Przejdź do treści

Zero relaksu, czy relaks zerem. Oto jest odpowiedź.

Wyobraź sobie, że z dnia na dzień czujesz się lepiej i lepiej… i lepiej:) To jest możliwe. Wyższa odporność na stres, głębszy, rewitalizujący sen, lepszy nastrój o poranku i więcej wewnętrznego spokoju – zobacz, jak działa Holistyczny Holograf.

Dlaczego i jak to działa?

Holistyczny Holograf to urządzenie, które łączy kilka zjawisk fizycznych. Jednym z nich jest tzw. punkt zerowy, który porównać można z harmonią kosmicznej próżni. Energia punktu zerowego jest kwantowym stanem idealnie zbalansowanej przestrzeni.

W trakcie badań tego zjawiska odkryliśmy, że ten stan energii jest źródłem harmonicznej fali, w polu której lepiej odpoczywamy i szybciej regenerujemy swoje siły. Aby przybliżyć nowatorską ideę działania Holistycznego Holografu, posłużymy się porównaniem technik, służących odzyskaniu równowagi.

Popularne formy balansu.

zero

Wiele prostych metod, prowadzących do stanu wewnętrznej równowagi, polega na równoważeniu negatywnych stanów psycho-emocjonalnych ich opozycjami, np. na “psychiczny dołek” używa się pozytywnego myślenia lub różnych form relaksu i wyciszenia, dla poprawy nastroju i zapomnienia o trudach życia.

Dzięki stosowaniu tych technik poprawia się samopoczucie.
Jednak tylko na moment, bo już po chwili huśtawka emocji znowu zaczyna się przechylać w dół, i w górę, i w dół, i tak w kółko.

Balans punktu zerowego.

punkt zero

Harmoniczna fala punktu zero działa w głębszy sposób.
Poprzez Holistyczny Holograf do uczestników sesji płynie harmoniczna fala, które zeruje biegunowe i dysharmoniczne potencjały na poziomie elektromagnetycznym ciała.

Efektem sesji jest wyciszenie organicznego, komórkowego stresu i stojących za nim napięć w polu psyche i emocji. W czasie sesji przychodzi rozluźnienie i wyciszenie.

Holistyczny Holograf powstał w trakcie prac projektu innowacyjno-badawczego.
To zaawansowane urządzenie generuje określoną ilość punktów zerowych, tworzących harmoniczną falę zerową. Fala ta jest przesyłana do odbiorcy, redukując napięcia w ciele i emocjach, czego efektem jest wewnętrzny spokój, wyciszenie i poczucie większej harmonii, które utrzymuje się przez dłuższy czas.

Z uwagi na niezwykłą, cichą przestrzeń, którą tworzy Holograf, sesje holistycznego relaksu można nazwać “Kosmicznym SPA”.

Odpowiednia ilość powtórzeń sesji umożliwia osiągnięcie psycho-emocjonalnej równowagi na stałe. Ilość sesji jest związana z indywidualnymi potrzebami, trybem życia i innymi czynnikami.

+ 🙂 –

Zero stresu, huśtawek emocji i problemów, nirwana?

zero stresu

Niestety nie;) Nasza natura jest oparta na sprzężeniach zwrotnych pomiędzy + i -. To jest fizyka życia, więc zero “nirwany” – huśtawki nastrojów pozostaną. Jednak będą one mniej uciążliwe, ponieważ punkt zerowy umożliwia wejście w 3 stan świadomości, tzw. STAN OBSERWATORA.

Dzięki wsparciu balansujących potencjałów zerowych można zapanować nad biegunowymi stanami, nie dopuszczając do zbyt bolesnych zanurzeń w dół lub równie niebezpiecznych w skutkach lotów w górę na falach euforii. Po sesjach w polu harmonicznej fali zapanowanie nad emocjami jest dużo łatwiejsze, ponieważ po każdej sesji Twoje pole elektromagnetyczne ciała jest bardziej harmonijne.

Takie są efekty działania tej technologii, spisane na podstawie 20 lat badań i doświadczeń.
Ale, czy tak jest w każdym przypadku?

[wc_button type=”secondary” url=”https://0hz.pl/kalendarz” title=”kalendarz sesji” target=”” url_rel=”” icon_left=”” icon_right=”” position=”” class=””]SRAWDŹ![/wc_button]

Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: