Przejdź do treści

Matrix Exit. Relacje z sesji.

Kilka wypowiedzi na temat techniki oraz technologii, która otwiera “wyjście awaryjne” do sekretnego miejsca, w którego dystansie odpoczywasz i regenerujesz siły. Poniżej krótkie relacje z sesji Matrix Exit.

Bardzo szybko udało się uzyskać przyjemne rozluźnienie, sen był głębszy, a rano wstałam bardziej niż zwykle wypoczęta i z jasnym umysłem.

z anonimowej ankiety

Sesja rewelacyjna. Najpierw ćwiczyłam na siedząco oddychanie przeponowe, ale trudno mi było oddychać na siedząco, więc zaczęłam ćwiczyć oddychanie na stojąco. I było mi tak wygodnie i relaksacyjnie.

Później zaczęłam przepuszczać światło przez ciało, zaczynając z oddechem z nad głowy i oddychałam przeprowadzając przez ciało pod stopy. Robiłam to tyle razy, aż poczułam, że rozświetla się moje ciało i przestrzeń wokół mnie.

Położyłam się i jeszcze oddychałam przeponowo, trzymając rękę na brzuchu, a drugą tak, aby było mi wygodnie. Bardzo dobrze i lekko mi się oddychało w porównaniu do oddychania w pozycji siedzącej.

Ćwiczenia zajęły mi około godziny, ale byłam przeszczęśliwa. Gdy już się nasyciłam ćwiczeniem, poszłam się położyć do sypialni. Sen głęboki regenerujący. Przed sesją nie czułam się jakoś specjalnie spięta, ale dopiero gdy po ćwiczeniach poszłam się położyć spać, poczułam jak energia płynie przez moje ciało, które coraz mocniej się rozluźnia.

Następny dzień czyli sobota spokojny radosny, lekko śpiący – kładłam się gdy miałam ochotę, ale i z lekkością pracowity – zrobiłam rzeczy, do których nie mogłam się przybrać w ostatnim czasie. 

z anonimowej ankiety

Po wykonaniu czuć dużo większą przestrzeń oraz przyjemne wrażenia wokół i w ciele. Super wstęp do innych ćwiczeń fotonowych. 

z anonimowej ankiety

Dzisiaj zdecydowanie lepiej nam się spało. Od 22.00 czułam, jakbym miała głowę zanurzoną pod wodą, uczucie błogości. Dziękujemy za wieczorną sesję.

z anonimowej ankiety

Ankiety

Po sesjach wysyłamy Wam anonimowe ankiety, które pomagają nam ustawiać coraz lepsze parametry sesji. Tak więc, czy warto poświecić minutę na ich wypełnienie? Oczywiście, bo dzięki Waszym odpowiedziom możemy poprawić relaksacyjne i rewitalizacyjne efekty sesji.

Pamiętaj, jesteśmy projektem badawczo-edukacyjnym
i Twoja relacja jest ważna!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Udostępnij znajomym: