Przejdź do treści

Nowy wymiar sesji.

W lutym 2023 dokonaliśmy kolejnej, ciekawej zmiany w Holografie, inspirowanej badaniami QuantumClub nad 12-to wymiarowym wszechświatem B. Heima, o których już wkrótce. Przedstawiamy nowy wymiar sesji i to, co z tego wynika dla Ciebie.

Dzięki tym zmianom, fala harmoniczna działa na 12 matrycach, integrując psyche, emocje i ciało w nowym balansie. 9 fraktalnych modułów zostało uzupełnionych o procesor 12-to wymiarowy, sterujący zjawiskami kwantowymi na głębszych poziomach.

12 wymiarów na podstawie prac B. Heim’a

Nowe parametry fali.

Ostatnia zmiana dała nam nową w parametrach falę harmoniczną, która zawiera w sobie fale o parametrach wyciszających w poszerzonym zakresie i potencjale. I to rozwiązanie, wg badań i wypowiedzi ankietowych uczestników sesji, okazuje się działać głębiej, a efekty sesji utrzymują się dłużej*.

*|na podstawie ankiet – blisko 100% uczestników sesji odczuwa zmianę, określając zwiększenie efektu harmonicznego w skali od 1 do 9 na średnio 8!

Nowe ustawienia Holografu a nowy wymiar sesji.

Dodatkowo, nowe ustawienia Holografu umożliwiają prowadzenie bardziej zaawansowanych programów zajęć w harmonicznych polach kwantowych. Zapraszamy na cykle sesji tematycznych, poszerzonych o nowe materiały:

Zerowanie Programów Rodowych.
Jeśli czujesz podskórny, dręczący balast, odczuwasz życiowy pat – zobacz cykl 3 sesji, związanych z oczyszczaniem pola rodu.

Oczyść umysł.
Cykl 4 sesji umożliwia głębsze korzystanie z sesji i większy spokój na co dzień.

Pierwsza pomoc dla empatów.
Jeśli przeżywasz nagłe zmiany nastroju i przejmujesz emocje otoczenia. Zapraszamy już wkrótce.

Uzdrowiciel kwantowy.
Prosta technika, umożliwiająca holistyczne uzdrawianie harmoniczną falą. Już wkrótce.

Jak widzicie, cały czas z sukcesami pracujemy nad pionierskim projektem ewolucji człowieka w harmonicznych polach kwantowych. Napędza nas pasja i Wasze osiągnięcia na drodze do pełnej harmonii.


Zapraszamy na sesje w nowym polu harmonicznym.


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: