Pogoda kosmiczna a pogoda ducha.

Pogoda kosmiczna a pogoda ducha.

Zbliża się kolejne maksimum słoneczne. Dlatego uruchomiliśmy podstronę „Pogoda kosmiczna” z aktualnymi wykresami Słońca oraz informacjami i poradami, jak poprawić samopoczucie i nastrój w czasie sztormów pola magnetycznego Ziemi.

Dobrze wiedzieć, że Słońce wpływa na stan pola magnetycznego Ziemi, a zmiany w tym polu odczuwają nie tylko zwierzęta wodne i lądowe, ale i ludzie. Wiedza o naturze tych zjawisk daje dystans do wielu stanów psychoemocjonalnych, które często pojawiają się w ciągu dnia samoistnie, bez racjonalnej przyczyny.

Pogoda kosmiczna ma wpływ na samopoczucie i nastrój.

Zmieniająca się z dnia na dzień aktywność geomagnetyczna powoduje zmiany emocji, dekoncentrację oraz zmiany w sposobie myślenia i postrzeganiu świata. W czasie sztormu możemy działać impulsywnie, bez zastanowienia.

W trakcie burz geomagnetycznych często dochodzi do awantur i ostrej wymiany zdań. Czas sztormu sprzyja więc temu, aby “szybko powiedzieć całą prawdę” i stare, skrywane urazy, co może oczyszczać relacje.

Świadomość wpływu kosmicznej pogody na nasze emocje daje nam też możliwość pozytywnego korzystania z tego czasu. Sztorm geomagnetyczny jest okresem, który może posłużyć do zrealizowania konstruktywnych celów, np. rozwinięcia czy przemiany relacji międzyludzkich.

W trakcie burzy geomagnetycznej również lepiej uświadamiamy sobie “kim jesteśmy” i jakie emocje w sobie tłumimy, przez co możemy poszerzyć wiedzę o samych sobie.

Jak widzisz, w czasie sztormu pola magnetycznego Ziemi może stać się wszystko:) ale wiele zależy od świadomości tego, co się dzieje z nami i naszymi emocjami w czasie geomantycznej burzy. Właśnie dlatego wiedza o wpływie pogody kosmicznej na nasze samopoczucie jest tak interesująca, bo m.in. pokazuje przyczyny powstawania różnych, często „irracjonalnych” emocji w relacjach międzyludzkich.


Chcesz wiedzieć więcej o wpływie Słońca na nasze życie?
Zapraszamy do naszego serwisu „Pogoda Kosmiczna” na ØHz.

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz Nadajemy Dobrą Falę!

 

 

 

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol