Trwa sztorm, trzymaj się pokładu!

Trwa sztorm, trzymaj się pokładu!

Obecny cykl słoneczny jest zjawiskowy. Wyjątkowo nieregularne zmiany na Słońcu, w jonosferze Ziemi oraz wędrujący biegun magnetyczny tworzą prawdziwy „tygiel zmian”. Niestety nie będzie to ta wyczekiwana, różowa wersja „przebiegunowania” i „przemiany ludzkości”. Zobacz, jak przygotować się na sztorm.

Wicher zmian.

Obecną sytuację na Ziemi można porównać do podróży łodzią w narastającym sztormie. A w takich momentach liczy się koncentracja na przetrwaniu i wzmacnianie sił psychicznych oraz fizycznych, dzięki którym można tę niesprzyjającą pogodę przetrwać. Nie jest to więc czas, by uciekać w marzenia o lepszej przyszłości – to czas na kontakt z rzeczywistością, by nie dać się kolejnej fali zmyć z pokładu. Dlatego, szczególnie teraz, praca nad sobą w zakresie redukcji stresu, poprawy koncentracji i samokontroli jest tym działaniem, które powinno się podjąć i kontynuować w najbliższych miesiącach.

Kosmiczny ocean.

Tło promieniowania kosmicznego i Słońce mają wpływ na całą planetę, zwierzęta i ludzi. Stąd polaryzacja jednostek i mas w skali globalnej, skrajne nastroje, alarmujące statystyki samobójstw, akty agresji, zbrodnie w afekcie i masowe niepokoje. Statystyki pokazują, że ponad 70% osób doświadcza obecnie problemów psychoemocjonalnych. Tak więc w każdym środowisku znajdują się ludzie, którzy powinni uważać na pewne idee (nieszkodliwe dla osób o silniejszej konstytucji psychicznej).

Ucieczki w duchowość.

Z naszych wieloletnich obserwacji wynika, że m.in. w środowisku ezoterycznym jest część osób, które zamiast skorzystać z terapii, szukają ucieczki od swoich problemów w „duchowości”. Widzieliśmy już matki, porzucające dla „rozwoju duchowego” swoje rodziny, w tym małe dzieci; osoby pogrążające się w ciężkiej depresji, przekonywane przez środowisko, że to normalne objawy ” przemiany”; osoby dwubiegunowe, które w manii, podlewanej litrami kawy, produkowały oświecone „przekazy”, nie panując jednocześnie nad sobą do tego stopnia, że popadały w konflikt z prawem i traciły wszystko, stając się ubezwłasnowolnionymi podopiecznymi kuratora; czy wreszcie osoby z tak głębokimi, nierozwiązanymi problemami, że pod wpływem „duchowych wizji” popełniały samobójstwo… Długo by wymieniać. Zaburzenia dwubiegunowe są powszechnym i poważnym problemem.

Sztorm narasta, ofiar zmian przybywa.

Natura człowieka jest w swojej konstrukcji biegunowa, a brak samokontroli na poziomie psyche i emocji prowadzi do negatywnych konsekwencji we wszystkich aspektach życia. Brak samokontroli prowadzi do „tunelowego widzenia”, epizodów psychotycznych i wielu niebezpiecznych sytuacji, z próbami przejścia do „lepszego wymiaru” (przez okno) włącznie. Niestety, kiedy dwunożny dwubiegunowy w manii słyszy o konieczności balansu – ucieka w swoje wersje, bo stan manii działa narkotycznie, podobnie do kokainowego rauszu. Po kilku godzinach, dniach lub tygodniach manii, przychodzi okresowa depresja. I tak w kółko. Więcej o chorobie dwubiegunowej i jej objawach możesz przeczytać tutaj.

Z każdym problemem można sobie poradzić, ale trzeba zacząć od spojrzenia faktom w oczy.
Obecny czas przypomina sztormową pogodę. Płyniemy na łodzi życia, która kołysze się coraz bardziej. Nie jest to więc czas na ucieczki w marzenia o lepszej przyszłości, ale na pełną koncentrację na rzeczywistości, by przetrwać sztorm i nie dać się kolejnej fali zmyć z pokładu.

Dlatego, zgodnie z wiedzą o obecnych zmianach na Ziemi i naturze ludzkiej oraz ze względów etycznych i zwykłej ludzkiej uczciwości, proponujemy na te czasy naukę samokontroli na poziomie emocji, myśli i zachowań. W ten sposób dużo łatwiej o dystans do wytworów umysłu i wyobraźni, targanej kosmicznymi cyklonami zmiany.

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Zobacz też:
Wpływ pola magnetycznego Ziemi na człowieka. Część 1.
Wpływ pola magnetycznego Ziemi na człowieka. Część 2.

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol