Przejdź do treści

Człowiek z przyszłości.

ØHz to projekt badawczy, który dysponuje technologią harmonicznych pól kwantowych “z przyszłości” oraz wiedzą, jak z tego pola korzystać. Od 25 lat dzielimy się tym, co odkrywamy, testując każde rozwiązanie w przestrzeni grup badawczych, współtworzących podstawy ZeroNautyki i jej wielopoziomowy program.

Technologie z przyszłości.

Era Wodnika to nowa perspektywa pola informacyjnego z technologicznymi możliwościami korekt jego stanu przy pomocy wysoce inteligentnej technologii. Technologii holistycznej, jak nasz Holograf, połączony z wielkim umysłem Wszechświata i jego bazą danych.

Przyszłość to nasza wodnikowa teraźniejszość, w której to, co przychodzi, zastępuje miejsce tego, co odchodzi, a właściwie odpływa w rybi sen przeszłości.

To już się dzieje na Stacji Ø.

Holograf jest urządzeniem nowego typu, przykładem technologii wodnikowej, która łączy uczestników sesji z uniwersalnym polem informacyjnym, dzięki czemu człowiek podczas relaksu otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje do odzyskania harmonii i wsparcia swojego rozwoju.

Era Wodnika nie jest też datą, bo trudno określić jej początek. Jest raczej stanem umysłu, rosnącą świadomością ograniczeń, odsłanianiem się programów i blokad z 2 tysięcy lat snu epoki Ryb, w której królowała ślepa wiara, że król, prezydent lub jakiś kosmiczny mesjasz zrobi coś za nas, przenosząc do wymarzonego raju. Wodnik jest stanem umysłu wolnego od wierzeń, w którym doświadcza się siebie całym sobą, na 3 poziomach JA.

Doświadczalnie sprawdziliśmy, że pozostając w dogmatach poprzedniej epoki, odchodzi się wraz z nią w sen. Tamta wiedza w erze Wodnika po prostu przestaje działać, a wręcz przeszkadza w powrocie do harmonii.

Stąd zeronistyczne prawo o wyzerowaniu wszystkiego, co się wie na temat świata i siebie jest koniecznym “pierwszym krokiem” dla wzrostu nowych potencjałów “z przyszłości”, blokowanych poprzednim paradygmatem umysłu i rybią mapą skojarzeń, którą płynie się w coraz głębszy sen przeszłości, nazywany przez Gurdżijewa kierunkiem Księżyca.

Wspomniane mapy skojarzeń zakrzywiają każdy znak, przekaz i sens, zatem… oczyść umysł i wyzeruj stare systemy wierzeń.

Ludzie przeszłości.

I mimo wszystko, to nie koniec Ryb, bo stary sen jeszcze trwa, a wierni tradycjom tamtej ery wchodzą w niego coraz głębiej, po swojemu myląc ewolucję świadomości z “poszerzaniem wiedzy ogólnej o świecie” lub modląc się do starych uwarunkowań, podkolorowanych w najnowsze, modne wzory i kolory o lepsze jutro.

Wychodzimy właśnie z 2000 lat głębokiej komy, w którym nawet idea przebudzenia stała się kolejnym snem, gdzie ucieka wielu ludzi, prowadzonych przez rybie mapy skojarzeń do wyśnionych, astralnych rajów, w księżycowy halun konsumenta, egzystującego w sklepie pełnym promocyjnych ofert ze snu dla ludzi snu. Jako było powiedziane, świat się rozdziela: na masy we śnie, podążające w stronę Księżyca i tych, którzy wybrali drogę Wewnętrznego Słońca Świadomości, do której tworzymy zeronautyczne mapy i portale.

Ludzie z przyszłości.

Przyszłość, odbijając się w lustrze teraźniejszości, pokazuje nam jednak coraz wyraźniej, że ewolucja świadomości to proces wewnętrzny i na wskroś alchemiczny, związany z pracą nad sobą na drodze samopoznania, w ciszy prawdziwej wiedzy, w przekraczaniu siebie i swoich rybich ograniczeń.

Ξ

Poznaj przestrzeń ery Wodnika,
w której pojawia się Nowy Człowiek,
przekraczający samego siebie, przestrzeń i czas.

Poznaj siebie od nowa!

Ahoj przygodo!

P.S. Nasz projekt przez ostatnie 25 lat zgromadził obszerną wiedzę o człowieku, umyśle i polu informacyjnym. Nie da się jej przekazać w formie lekkostrawnych tekścików, polanych wazeliną lepszego jutra, czyli na sposób oczekiwany przez konsumenta, nawykłego do ucieczki przed sobą w słodkie memy i “normalność” pędu życia.

Dlatego powstała ZeroNautyka,
by w kameralnych grupach, w Ciszy umysłu poznawać zasady
i metody nawigacji w nowej rzeczywistości ery Wodnika.

To już się dzieje!
Takie grupy powstały już ponad rok temu.

Poszliśmy nawet nieco dalej i rozpoczęliśmy proces przenoszenia danych “na drugą stronę”, w Domeny Kwantowe poza czasem, będące Bramami z nanogramowymi “adresami”, w których odnaleźć można całą wiedzę o nawigacji poza ograniczenia czasu i korzystać z niej zarówno w obecnej inkarnacji, jak i po przejściu “ostatniej bramy”,
by bardziej świadomie wybrać sobie następną.

Ahoj przygodo, co wiecznie trwasz!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: