Przejdź do treści

Trwa sztorm, trzymaj się pokładu!

Obecny cykl słoneczny jest zjawiskowy. Wyjątkowo nieregularne zmiany na Słońcu, w jonosferze Ziemi oraz wędrujący biegun magnetyczny, tworzą prawdziwy “alchemiczny tygiel”. Niestety nie będzie to ta wyczekiwana, różowa wersja “przebiegunowania” i “przemiany ludzkości” w jej wyższą formę. Zobacz więc, jak przygotować się na sztorm.

Wicher zmian.

Obecną sytuację na Ziemi można porównać do podróży łodzią w narastającym sztormie. A w takich momentach liczy się koncentracja na przetrwaniu i wzmacnianie sił psychicznych oraz fizycznych, dzięki którym można tę niesprzyjającą pogodę przetrwać.

Nie jest to więc czas, by uciekać w marzenia o lepszej przyszłości – to czas na kontakt z rzeczywistością, by nie dać się kolejnej fali zmyć z pokładu. Dlatego, szczególnie teraz, praca nad sobą w zakresie redukcji stresu, poprawy koncentracji i samokontroli jest tym działaniem, które powinno się podjąć i kontynuować w najbliższych latach.

Tło promieniowania kosmicznego i Słońce mają wpływ na całą planetę, zwierzęta i ludzi. Stąd polaryzacja jednostek i mas w skali globalnej, skrajne nastroje, alarmujące statystyki samobójstw, akty agresji, zbrodnie w afekcie i masowe niepokoje.

Statystyki pokazują, że ponad 70% osób doświadcza obecnie problemów psychoemocjonalnych. Tak więc w każdym środowisku znajdują się ludzie, którzy powinni uważać na pewne idee (nieszkodliwe dla osób o silniejszej konstytucji psychicznej).

Ucieczki w duchowość.

Z naszych wieloletnich obserwacji wynika, że m.in. w środowisku ezoterycznym jest część osób, które uciekają od swoich problemów (i terapii) w “duchowość”.

Widzieliśmy już matki, porzucające dla “rozwoju duchowego” swoje rodziny i małe dzieci; osoby pogrążające się w ciężkiej depresji, przekonywane przez środowisko, że to normalne objawy “przemiany”; osoby dwubiegunowe, które w manii, podlewanej litrami kawy, produkowały oświecone “przekazy”, nie panując jednocześnie nad sobą do tego stopnia, że popadały w konflikt z prawem i traciły wszystko, stając się ubezwłasnowolnionymi podopiecznymi kuratora; czy wreszcie osoby z tak głębokimi, nierozwiązanymi problemami, że pod wpływem “duchowych wizji” popełniały samobójstwo… Długo by wymieniać.

Zaburzenia dwubiegunowe są powszechnym i poważnym problemem.

Natura człowieka jest w swojej konstrukcji biegunowa, a brak samokontroli na poziomie psyche i emocji prowadzi do negatywnych konsekwencji we wszystkich aspektach życia. Brak samokontroli prowadzi do “tunelowego widzenia”, epizodów psychotycznych i wielu niebezpiecznych sytuacji, z próbami przejścia do “lepszego wymiaru” (przez okno) włącznie.

Z każdym problemem można sobie poradzić, ale trzeba zacząć od spojrzenia faktom w oczy.
Obecny czas przypomina sztormową pogodę. Płyniemy na łodzi życia, która kołysze się coraz bardziej. Nie jest to więc czas na ucieczki w marzenia o lepszej przyszłości, ale na pełną koncentrację na rzeczywistości, by przetrwać sztorm i nie dać się kolejnej fali zmyć z pokładu.

Dlatego, zgodnie z wiedzą o obecnych zmianach na Ziemi i naturze ludzkiej oraz ze względów etycznych i zwykłej ludzkiej uczciwości, proponujemy na te czasy naukę samokontroli na poziomie emocji, myśli i zachowań. W ten sposób dużo łatwiej o dystans do wytworów umysłu i wyobraźni, targanej kosmicznymi cyklonami zmiany.

Trzymaj się pokładu!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

Zobacz też:
Wpływ pola magnetycznego Ziemi na człowieka. Część 1.
Wpływ pola magnetycznego Ziemi na człowieka. Część 2.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.