Co nowego w maju.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Co nowego w maju.

Zapraszamy, zobacz co nowego w maju. Robi się ciekawie, wkraczamy w nowy etap prac nad Holografem. Więcej harmonii, to więcej sił do życia!

1. PRZERWA TECHNICZNA 28.04-10.05.2020
Zamówiliśmy nowy moduł do Holografu, który poszerzy możliwości urządzenia oraz efekty sesji (koszt modułu to ok. 1000 EUR).

Nowy etap sesji z użyciem Holistycznego Holografu.
Moduł umożliwia zwiększenie mocy relaksującego działania harmonicznej fali. To jest niezbędne, ponieważ jak wynika z naszych ankiet, duża część osób ma problemy ze wstępnym rozluźnieniem i koncentracją. Większa moc stacji nadawczej umożliwi szybsze odzyskanie tych, jakże ważnych umiejętności, jakimi są zdolność do relaksu na poziomie ciała i psyche.

Przypominamy, że nie jesteśmy firmą komercyjną i nie generujemy zysków. Około 50%-90% kosztów działania RadioStacji ØHz pokrywamy z własnych pieniędzy. Napędza nas pasja wspierania ludzi i możesz nam w tym pomóc 🙂

Chcesz wspomóc RadioStację ØHz i to, co robimy,
zapraszamy – pomóż nam pomagać!

2. FORUM.
Aktualnie trwają wiosenne porządki na forum. Mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z edukacyjnej części naszego serwisu.
Zapraszamy wkrótce.

3. ZAJĘCIA EDUKACYJNE.
Archiwalny materiał edukacyjny z dotychczasowych warsztatów, w formie ćwiczeń na koncentrację i rozluźnienie ciała, będzie redagowany i udostępniany na forum dla uczestników sesji. Do chwili znalezienia nowego prowadzącego nie będzie nowych zajęć.

4. HOLØKABINA.
Przygotowujemy nową wersję Holokabiny z relaksującymi Voyagerami. Na czas remontu udostępniliśmy muzykę do tańca w wyobraźni i nie tylko. Teraz możesz w swojej Holokabinie zobaczyć cykl “Brain WashMachine” z 2019/2020 by PI. Zamknij oczy i tańcz!

5. BADANIA.
Dziękujemy za uczestniczenie w sesjach oraz ankietach i cieszymy się, że wielu z Was osiągnęło głębszy poziom wewnętrznego spokoju, o którym piszemy w opisach sesji. W ankietach potwierdzacie, że osiągnięcie stanu większego spokoju jest możliwe i stosunkowo szybkie podczas relaksu w harmonicznej fali!

6. BUDŻET ZBIÓRKOWY.
W kwietniu zebraliśmy na prawie 50% kosztów działania RadioStacji. Dziękujemy! Moc z Wami 🙂

 

Pozdrawiamy!


RADIØSTACJA ØHz ~ Wspólnie Nadajemy Dobrą Falę!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol