FOTONOWA REWOLUCJA

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

FOTONOWA REWOLUCJA

metoda fotonowa

Rewolucyjny umysł.

Nasza rewolucja trwa… od 20 lat! Stworzyliśmy Metodę Fotonową, która jest systemem komunikacji ze sobą i oczyszczania umysłu na poziomie wyobraźni, słowa, oddechu, słowa i gestu. Metoda powstała dla ludzi, którzy chcą odzyskać pełną moc samostanowienia. MF to cykliczne zajęcia z komunikacji z umysłem w polu harmonicznej fali zerowej. Zajęcia trwają 9 tygodni. W tym czasie otrzymujesz 9 ćwiczeń ze wskazówkami i zasadami ich wykonywania. Wszystko online.

Metoda Fotonowa – po 9 tygodniach.

W trakcie zajęć uruchamia się poszerzony (fotonowy) stan umysłu, w którym zmienia się postrzeganie siebie. Zmiana ta dotyczy głębszego zrozumienia swojej tożsamości, życiowego celu i dróg do ich realizacji. Zajęcia odbywają się w przestrzeni umysłu i wyobraźni świata wewnętrznego. Metoda łączy ze sferą nieświadomą (podświadomością) i umożliwia oczyszczenie umysłu nieświadomego oraz poprawę komunikacji ze sobą.

Sesje w polu harmonicznym wzmacniają bio-pole.

Automatycznie wzrasta też siła psychiczna i odwaga, by zobaczyć przyczyny problemu, a co za tym idzie, również jego rozwiązanie. Efektem jest wygaszenie wewnętrznych konfliktów, dzięki czemu odzyskujemy siły i odwagę, by zobaczyć i zmienić to, co wymaga zmiany.

Odwaga zobaczenia problemu, przynosi równie jasne rozwiązania.

Oczyszczenie umysłu umożliwia samopoznanie i przynosi wiele korzyści, ale…

Niestety, ludzie z niską siłą psychiczną, w niemocy i braku wiary w siebie, zamiast kierunku samopoznania (chwilami trudnego i pełnego niespodzianek) wybierają dorabianie sobie różnych ideologii, które tłumaczą ich stan oraz niemożność zmiany. Apatyczną depresję myli się z dystansem, brak sił witalnych nazywa „nadwrażliwością”, a całą resztę problemów tłumaczy trudnym dzieciństwem.

Informacyjny szum sprzyja zagubieniu, dlatego przybywa ludzi, którym łatwiej rozmawia się z aniełami, niż z sąsiadem, własną matką, czy partnerem. Właściwie całe miliardy ludzi żyją w podobny sposób – na odlocie, stymulowanym coraz większym lękiem (o przetrwanie), nakręcanym przez system iście totalitarny, owinięty tylko w błękitne flagi demokracji dla niepoznaki.

I dlaczego tak jest.

Stres ogranicza zdolności poznawcze, więc niewielu widzi to, co się dzieje. Ludźmi steruje nieuświadomiony i wzmacniany obecnie lęk. To eskaluje ucieczki przed rzeczywistością i problemy zdrowotne, bo ucieka się też przed własnym ciałem i jego lękiem, co prowadzi do utraty kontaktu ze sobą.

Dlatego odbudowanie potencjału swojego bio-pola oraz siły psychicznej jest teraz tak ważne – umożliwia odzyskanie samokontroli i mocy samostanowienia oraz lepszego samopoczucia z większą ilością sił.

Metoda Fotonowa jest owocem ponad 20 lat badań nad polami harmonicznymi.

Praca z umysłem wymaga specjalnego, indywidualnego podejścia, dlatego ta metoda jest właściwie przygodą, podróżą do wewnętrznych źródeł swojej mocy. Do oczyszczenia umysłu i poprawy komunikacji z umysłem używamy technologii harmonicznej, w której pozytywna zmiana przychodzi bardzo szybko. W kosmicznej ciszy wieczoru zmieniasz relację ze sobą i swoim cieniem i stajesz się głębiej samoświadomy. Wtedy zmienia się wszystko… w 9 tygodni.

 

W przestrzeni harmonicznej fali zerowej
możesz więcej, niż myślisz!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

System totalitarny tworzy różnego rodzaju religie nadziei, by teraźniejszość ludzi, wpatrzonych w lepszą przyszłość, zamieniać w piekło. Obecnie „wojny magiczne” (te w przestrzeni umysłu) rozpędzają się, ponieważ ludzie (poza jednostkami) nadal nie chcą poznać mechanizmów, które nimi sterują. Nie chcą, bo mają obniżony poziom sił witalnych, w którym nawet małe wyzwanie okazuje się problemem nie do przejścia.

Jednak pamiętaj, że możesz szybko odzyskać pełnię sił!

 

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

close

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol