Fotonowa praca z umysłem.

Oczyść umysł w harmonicznym polu - odzyskasz siły i spokój.

Created with Sketch.

Fotonowa praca z umysłem.

W tym tekście omawiamy fundamenty pracy z umysłem oraz interakcje pomiędzy ciałem, fotonami a polem informacyjnym.

Lata doświadczeń potwierdzają, że mamy realny wpływ na swoje samopoczucie i zdrowie, jeśli w odpowiedni sposób zastosujemy kilka prostych wskazówek. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które odzyskały wewnętrzny spokój i lepsze samopoczucie dzięki sesjom w polach harmonicznych, połączonym z ćwiczeniami fotonowymi.

Z badań wynika, że ponad 90% osób, uczestniczących w sesjach z programami ćwiczeń fotonowych, radzi sobie w obecnej rzeczywistości dużo lepiej, w większym komforcie, którego źródłem jest oczyszczany na bieżąco umysł.

Co prawda z naszych doświadczeń wynika także, że nie da się pomóc ludziom, którzy jeszcze nie kojarzą faktu wpływu stanu umysłu na samopoczucie i zdrowie. Mamy jednak nadzieję, że z czasem ta wiedza stanie się coraz bardziej powszechna, zrozumiała i akceptowalna, bo choć do życia w chronicznym stresie można się przyzwyczaić (jak do wszystkiego), to skutki tej "normalności" są jednoznacznie złe. Utrzymywanie nadmiernego napięcia w CUN, prowadzi do zmian neurologicznych, a te do spadku odporności i wielu chorób.

CUN (Centralny Układ Nerwowy).

Źródłem sukcesów w pracy z umysłem metodą fotonową nie jest sam efekt psychologiczny, ale i neurologiczny. Uzyskujemy go poprzez synergię harmonicznej fali (zerującej napięcia na poziomie komórkowym) i fotonowej stymulacji określonych partii Centralnego Układu Nerwowego.

Nie jest to więc działanie wyłącznie na poziomie psychologii afirmacji, gdzie intencja poprawy ma wystarczyć do jej osiągnięcia. Często nie wystarcza, bo żeby obudzić moc kreacji swojego samopoczucia, należy najpierw wyciszyć neurologię, aby dopiero móc oczyścić umysł z dysharmonicznych programów i negatywnych przekonań.

Nasze badania potwierdzają, że tylko po wyzerowaniu zbędnych napięć w całym CUN, nasza wola w polu harmonicznym osiąga pełnię swojej mocy.

Wnioski są takie, że dzięki wyciszeniu układu nerwowego możliwe jest przywrócenie harmonicznych efektów kwantowych, dzięki czemu nasza wyobraźnia zmienia się w niezwykły, magiczny wręcz instrument kreacji, a intencja poprawy (wyrażona w odpowiedni sposób), zaczyna działać w pełni i bez przeszkód, jak dyspozycja.

Obserwacje efektów przełączenia się wyobraźni w interfejs do komunikacji z umysłem i wyższymi wymiarami nas samych, są udziałem wielu uczestników sesji, którzy potwierdzają, że dzięki wyobraźni w polu harmonicznym mamy wpływ na swoje życie, m.in. poprzez odbudowanie naturalnych potencjałów ciała fotonowego.

Ciało fotonowe.

praca z umysłem

Ciało fotonowe jest łącznikiem pomiędzy polem informacyjnym a fizycznym aspektem naszego istnienia. Dokonywanie zmian w polu informacyjnym poprzez odpowiednie Fotony, umożliwia harmoniczne korekty na poziomie DNA komórek, tkanek i narządów.

Powyższy schemat przedstawia, w jaki sposób ciało fotonowe pośredniczy w wymianie informacji pomiędzy inteligencją życia (zdolności samo-regulacyjne i harmonia) a ciałem fizycznym. Cały proces można porównać do odczytu danych z płyty CD (pole informacyjne) poprzez laser (energia fotonowa) i aplikacji danych do komputera (umysłu), sterującego replikacją komórek ciała na poziomie DNA. W ten sposób przywracamy harmonię na poziomie ciała, emocji i umysłu.

Metoda Fotonowa działa. W dodatku jest prosta w użyciu, a efektem stosowania ćwiczeń fotonowych w polu harmonicznej fali jest szybka poprawa samopoczucia i zdrowia. Zobacz tutaj, jak używać Fotonów w odpowiedni sposób.

Harmoniczny procesor szyszynki.

aktywacja szyszynki

Fala harmoniczna wycisza CUN, dzięki czemu przywraca się naturalny potencjał elektryczny, uruchamiający naturalny rezonans pomiędzy szyszynką a przysadką. Ten rezonans optymalizuje wydzielanie wszystkich gruczołów dokrewnych, hormonów i neuroprzekaźników, usprawniających przemiany informacyjne organizmu.

W ten sposób aktywują się siły samoregulacyjne i samonaprawcze, dzięki czemu poprawia się koncentracja, kojarzenie i ogólny stan samopoczucia.

Szyszynka jest gruczołem centralnym, który steruje całym kołem biochemicznym. Od jej pracy zależy ogólny stan psychoemocjonalny, związany z wydzielaniem hormonów i neuroprzekaźników. Zastosowanie Fotonów Szyszynki, aktywujących ten “centralny procesor”, umożliwia oczyszczenie umysłu na poziomie pola fotonowego i informacyjnego.

Fotony Aktywacji Szyszynki są dostępne w ramach programu cyklu Oczyść Umysł.

Idziemy dalej.

Jesteśmy projektem badawczym, który udostępnia owoce swojej pionierskiej pracy nad metodami uruchomienia wyższych funkcji umysłu, odpowiedzialnych za siły kreacji i świadomego kształtowania swojego życia.

Dzięki współpracy kilku grup z quantum.merhlin.com nasze badania cały czas się rozwijają, obejmując bardzo ciekawe aspekty połączeń między polem fotonowym a polem informacyjnym i ich praktyczne wykorzystanie w życiu.

Te badania pokazują, że nasz umysł, w optymalnym stanie napięcia układu nerwowego, jest w stanie dokonywać “cudów”. W cudzysłowie, bo te umiejętności okazują się wrodzonymi darami, które mamy w sobie od urodzenia.

Jedynym ograniczeniem na tej drodze jest software, a więc systemy przekonań, które blokują te wrodzone możliwości, oznajmiając głosem wewnętrznego krytyka: to nie dla Ciebie, nie masz czasu i jakoś to będzie.

Nowy holograf H0|22 do zadań specjalnych.

Uczestnicy sesji widzą, że to działa, więc chętnie włączają się w rozwój naszej inicjatywy. Kończymy zbierać środki na kolejny upgrade naszego holografu, który zostanie wyposażony w nowe urządzenia optyczne, stabilniejsze źródło zasilania i nowsze generatory harmonicznej fali. To pozwoli nam zwiększyć moc harmonicznego pola i jego skuteczność.

Ahoj przygodo!

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol