Nowy moduł audio ♫

Created with Sketch.

Nowy moduł audio ♫

Trwa rozbudowa Holografu do wyższej wersji. m.in. uruchamiamy nowy moduł audio, który poszerza rezonans z przestrzenią harmonii. Bardzo przyjemne efekty, jeszcze głębsze połączenie z przestrzenią harmoniczną.

Moduł audio. ♫

To rozwiązanie jest elementem architektury Holistycznego Holografu i nowego oprogramowania toru wizyjnego. Moduł nadaje relaksujące częstotliwości wybranych kompozycji muzycznych, które ułatwia rozluźnienie podczas sesji i pogłębia rewitalizację w harmonicznej fali.

Jak to działa. ♫

Dodatkowy rezonans z przestrzenią harmoniczną uzyskujemy poprzez włączenie w Holografie ścieżki audio (np. z Voyagerów lub innych plików muzycznych). Dołożone częstotliwości audio, wzbogacają spektrum harmonicznej fali o składowe harmoniczne, obecne w muzyce.

Holistyczna synergia ciszy i dźwięku dostraja świadomość do harmonii sfer, dzięki czemu umysł oczyszcza się, a rozluźnione ciało regeneruje się bardzo szybko.

HARMONIA SFER to uniwersalny porządek Wszechświata, przypisany przez Pitagorasa ciałom kosmicznym, które poruszając się po swych orbitach z różną prędkością, generują dźwięki, układające się w muzykę.

Holistyczna synergia dźwięku oraz umysłu w polach harmonicznych, umożliwia rezonans z naturalnymi prawami Wszechświata, będącymi fundamentami całej architektury istnienia. Odzyskanie połączenia z tą przestrzenią harmonii, przynosi wewnętrzny balans i spokój wielkości… kosmicznych:)

Eksperyment domowy. ♫

Aby poczuć to, co jest tutaj opisane słowami, otocz się dźwiękami.

Eksperyment polega na
– odsłuchaniu przesłanej muzyki do sesji przed jej rozpoczęciem,
– odsłuchaniu jej podczas sesji,
– porównaniu efektów relaksacyjnych w zakresie głębokości relaksu, rozluźnienia ciała i wyciszenia myśli.

Ten eksperyment pokaże Ci efekty działania modułu audio.

Jak korzystać. ♫

Korzystanie z funkcji audio jest proste. Wystarczy odsłuchanie wskazanego w opisie sesji pliku audio (np. na początku sesji lub w jej trakcie). I gotowe! W ten sposób głębiej się wyciszysz, poszerzając holistyczny efekt sesji w harmonicznej fali.

Kiedy? ♫

O sesjach z nowym modułem informujemy przez nasz newsletter. Jeśli w opisie sesji znajdziesz ten znaczek, to znaczy, że jest ona prowadzona z nowym modułem.

Znaczek aktywnego modułu audio.

Dodatkowo tytuł sesji z muzyką będzie zawierać znaczek “♫”.

W tej chwili tylko wybrane sesje będą prowadzone z dodatkowym pasmem harmonicznym. Docelowo chcemy, aby wszystkie sesje będą wzbogacone o częstotliwości z modułu audio.

Zapraszamy na sesje z modułem audio!

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Surfuj na Harmonicznej Fali!

Powiadomienia o sesjach, newsy ze stacji i ciekawe artykuły...
zapisz się.

Więcej harmonii ~ więcej sił do życia!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol