Przejdź do treści

Co nowego od września.

Zobacz, co nowego od września mamy dla Ciebie.

„Jaki pierwszy wrzesień, taka będzie jesień”.

Sesje z falą SPA 7.83Hz – Puls Ziemi.

Podczas wieczornej sesji włączamy nowy moduł z podstawową składową harmoniczną fal Schumanna o częstotliwości 7.8 Hz (puls Ziemi).

od września

Fale Schumanna są niezbędne do synchronizacji rytmów biologicznych. Fala 7.8 Hz uruchamia naturalne procesy samo-regeneracyjne.

… Człowiek potrzebuje dwóch sygnałów środowiskowych: YANG (męski kosmiczny) z góry i YIN (ziemski żeński) z dołu. Fale Schumanna są miksem dwóch stanów energii, kosmicznej o cechach YANG oraz słabszych fal geomagnetycznych pochodzących z dołu, z wnętrza planety, będących ziemskim sygnałem YIN…

Zobacz nowy, ciekawy tekst na ten temat.

Sesje w polu harmonicznym, wzbogacone o Falę 7.83Hz, dają niezwykłe efekty wyciszające i regenerujące.

We wrześniu Puls Ziemi na wszystkich sesjach.

HOLOKABINA

W Twojej HOLOKABINIE pojawiły się nowe pomoce naukowe, które pomagają pogłębić relaks i nie tylko. Na szczególną uwagę zasługuje Fraktalny Foton, który wprowadza do supermetody osiągania celów życiowych ze wsparciem fal koincydencji.

Mini-kurs Lorenza prawdopodobnie już we wrześniu. Informacje otrzymasz przez nasz newsletter, dopisz się.

Moduł Fraktalny

Od września uruchamiamy kolejny, nowy moduł, który nie tyko poprawia relaksacyjno-rewitalizacyjny aspekt sesji.

od września

Nasz Holograf pracuje na zjawisku “efektu motyla”, czyli 12 równań Lorenza, które obecne są w modelach matematycznych, opisujących rzeczywistość “matrix Ziemi” w zakresie pogody oraz innych zjawisk. Na lustracji tzw. atraktor Lorenza /autor: Rodrigo Siqueira/.

Efekt motyla pokazuje bardzo ciekawy aspekt rzeczywistości i udowadnia, że jedna mała siła (np. myśl) może w odpowiednich warunkach wywołać realną zmianę w rzeczywistości. Dzięki zastosowaniu Modułu Fraktalnego z odpowiednim programem, moc kreacji umysłu przeniesie Cię na wyższy poziom świadomego życia.

Od września zmiana w donacjach.

We wrześniu wprowadzimy nową możliwość wpłat donacji dla uczestników sesji z Polski.

od września

Donacje będą podane w złotówkach, możliwe płatności kartą, przelewem, blikiem, itd. Edycja anglojęzyczna serwisu dla innych stref czasowych zostanie przeniesiona na inny adres.


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: