Przejdź do treści

Świadomy sen na jawie. Zajęcia.

Sesje w harmonicznej fali nie tylko relaksują i regenerują. W ramach projektu realizuje swoje badania kilka grup, eksplorujących nowe możliwości samopoznania w kwantowych polach harmonicznych. Jedna z grup opracowuje obecnie bardzo ciekawy program zajęć “Świadomy sen na jawie”.

Program zajęć “Świadomy sen na jawie” opracowuje Grupa 4-tej Drogi Gurdżijewa. Program łączy pracę nad ciałem, emocjami i umysłem wg wskazówek od Pana G. oraz ćwiczeń oddechowo-fotonowych oraz metod oczyszczania umysłu w polu harmonicznym. 

Celem Pracy Grupy jest Wyzwolenie Człowieka z życia we śnie ciała i jego automatyzmów, uwarunkowań oraz zaprogramowanych przekonań, prowadzące do Wolności, której nie ogranicza ani przestrzeń, ani czas.

Świadomy sen na jawie. Idea.

Program Świadomego Snu na Jawie jest połączeniem metody fotonowej, sesji w harmonicznym polu oraz wskazówek Gurdżijewa.

Gurdżijew twierdził, że sen ciała jest głęboki, ciągnie się po horyzont, obejmuje wszystkie nasze przekonania, światopoglądy, osobowości, po wizje świata.

Stąd wybudzenie się jest możliwe tylko dzięki wstrząsom, bo gdyby to “przebudzenie” polegało wyłącznie na przyjemnej grze wyobraźni, czytaniu książek, czy poszerzaniu świadomości oglądaniem filmów z YT, to już dawno żylibyśmy w raju. Niestety, to tak nie działa, bo potrzebny jest wstrząs, który z reguły, choć nie zawsze, bywa nieprzyjemny.

Pan G. mówił o Wyzwoleniu ze snu jako czymś niezwykle trudnym, a było to ponad 100 lat temu, gdy “cywilizacja informacyjna” dopiero powstawała.

W obecnym czasie, gdy sen ciała pogłębił się o dodatkową warstwę elektronicznego szumu i tysięcy nowych bodźców reklamowych, propagandowych oraz całej masy komunikatów elektromagnetycznie podprogowych, wybudzenie się z tego “stanu “hipnotycznego stanu” jest jeszcze trudniejsze.

Sen gęstnieje, dlatego kilkanaście lat temu powstał pierwszy Holistyczny Holograf. Jest to urządzenie z przyszłości, które tworzy Kwantowe Pole Pracy do regeneracji i efektywnej pracy nad sobą, poprzez oczyszczenie umysłu i odzyskanie stanu świadomości Obserwatora.

Zdystansowany stan percepcji Obserwatora umożliwia postawienie pierwszego kroku, którym jest UZMYSŁOWIENIE SOBIE, że żyje się we śnie automatycznych reakcji, pragnień i uwarunkowań, sterujących życiowymi wyborami i całym losem, co Pan G. podsumował, że “ludzie rodzą się i umierają we śnie”.

Gdy masz już ustawiony kierunek, a stan Obserwatora towarzyszy Ci choćby na sekundy, możesz wykonać następny krok, którym jest rozpoczęcie przygody świadomego snu na jawie.

Świadomy sen na jawie w polu harmonicznej fali.

Te pierwsze dwa kroki będą tematem cyklu tematycznych sesji oraz zajęć, prezentujących skuteczne triki, które pokazują automatyzmy snu i różnego rodzaju uwarunkowania oraz wskazówki, jak te programy wyzerować.

W polu harmonicznym łatwiej.

Holograf tworzy zrównoważone pole harmoniczne, w którym możesz głębiej zanurzyć się w siebie, by w osobistym doświadczeniu dotknąć automatu własnej natury oraz zrozumieć rozległość wpływu sennej rzeczywistości ciała na swoje życie.

Sekretem szybkich efektów na tej drodze jest to, że sesje we fraktalnej fali harmonicznej prowadzą do odnowienia kontaktu z wyższymi poziomami siebie. Harmoniczna fala zeruje dysharmoniczny szum, umysł oczyszcza się i odzyskujesz kontakt z całą Wiedzą o sobie.

Co ważne, cały proces przebiega bez żadnych “pośredników”, jedynie przy wsparciu praktycznych wskazówek w postaci Trików, dzięki którym utrzymasz swój stan Obserwatora na co dzień, żyjąc w komforcie dystansu do sennych miraży rzeczywistości.

Świadomy sen na jawie już wkrótce. Tymczasem, korzystaj z naszego Kwantowego Pola Pracy, w którym regenerujesz siły, oczyszczasz umysł i zaczynasz też rezonować z wyższymi wymiarami Siebie.

Zapraszamy, bo Człowiek na drodze do swojego Wyzwolenia wzrasta i odkrywa różne nowe możliwości oraz dary, otrzymując w tym dziele wsparcie wielkości kosmicznych.

Zajęcia “Świadomy sen na jawie”

uruchamiamy po zebraniu się grupy min. 12 osób,
bo grupa w harmonii jednego celu ma moc!

Zainteresowana/Zainteresowany?

Zapisz się do listy mailingowej ŚWIADOMY SEN:


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Każda sesja może pogłębić Twoje przygotowanie do zajęć, jeśli tylko zapiszesz sobie intencję uruchomienia daru świadomego śnienia na jawie.

Udostępnij znajomym: