Przejdź do treści

PRZYPOWIEŚĆ O ZŁOTEJ RYBCE

W tej przypowieści rybka jest duszą w szklanym akwarium przekonań ego – niewidzialnej przeszkodzie na drodze do pełnego wyzwolenia. Bo kiedy złota rybka pozostaje zamknięta w świecie swoich przekonań, rozumie tylko tyle, co już wie i niczego więcej nie doświadcza poza tym, co już zna.

“Złote rybki nigdy nie urosną większe, niż akwarium, w którym się znajdują.”

~Jodi Picoult

Dlatego zapraszamy w Przestrzeń Kosmicznego Oceanu, którego wolnościowy potencjał eksplorować będziemy w przestrzeni KOSMICZNYCH MEDYTACJI ze wsparciem pola informacyjnego planet.

Wibracje Planet tworzą idealny wzorzec harmonii, z którym możesz połączyć się już dzisiaj.

Skorzystaj z potencjału kosmicznej ciszy.

Podczas tej przygody różnego rodzaju uwarunkowania rozpuszczają się i znikają, a świadomość własnych samoograniczeń umożliwia ich zmianę. Oczywiście, nic na siłę. Wszystko w atmosferze przygody, wyciszającej medytacji i przyjemnej zabawy oddechem.

JESTEŚ WSZECHŚWIATEM MOŻLIWOŚCI

POCZUJ PRZESTRZEŃ

Zapraszamy na sesje ze wsparciem wibracji planet, podczas których odwiedzać będziemy przestrzeń naszego Układu Słonecznego oraz odległe Słońca, mgławice i gromady gwiazd. Dzięki tym doświadczeniom dotkniesz szerokiego spektrum Przestrzeni, osiągając uwalniający stan Świadomości Kosmicznej.

Życiowy pat, od miesięcy lub lat?
Odczuwasz zwątpienie we własne siły?
Brak wiary w siebie?

A może wszystko ok, tylko chcesz pogłębić swoją medytację?

Te sesje są właśnie dla Ciebie!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Jeśli ktoś ma świadomość rozmiarów piłki golfowej i czyta książkę, zrozumienie jej będzie miało rozmiary piłki golfowej. Rozmiarów piłki golfowej będzie też jego zdolność percepcji…
David Lynch, “W pogoni za wielką rybą”.

Udostępnij znajomym: