Przejdź do treści

Co nowego w kwietniu.

Pracujemy nad kolejnymi możliwościami osobistej przemiany w harmonicznym polu kwantowym. Na kwiecień przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

Mamy wiele dowodów i relacji potwierdzających, że nowe metody pracy nad sobą w głębokim relaksie, podnoszą komfort życia. Sami tego doświadczamy, więc chętnie udostępniamy wiedzę i nowe możliwości, by poszerzać krąg ludzi mocy – silnych i odpornych na programowany masowo lęk i stres. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w kwietniu.

TOP. Twoje Ochronne Pole.

Na podstawie doświadczeń z Fotonem_5 stworzyliśmy program Twoje Ochronne Pole, który umożliwia odbudowanie silnego pola osobistego, a co za tym idzie, większej odporności na stres i wpływ psychosmogu otoczenia.

TOP już w kwietniu!

Sesje wieczorne TUF.

Cykl sesji specjalnych dla osób, które ukończyły TUF.
Te sesje dedykowane są treningowi TUF, podczas których można doskonalić swoją praktykę, jeszcze przed pracą dla ludzkości:) Po zakończeniu treningu można zgłosić się na egzamin końcowy:)

Nowe abonamenty i zajęcia.

Zawsze stawiliśmy na nowoczesną edukację w relaksie i uruchamianie nowych możliwości. Tak więc na adeptów super mocy czekają nowe propozycje zajęć i abonamentów sesji w harmonicznych polach kwantowych.

Moduł Heima i nowe, uzupełnione Fotony.

Mamy już cały zestaw Fotonów na różne okazje i do specjalnych zastosowań. W tej chwili zaprojektowaliśmy i zamówiliśmy kolejny moduł do Holografu, który bazuje na 12 wymiarach Heima. Dzięki temu modułowi, możemy uzupełnić wszystkie Fotony o nowy katalog znaków hologramowych, poprawiających połączenie z wyższymi poziomami świadomości.

Każdy Foton będzie miał przypisany klucz nanogramowy, który ułatwi osiąganie poszerzonych stanów świadomości – źródła osobistej wolności i sił kreacji każdego dnia!

Nowy Foton’5.9.0. Trenuj wieczorami.

Foton łączy z Przestrzenią i pokazuje, że nad wieloma stanami psyche, w tym nad stresem stresem można zapanować. Dodatkowo, ten nowy Foton jest elementem bazowym dla wielu programów zajęć. Poznaj Foton’5.9.0 podczas sesji wieczornej. Foton do pobrania w pdf otrzymasz po rezerwacji sesji.


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!