczyścić umysł oraz emocje w 4 tygodnie, by odzyskać siły i wewnętrzny spokój!

5. Promocje we wrześniu.

Przygotowaliśmy kolejne super zniżki, zobacz w opisach sesji!

6. Komunikacja

Zaczyna się sezon huraganów i cyklonów na Atlantyku, więc czas odpowiedzi na maile może okresowo wydłużać się do 48 godzin. O ewentualnych niedogodnościach informować będziemy naszym newsletterem.

Pozdrawiamy,

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: