Zero relaksu, czy relaks zerem. Oto jest odpowiedź.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Zero relaksu, czy relaks zerem. Oto jest odpowiedź.

Wyobraź sobie, że z dnia na dzień czujesz się lepiej i lepiej… i lepiej:) To jest możliwe. Wyższa odporność na stres, głębszy, rewitalizujący sen, lepszy nastrój o poranku i więcej wewnętrznego spokoju – zobacz, jak działa Holistyczny Holograf.

Dlaczego i jak to działa?

Holistyczny Holograf to urządzenie, które łączy kilka zjawisk fizycznych. Jednym z nich jest tzw. punkt zerowy, który porównać można z harmonią kosmicznej próżni. Energia punktu zerowego jest kwantowym stanem idealnie zbalansowanej przestrzeni. W trakcie badań tego zjawiska odkryliśmy, że ten stan energii umożliwia odzyskanie wewnętrznego spokoju. I to w bardzo prosty sposób!

Aby przybliżyć nowatorski sens działania Holistycznego Holografu, posłużymy się porównaniem technik, służących odzyskaniu równowagi.

Popularne formy balansu.

Wiele prostych metod, prowadzących do stanu wewnętrznej równowagi, polega na równoważeniu negatywnych stanów psycho-zeroemocjonalnych ich opozycjami, np. na „psychiczny dołek” używa się pozytywnego myślenia lub różnych form relaksu i wyciszenia, dla poprawy nastroju i zapomnienia o trudach życia.

Dzięki stosowaniu tych technik poprawia się samopoczucie, jednak tylko na moment, bo już po chwili huśtawka emocji znowu zaczyna się przechylać w dół, i w górę, i w dół, i tak w kółko.


Balans punktu zerowego.

Harmoniczna fala punktu zerowego działa w głębszy sposób. Poprzez Holistyczny Holograf dostarczamy do uczestników sesji falę stanów zerowych, które anihilują biegunowe potencjały na poziomie elektromagnetycznym ciała. Efekt jest taki, że wycisza się organiczny, komórkowy stres i stojące za tym napięcia w polu emocji. Po sesji odczuwalny jest efekt rozluźnienia i wyciszenia. Oczywiście, głębokość stanu relaksu zależy od wielu czynników, związanych z trybem życia i wyjściowym poziomem stresu.

punkt zeroHolistyczny Holograf powstał w trakcie prac społecznego projektu innowacyjno-badawczego. To zaawansowane urządzenie generuje określoną ilość punktów zerowych, tworzących harmoniczną falę zerową.

Fala ta jest przesyłana do odbiorcy, redukując napięcia w ciele i emocjach, czego efektem jest wewnętrzny spokój, wyciszenie i poczucie większej harmonii, które utrzymuje się przez dłuższy czas.

Z uwagi na niezwykłą, cichą przestrzeń, którą tworzy Holograf, sesje holistycznego relaksu można nazwać „Kosmicznym SPA”.

Odpowiednia ilość powtórzeń sesji umożliwia osiągnięcie psycho-emocjonalnej równowagi na stałe. Ilość ta jest związana z indywidualnymi potrzebami, trybem życia i innymi czynnikami. Z naszych doświadczeń i Waszych wypowiedzi wynika, że 3 dni w harmonicznej fali umożliwia odzyskanie spokoju na dłuższy czas.

 

+ 🙂 –

 

Zero stresu, huśtawek emocji i problemów, nirwana?

zero stresuNiestety nie;) Nasza natura jest oparta na sprzężeniach zwrotnych pomiędzy + i -. To jest fizyka życia, więc zero „nirwany” – huśtawki nastrojów pozostaną. Jednak będą one mniej uciążliwe, ponieważ punkt zerowy umożliwia wejście w 3 stan świadomości, tzw. STAN OBSERWATORA.

Dzięki wsparciu balansujących potencjałów zerowych można zapanować nad biegunowymi stanami, nie dopuszczając do zbyt bolesnych zanurzeń w dół lub równie niebezpiecznych w skutkach lotów w górę na falach euforii. Po sesjach w polu harmonicznej fali zapanowanie nad emocjami jest dużo łatwiejsze, ponieważ po każdej sesji Twoje pole elektromagnetyczne ciała jest bardziej harmonijne.

 

Takie są efekty działania tej technologii, spisane na podstawie 20 lat badań i doświadczeń.
Ale, czy tak jest w każdym przypadku?

SRAWDŹ SAM!

 

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol