Przejdź do treści

Fotonowy klucz do Wolności.

Jeśli myślisz o wewnętrznym spokoju, wyzerowaniu męczących uwarunkowań oraz większej ilości sił witalnych, zastosuj fotonowy klucz do wolności.

Aktywuj ciało fotonowe i gotowe!

Podsumowując 12 lat doświadczeń z polami harmonicznymi mamy dobrą wiadomość: aktywacja ciała fotonowego otwiera na nowe, praktyczne możliwości, związane z odbudowaniem potencjału samo~regulacyjnego organizmu.

Co ważne, aktywacja ciała fotonowego nie jest skomplikowana i polega na:

  • uświadomieniu sobie faktu jego istnienia
  • pogłębieniu kontaktu z ciałem fotonowym poprzez ćwiczenia Fotonowe w polu harmonicznej fali
  • wplatanie tych ćwiczeń w rytm dnia, np. do redukcji stresu, szybkiej regeneracji sił, itp.

Jak widzisz, aktywacja ciała fotonowego jest dostępna dla każdego. Większość uczestników sesji potwierdza, że zmiany na poziomie fotonowym przekładają się na wyraźną poprawę komfortu ich życia.

Dzięki aktywacji ciała fotonowego osiągasz dużo więcej:

  • szybciej się regenerujesz i wyciszasz,
  • zachowujesz wewnętrzny spokój,
  • odzyskujesz moc samostanowienia o sobie i swoim życiu,
  • masz większą pewność siebie, bo możesz poprawić swoją sytuację w każdym z aspektów, od relacji ze sobą i innymi, przez samopoczucie po zdrowie. I ta Pewność jest bezcenna!

Ciało Fotonowe

Ciało fotonowe łączy człowieka z polem kosmicznym, harmonią sfer, holistyczną wiedzą i nowymi umiejętnościami.

Jedna ze składowych ciała fotonowego to tzw. aura, przedstawiana jako różno-barwne pola dookoła człowieka.

Ciało fotonowe jest jednak dużo szerszym pojęciem, które obejmuje wszystkie częstotliwości pola osobistego na jego kwantowym poziomie. Posiada formę fraktalnej sfery, połączonej z Uniwersalnym Polem Informacyjnym Życia, z wibracjami planet, galaktyk i ciszą kosmicznej próżni.

Ciało fotonowe jest łącznikiem pomiędzy polem informacyjnym (kwantowym) a fizycznym aspektem naszego istnienia. Jest pomostem pomiędzy wymiarami informacyjnymi a materią. Stąd dokonywanie zmian w polu informacyjnym jest możliwe właśnie poprzez ciało fotonowe, które stanowi klucz do wszystkich procesów kreacji, od możliwości poprawy samopoczucia po korekty losu i samouzdrawianie.

Ciało fotonowe łączy Cię z polem kosmicznym, a każda sesja kosmicznej medytacji uruchamia harmoniczne korekty na poziomie pola osobistego. Relaks w polu kwantowym poprawia homeostazę tkanek, narządów oraz komórek na poziomie DNA.

Przykładowy “klucz do wolności”:

klucz do wolności
Fala transformacji, teleport Pluton.

Łącząc się z polem uniwersalnym kosmicznej Harmonii Sfer, ciało fotonowe odbiera uniwersalny wzorzec harmonii, który przywraca równowagę na poziomie ciała fizycznego, emocjonalnego i mentalnego.

Cały proces zmiany można porównać do odczytu danych z płyty CD (uniwersalne pole informacyjne Wszechświata). Poprzez laser (energia fotonowa) dane z pola uniwersalnego pobierane są na zasadzie rezonansu, do komputera (umysłu), sterującego replikacją komórek ciała na poziomie informacyjnym DNA.

Proces jest automatyczny – relaksując się w harmonicznym polu, pobierasz harmoniczne potencjały, opisane w programie sesji.

Ciało fotonowe ~ Twój klucz do wolności!

Z naszych doświadczeń i badań wynika, że relaks/medytacja/sen w polu harmonicznej fali uruchamia ciało fotonowe i przywraca wzorzec harmonii.

Dzięki stosowaniu ćwiczeń fotonowych nabywasz nowych, praktycznych umiejętności, z których możesz korzystać w codziennym życiu, np. do wyzerowania stresu, poprawy samopoczucia, relacji i zdrowia. Po sesjach poprawia się wygląd, skóra jaśnieje, przybywa sił, ubywa lat – głęboka rewitalizacja.

klucz do wolności

Aktywacja Ciała Fotonowego

W celu aktywacji ciała fotonowego, opracowaliśmy 9 podstawowych ćwiczeń Fotonowych,
których możesz się nauczyć podczas cyklu sesji: Uwolnij Moc 9 Słońc!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!