Køsmiczny dźwięk w Køsmicznym Spa!

Created with Sketch.

Køsmiczny dźwięk w Køsmicznym Spa!

weekend

Mamy dziś dobrą wiadomość! Køsmiczne Spa zostało wzbogacone o przestrzeń dźwięku i obrazu, w formie cyklu animacji Voyager.

Voyagery to Virtualne Urządzenia Harmonicznej Fali w harmonicznym stroju 432 Hz. Służą do wyciszania i pogłębiania relaksu. Voyagerów możesz używać podczas Sesji w Harmonicznym Polu Kwantowym.

Jak korzystać z Voyagerów?

Instrukcja jest prosta. Najlepiej usiądź wygodnie, wyłącz oświetlenie, włącz Voyagera /nie za głośno: na 20-30% volume/, rozluźnij głowę kilkoma powolnymi obrotami w prawo i w lewo, kilkakrotnie napnij i rozluźnij mięśnie twarzy i zapatrz się w centrum ekranu, koncentrując się na spokojnym, naturalnym oddechu:)

Podczas sesji wieczornej
włącz Voyager na początku sesji, by wyciszyć myśli i emocje.
Możesz oglądać film kilka razy:)
Następnie przejdź do swojej ulubionej formy relaksu.
Miłego wieczoru!

PREMIERA VOYAGERA!

Dlaczego dźwięk w 432 Hz? Kilka słów o stroju muzycznym.

Ten temat dotyczy każdego z nas. Wszyscy słuchamy muzyki. Doświadczenia z wpływem dźwięków na kryształy wody /nasze ciała składają się z niej w około 70%/ potwierdzają, że częstotliwości muzyczne mogą zmieniać nasz stan wibracji.

dźwięk

Po lewej: woda poddana fali akustycznej w stroju 432 Hz, po prawej: 440 Hz.

Najlepszym wskaźnikiem są nasze własne reakcje. Dla osób o szczególnej wrażliwości, odsłuch muzyki w powszechnie używanym stroju 440 Hz zwykle niesie ze sobą skrajnie inne wrażenia niż niższy strój 432 Hz.

Uczestnicy badania wpływu stroju na psychikę, prowadzonego przez Marię Renold, opisywali dźwięk należący do stroju 440 Hz jako irytujący, nieprzyjemny, intelektualny, wywołujący napięcie, wprawiający w nerwowy stan, atakujący. Ton należący do stroju 432 Hz był w ich odczuciu przestrzenny, spokojny, przyjemny i pełny, “harmonizujący z ludzką istotą”, wywołujący zaufanie, dający poczucie rezonansu z sercem i dobre samopoczucie.

Koneserzy twierdzą, że muzyka w 432 Hz wydaje się być “nielokalna” i może wypełniać cały pokój, ma “zmiękczone krawędzie dźwięku” i “zmiękczony atak dynamiczny dźwięków”, przez co jest mniej męcząca, podczas gdy dźwięk A = 440 Hz może być postrzegany jako kierunkowy lub liniowy w propagacji dźwięku i jest odczuwalny jako bardziej agresywny. Muzyka dostrojona w A = 440 Hz zapewnia bardziej zewnętrzne i mentalne doznania. Muzyka zestrojona w A = 432 Hz wydaje się nie tylko piękniejsza i bardziej harmonijna dla uszu, powoduje także wewnętrzne wrażenia odczuwalne w ciele, w kręgosłupie i sercu.

Rozumiesz już, dlaczego Voyagery, służące do wyciszenia i pogłębienia relaksu, powstają w harmonicznym stroju 432 Hz:)

Kanał Stacji ØHz.pl z relaksującymi kompozycjami w stroju 432 Hz znajdziesz tutaj. Zapraszamy do subskrypcji!

Więcej informacji na temat relaksu i samopoznania przy pomocy Voyagerów na forum.

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Ahoj! To miłe, że z nami jesteś.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje ze Stacji, powiadomienia o nowych sesjach i ciekawe artykuły, zapisz się do newslettera.

Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol