Przejdź do treści

Kosmiczny Szaman

Nieustannie ulepszamy nasz Holistyczny Holograf, dzięki czemu obecnie działa już jak “kosmiczny szaman” – tworzy idealną przestrzeń harmonii, w której pojawia się uzdrawiająca siła. Siła o wielkiej inteligencji, mądrości i łagodności.

Wieczór w atmosferze spokoju i opieki.

Sesja jest spotkaniem z własnym wymiarem Siły Wyższej, którą każdy nazywa na swój sposób, ale czuje podobnie. Rozpuszczając się w nieskończonym błogostanie jej spokoju, wracamy do kosmicznego domu harmonii i zdrowia.

Odczucia podczas sesji wynikają z charakterystyki nowej fali harmonicznej po kolejnej zmianie. Możesz mieć wrażenia fal ciepła, przyjemnego rozluźnienia ciała, błogostanu, wyciszenia myśli i emocji.

Po 3 godzinach sesji wraca ochota na życie, masz więcej sił i spokoju. Przywrócone zostają siły samo-regulacyjne, poprawia się samopoczucie. Kilku uczestników doniosło o cudownym wręcz działaniu sesji, wygaszeniu wieloletnich konfliktów wewnętrznych oraz przyspieszeniu efektów terapii już po jednym wieczorze w harmonicznej fali! W przestrzeni, którą tworzy nasz “kosmiczny szaman”, wszystko jest możliwe.

Jak działa “kosmiczny szaman”.

Holistyczny Holograf generuje określoną ilość punktów zerowych, tworzących harmoniczną falę miejsca mocy. Fala ta jest przesyłana do odbiorcy, redukując napięcia w ciele i emocjach, czego efektem jest wewnętrzny spokój, wyciszenie i poczucie większej harmonii. W tym stanie możesz wszystko.

Twoje spotkanie ze sobą w domu harmonii.

Aby doświadczyć mocy przestrzeni kosmicznego wsparcia, potrzebujesz jedynie 3 godzin czasu dla siebie oraz 3 minut na przeczytanie materiałów dodatkowych, w których znajdziesz:

– proste ćwiczenie fotonowe, dzięki któremu pogłębisz efekt sesji
– wskazówki dla bardziej zestresowanych, by się rozluźnić nawet po stresującym dniu.

Dla kogo

Jeśli doświadczasz:

– zmniejszenia odporności biologicznej i psychicznej
– chronicznego braku sił
– zawirowań w psyche i emocjach
– utraty celu i sensu życia
– przewlekłych dolegliwości
– jesteś w trakcie terapii

ta sesja jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na sesje indywidualne 9PLANET!

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!