Co nowego w styczniu.

Co nowego w styczniu.

Zobacz, co nowego mamy dla Ciebie w styczniu!
Wszystkiego Najlepszego w nowym roku. Startujemy z nową ramówką naszej Stacji. Zapraszamy Cię do zapoznania się z aktualnościami.

 

w styczniuNowy moduł Holistycznego Holografu.

Moduł plazmowy wzmacnia efekt relaksujący holistycznych sesji relaksu.
Urządzenie pomyślnie przeszło testy i zostanie włączone na stałe podczas KØSMICZNEGO SPA w styczniu 2020.

Holistyczny Holograf jest owocem 20 lat pracy niezależnego społecznego projektu rozwojowo-badawczego, którego archiwa możesz zobaczyć tutaj>>>.

KØSMICZNE SPA – już w styczniu.w styczniu

Na depresję zimową, stres i redukcję napięć. KØSMICZNE SPA, czyli 9 dni w harmonicznej fali, ułatwiającej zasypianie i wstawanie o poranku 🙂

Bezpłatne niedziele w KØSMICZNYM SPA.

Na bezpłatne sesje holistycznego relaksu zapraszamy w niedziele, od godziny 22.00 do 24.00. Pierwsza już pojutrze – zarezerwuj miejsce tutaj>>>.

Środy w KØSMICZNYM SPA dla Donatorów.

Wszystkie osoby, które wsparły Stację ØHz donacją od 50 PLN, zapraszamy również w środy. Z naszych doświadczeń wynika, że powtórzenie sesji w środku tygodnia sprzyja pogłębieniu relaksu na poziomie komórkowym, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie. Na zdrowie!

W przygotowaniu.

1. VCD – Virtualne CyberDyski do pobrania na smartfon, służące wyciszeniu, sychronizacji pókul mózgowych i rewitalizacji. VCD to cyfrowa wersja urządzeń, opisanych tutaj.

2. Weekendy w KØSMICZNYM SPA, czyli weekend z dodatkową porcją energii, służący rewitalizacji i redukcji stresu z minionego tygodnia. Już wkrótce!

&
SOS Cagarros.

Kolejny odcinek cyklu reportaży o akcji ratowania zagrożonego gatunku ptaków już za kilka dni!

 

 

 Pozdrawiamy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol