Przejdź do treści

Holistyczny Kosmos

Badając umysł człowieka na poziomie kwantowym, spotykamy umysł wszechświata i holistyczny stan przestrzeni. Holistyczny kosmos jest terminem, który powstał w czasie badań nad kwantowym wymiarem istnienia. Fakty pokazują, że żyjemy w świecie, w którym wszystko jest ze sobą połączone, a to sprawia, że odczuwamy zarówno emocje innych ludzi, jak i stan Słońca, odległego o miliony kilometrów.

Jesteśmy jest jak barometr, odczuwamy wiele, czasami więcej niż byśmy chcieli. I co ciekawe, część ludzi odczuwa zmiany w pogodzie kosmicznej jeszcze zanim zarejestrują je satelity i ziemskie stacje pomiarowe!

Dlaczego tak jest, pełniej wyjaśnia perspektywa kwantowa człowieka, w której umysł jednostki jest przestrzenią zdarzeń kwantowych, które nie podlegają prawom czasu i odległości. Żyjemy w wielkim umyśle wszechświata, kosmicznej maszynie kwantowej, która łączy przeszłość, przyszłość i teraźniejszość w nas, poza ograniczeniami czasu i tym naszymi własnymi.

Temat jest niezmiernie ciekawy i wielowątkowy. Tym razem, we współpracy z QuantumClub i projektem Pogoda Kosmiczna, zajęliśmy się tym zagadnieniem w kontekście zjawiska wpływu Słońca na samopoczucie ludzi.

Holistyczny Kosmos.

Podczas prac projektu Pogoda Kosmiczna okazało się, że część osób odczuwa zmiany na Słońcu wcześniej, niż rejestrują je satelity i urządzenia pomiarowe.

Na podstawie badań QuantumClub wiemy, że odczuwanie tych zmian jest jak najbardziej możliwe, m.in. dzięki temu, że życie na Ziemi pozostaje “splątane kwantowo”, czyli połączone ze Słońcem i całą przestrzenią kosmiczną.

Energia życia na naszej planecie posiada sygnatury słoneczne, przez które informacja z wnętrza naszej gwiazdy jest “nadawana” i “odbierana” w czasie rzeczywistym, bez opóźnień, jeszcze przed wiatrem lżejszych i cięższych cząstek, które docierają do Ziemi w czasie od 8 minut do 3 dni.

Zmiany na Słońcu mogą być więc odczuwalne na Ziemi od razu, na zasadzie kwantowego efektu splątania. To samo zjawisko występuje w naszym Holografie Holistycznym, który poprzez fotony łączy hologram uczestnika sesji z jego osobą, również bez opóźnień w czasie rzeczywistym i bez ograniczeń odległości.

W jaki sposób odczuwamy zmiany na Słońcu.

Zmiany w pogodzie kosmicznej powodują wahania nastroju, dekoncentrację oraz zmiany w sposobie myślenia i postrzeganiu świata. Podczas sztormu możemy działać impulsywnie, bez zastanowienia. W czasie burz słonecznych i magnetycznych mogą pojawiać się bóle ze starych kontuzji oraz wszystkie nieujawnione jeszcze dysharmonie i dolegliwości.

Oczywiście nie wszyscy odczuwają zmiany w pogodzie kosmicznej w ten sam sposób, co nie znaczy, że tego wpływu nie ma. O zdolności do odczuwania tych wahań decyduje poziom osobistej wrażliwości, kontaktu z własnym ciałem, rodzaj przyjmowanych leków, itp. Więcej na ten temat zobaczysz bezpłatnie tutaj oraz w grupie na FB z codziennymi prognozami i omówieniami pogody kosmicznej (grupa płatna).

Podsumowanie.

Dla projektu ØHz oraz uczestników sesji jest to kolejny, ciekawy temat. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy istotami kosmicznymi, połączonymi z przestrzenią umysłu wszechświata.

Warto więc wiedzieć, że przestrzeń kosmiczna jest z swojej natury holistyczna. Wszystko jest ze sobą połączone, a stan Słońca wpływa na życie, samopoczucie i zdrowie wszystkich istot na Ziemi.

I co ważne, wiele nagłych i niespodziewanych stanów psyche, emocji oraz dyskomfortów ciała jest związane z dużymi porcjami energii kosmicznej, która przepływa przez nasze organizmy. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Słońce, człowiek i fotony.

Badanie QuantumClub wyjaśnia też, dlaczego ludzie z aktywnym ciałem fotonowym odczuwają zmiany w polu magnetycznym Ziemi, jednak nie cierpią tak bardzo, jak osoby wrażliwe, które tej wiedzy są pozbawione. Ciało fotonowe łączy nas na poziomie informacyjnym z harmoniczną falą życia, płynącą non stop z przestrzeni kosmicznej.

Warto więc aktywować swoje ciało fotonowe, ponieważ łączy ono z kosmiczną falą życia, niwelując napięcia pomiędzy potencjałami harmonicznymi i dysharmonicznymi. Z badań wynika, że im większy dysonans pomiędzy harmonicznymi sygnaturami kosmicznymi a dysharmoniami stylu życia (SEM, stres, zła dieta, brak ruchu, itp.) tym gorsze samopoczucie.

Ćwiczenia fotonowe umożliwiają aktywację ciała fotonowego, a także oczyszczają pole i dostrajają do harmonicznej fali życia. A to połączenie zmniejsza wewnętrzne napięcia i poprawia samopoczucie.

Aktywacji ciała fotonowego służą ćwiczenia fotonowe, które wysyłamy przed każdą sesją. Zobacz podstawowy oddech fotonowy, który możesz zacząć stosować od teraz!

Pamiętaj więc, że kto stosuje oddech fotonowy, jest jak nowy ?


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!


Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.