Przejdź do treści

Kto jest gotowy na styl życia nowy.

Za nami wiele doświadczeń, związanych z przesyłaniem harmonicznej fali spokoju, nie tylko w nocy, ale i podczas dnia. Przyjemne wrażenia, odczucia przepływu odświeżającej ciało i umysł fali, większa koncentracja, szybsza regeneracja sił. To tylko niektóre z relacji, które spływają do nas ze świata. Pozostaje jednak pytanie, czy w obecnej chwili ludzie są gotowi na korzystanie z nowych form rozwoju i kto jest gotowy?

Zbyt nowe, zbyt dziwne.

Holistyczne technologie wciąż budzą obawy, bo są tak odmienne od “cywilizacyjnych dóbr”, których używamy na co dzień. Być może wszystko, co nowe, jest dla nas trudne do zaakceptowania.

Technologie kwantowej komunikacji na pewno znajdą szersze zastosowanie w erze lotów kosmicznych, w których dystans od naturalnych wibracji planety matki zmusi nas do poszukiwania innego rodzaju technologii rewitalizacyjnych.

Wtedy skierujemy naszą uwagę w stronę kwantowych technologii i możliwości przesyłu np. ziemskich wibracji życia do pionierów podboju kosmosu, pracujących na innych planetach:)

Medytacja Rewitalizacyjna w Harmonicznej Fali Ziemi, Mars ok. 2089 😉

Wiele korzyści.

Wróćmy na Ziemię, bo z tych możliwości możesz korzystać już dziś!

Korzyści z używania nowych metod holistycznych jest wiele (komunikacja, pogłębione zrozumienie świata, roli przyrody, efektywne terapie oraz koniec wielu chorób, z którymi nie możemy sobie poradzić starymi metodami).

Takie prace trwają, jednak, jak do tej pory, jesteśmy jedynym projektem na świecie, który udostępnia tego typu technologie poprzez możliwość odbioru harmonicznych esencji życia “dla każdego”, a więc i dla Ciebie:)

Efekty sesji w harmonicznym polu.

Efekty sesji holistycznych są równie przyjemne jak same sesje:

– głębszy sen i więcej sił o poranku
– większy spokój
– wyższa odporność na stres
– więcej sił do życia
– szybsza regeneracja organizmu
– lepsza koncentracja
– więcej energii do pracy
– większa kreatywność
– poprawa relacji z otoczeniem
– i wiele więcej.

Efekty relaksacyjne i regeneracyjne sesji utrzymują się do 3 dni po niej lub dłużej, jeśli stosujesz ćwiczenia Fotonowe. Zobacz 9 Fotonów.

Kto jest gotowy?

Pozostaje pytanie, czy ludzie, przyzwyczajeni do życia w komórkowym stresie, w zmienionym środowisku magnetycznym, są w stanie uwierzyć w możliwość poprawy swojego zdrowia, losu i samopoczucia. Czy jesteśmy w stanie unieść się ponad tę “normalność” zmęczenia, depresji, chorób, by korzystać z nowych możliwości regeneracji sił i powrotu do pełni zdrowia metodami innymi, niż reklamowane szeroko tabletki. A może holistyczne metody pozostaną nadal przywilejem ludzi, których otwarty umysł lub pieniądze umożliwią korzystanie z możliwości szybkiej i pełnej regeneracji sił.

Przyszłość jest jasna.

Jesteśmy pełni optymizmu, ponieważ Wasze relacje potwierdzają pozytywne efekty uczestnictwa w sesjach. Zapraszamy do korzystania z sesji, bo kto jest gotowy, jeśli nie TY?

A dla ZeroNautów, prawdziwa gratka, tutaj.


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

*Zjawisko punktu zerowego, który łączy różne wymiary z przestrzenią poza czasem, jest badane od kilkudziesięciu lat. Jest to bardzo ciekawa gałąź wiedzy teoretycznej, która znalazła swoje potwierdzenie w doświadczeniach fizycznych.

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.