Kto jest gotowy na styl życia nowy.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Kto jest gotowy na styl życia nowy.

Za nami wiele prób, związanych z przesyłaniem harmonicznej fali spokoju, nie tylko w nocy, ale i podczas dnia. Przyjemne wrażenia, odczucia przepływu odświeżającej ciało i umysł fali, większa koncentracja, szybsza regeneracja sił. To tylko niektóre z relacji, które spływają do nas ze świata. Pozostaje jednak pytanie, czy w obecnej chwili ludzie są gotowi na korzystanie z nowych form wsparcia zdrowia w swoim codziennym życiu.

Zbyt nowe, zbyt dziwne.

Holistyczne technologie wciąż budzą obawy, bo są tak odmienne od „cywilizacyjnych dóbr”, których używamy na co dzień. Być może wszystko, co nowe, jest dla nas trudne do zaakceptowania. Może ta technologia znajdzie szersze zastosowanie w erze lotów kosmicznych, w których dystans od naturalnych wibracji planety matki zmusi nas do poszukiwania innego rodzaju technologii rewitalizacyjnych. Wtedy skierujemy naszą uwagę w stronę podprzestrzennego, a więc natychmiastowego przesyłu danych, np. w formie czystych wibracji życia transferowanych do pionierów podboju kosmosu, pracujących na innych planetach.

Łączność podprzestrzenna.

Łączność podprzestrzenna polega na przesyle informacji poza czasem i przestrzenią. Metoda jest przedmiotem doświadczeń i badań w wielu laboratoriach świata. Samo zjawisko punktu zerowego, który łączy różne wymiary z przestrzenią zerowymiarową, jest badane od kilkudziesięciu lat. Jest to bardzo ciekawa gałąź wiedzy teoretycznej, która znalazła swoje potwierdzenie w doświadczeniach fizycznych.

Wiele korzyści.

Korzyści z używania tego typu metod jest wiele (komunikacja, pogłębione zrozumienie świata, roli przyrody, efektywne terapie oraz koniec wielu chorób, z którymi nie możemy sobie poradzić starymi metodami). Jednak, jak do tej pory, jesteśmy jedynym projektem na świecie, który udostępnia tego typu technologie poprzez możliwość odbioru harmonicznych esencji życia „dla każdego”, odpłatnie i bezpłatnie.

Efekty sesji holistycznych.

Efekty sesji holistycznych są równie przyjemne jak same sesje:

– głębszy sen i więcej sił o poranku
– większy spokój
– wyższa odporność na stres
– więcej sił do życia
– szybsza regeneracja organizmu
– lepsza koncentracja
– więcej energii do pracy
– większa kreatywność
– poprawa relacji z otoczeniem
– i więcej.

Efekty 1 holistycznej sesji utrzymują się do 3 dni po sesji lub dłużej.

Kto jest gotowy?

Pozostaje pytanie, czy ludzie, przyzwyczajeni do życia w komórkowym stresie, w zmienionym środowisku magnetycznym, są w stanie uwierzyć w możliwość poprawy swojego zdrowia, losu i samopoczucia. Czy jesteśmy w stanie unieść się ponad tę „normalność” zmęczenia, depresji, chorób, by korzystać z nowych możliwości regeneracji sił i powrotu do pełni zdrowia metodami innymi, niż reklamowane szeroko tabletki. A może holistyczne metody pozostaną nadal przywilejem ludzi, których otwarty umysł lub pieniądze umożliwią korzystanie z możliwości szybkiej i pełnej regeneracji sił.

Przyszłość jest jasna.

Jesteśmy pełni optymizmu, ponieważ Wasze relacje potwierdzają pozytywne efekty uczestnictwa w sesjach. I zapraszamy do korzystania z tej holistycznej metody, dopóki istnieje ona w ofercie publicznej, której patronuje Fundacja Harmonicznej Fali, a której sponsorami jest kilku idealistów.

Pozdrawiamy!

Stacja 0Hz | Przesyłanie Spokoju

 

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol