Przejdź do treści

Peoch, kurczaki i jednorodne pole informacyjne.

Kolejny ciekawy artykuł, poszerzający praktyczną wiedzę z zakresu holistycznego świata. Okazuje się, że jednorodne pole informacyjne łączy se sobą nie tylko ludzi, rośliny i zwierzęta.

René Peoc'h

René Peoc’h to francuski naukowiec, który badał w jaki sposób świadomość może wpływać na rzeczy
i wydarzenia na odległość.

W latach 1986-88 roku dr René Peoch przeprowadził najbardziej zdumiewający eksperyment, który m.in. dowodzi istnienia telekinezy – oddziaływania siłą umysłu na przedmioty nieożywione. Jednak w naszej perspektywie badawczej Peoch odkrył coś jeszcze bardziej interesującego.

Esperyment Peoch’a. Jednorodne pole informacyjne.

Robot.
Do tego doświadczenia użył nowo wyklutych piskląt i specjalnie wykonanego robota.

Kurczaki i wszystkie ptaki oraz wiele innych zwierząt wierzy, że pierwszym żywym stworzeniem lub rzeczą, którą zobaczą po wykluciu/urodzeniu, jest ich rodzic, z którym pozostają ściśle związane.
Peoch skorzystał z tego faktu i przedstawił wyklutym pisklętom swojego robota.

Duży stół został przykryty kartką białego papieru. Robot został umieszczony na środku, mógł się poruszać na kołach i miał pod spodem długopis. Umożliwiało to śledzenie jego ruchów, jako ścieżkę na papierze, zapisywaną podczas przemieszczania się.

Robota napędzał generator liczb losowych, który sprawiał, że robot co kilka sekund losowo zmieniał kierunek (patrz. il. A)

Robot i kurczaki.
Peoch położył robota na środku stołu i włączył go, a ten poruszał się po przypadkowym wzorze, generowanym przez generator liczb losowych.

Następnie Peoc’h umieścił 15 kurczaków w małej klatce na jednym końcu stołu, a robota na środku stołu i włączył go. Zauważył, że pisklęta odczuwały niepokój, gdy się od nich oddalał.

Mało tego, w dalszej części eksperymentu okazało się, że te pisklęta miały głęboki wpływ na ruch maszynę, co sprawiało, że robot podążał w stronę kurczaków i zatrzymywał się na końcu stołu w bezpośredniej bliskości ich klatki (patrz. il. B)

Peoch powtórzył eksperyment wiele razy, z kurczakami i królikami, zawsze z tymi samymi wynikami.

Wnioski Peoch’a

Myśli mają mierzalną energię, działają na odległość.
Istnieje medium, przez które mogą podróżować myśli – jest to eter lub „pole źródłowe” (zwane też polem morfogenetycznym, przyp. redakcji).

Wnioski z badań QuantumClub.

Wszystko jest ze sobą połączone.
Z tego eksperymentu wynika jednak dużo więcej, m.in. to, że jednorodne pole informacyjne łączy wszystko ze wszystkim. I to połączenie organizuje wymianę informacji nie tylko między istotami żywymi, ale i z przedmiotami oraz przedstawicielami świata “nieożywionego”, w tym z maszynami i komputerami, kamieniami, minerałami, planetami, itd.

Ten niezwykle ciekawy temat został również zbadany i opisany w 12-to wymiarowym wszechświecie Heima.

Roboty i ludzie.
Lekko niepokojący jest wymiar socjologiczny tego eksperymentu, który niejako wyjaśnia pozapsychologiczne przyczyny zachowań ludzi doby komputerów, często uzależnionych od maszyn cyfrowych i ich obecności w życiu. W tej perspektywie wniosek jest jeden – chroń umysł oraz swoje pole osobiste, wzmacniając ciało fotonowe i oczyszczając je na co dzień!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: