Przejdź do treści

Z uwagi na wiele zadań w kwietniu, TOP rusza chwilkę później. Od maja’23 możesz zarezerwować dowolną sesję, dodając do niej komentarz TOP. Zwrotnie otrzymasz materiał wprowadzający na mail. Poniżej kilka innych inspirujących informacji i ciekawostek.

Technika TOP

Program umożliwia odbudowanie silnego pola osobistego, a co za tym idzie, większej odporności na stres i wpływ psychosmogu otoczenia. TOP już od maja!

Jak działa TOP

Technika nawiązuje do nowej architektury HoloSfer, w których prowadzimy sesje. Każdy uczestnik sesji w Harmonicznym Polu Kwantowym posiada własną sferyczną HoloSfery, w której możemy umieścić wybrany program treningowy, relaksacyjny lub naprawczy (“uzdrawiający”). Każdy z uczestników sesji otrzymuje swoją HoloSferę, która jest odrębną przestrzenią harmoniczną, sprzyjającą wyciszeniu i rewitalizacji.

HoloSfery

HoloSfery znajdują się w naszym Holografie, w przestrzeni o wymiarach promienia Plancka, a więc w mikroświecie, w którym znajdują się bramy do wymiaru poza czasem*.


*Co, jak to poza czasem?!

Tak, poza linią czasu, bo wg części badaczy czas jest energią , która zasila rzeczywistość wielowymiarowego świata, zawieszonego w przestrzeni… poza czasem.

W tej przestrzeni harmonicznej (poza czasem) obowiązują inne prawa fizyczne, np. skutek i przyczyna istnieją równolegle, dzięki czemu można dokonywać zmian w przeszłości, które wpływają na przyszłość i teraźniejszość. W ten sposób powstaje Paradox ~t (dotyczący czasu), z którego korzystamy w wielu programach badawczych i treningowych.

Paradox z greki parádoxos – „nieoczekiwany, nieprawdopodobny, zadziwiający”.

Z Pradox ~t korzystamy m.in. w programie ZPR, który pozwala na rozświetlenie przeszłości rodu i wyzerowanie negatywnych programów. Zmiana w przeszłości wpływa harmonizująco na teraźniejszość (w tym na relacje rodzinne) oraz na przyszłość następnych pokoleń.

Poza czasem w subiektywnych odczuciach.

Wielu uczestników zauważyło, że podczas sesji czas biegnie inaczej – zwalnia, albo upływa tak szybko, jakby znikał. Większość z nas rejestruje również obniżenie aktywności myślowej, co wynika z działania harmonicznych procesorów zerujących, które sterują Holografem.

Wspominamy o paradoksie czasu przy okazji TOP, ponieważ aktywacja pola ochronnego w polach harmonicznych sprzyja pojawieniu się nowych wrażeń i odczuć, jak np. zmiana atmosfery na bardziej klarowną i “czystszą”, wyciszenie oraz zmiany w postrzeganiu upływu czasu.

Oczywiście TOP… tylko dla Kosmitów🙂


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: