Przejdź do treści

FOTONOWA REWOLUCJA

“Kiedy zgasło nade mną słońce, musiałam sama stać się słońcem.
To było trudne, ale teraz jaka wygoda”.
/Anna Świrszczyńska/

Rewolucyjny umysł.

Nasza rewolucja trwa… od ponad 20 lat! Stworzyliśmy Metodę Fotonową, która jest systemem komunikacji ze sobą i oczyszczania umysłu na poziomie wyobraźni, słowa, oddechu, słowa i gestu. Metoda powstała dla ludzi, którzy chcą odzyskać pełną moc samostanowienia. MF to cykliczne zajęcia z komunikacji z umysłem w polu harmonicznej fali zerowej. Otrzymujesz ćwiczenia ze wskazówkami i zasadami ich wykonywania. Wszystko online.

Metoda Fotonowa .

W trakcie zajęć uruchamia się poszerzony (fotonowy) stan umysłu, w którym zmienia się postrzeganie siebie. Zmiana ta dotyczy głębszego zrozumienia swojej tożsamości, życiowego celu i dróg do ich realizacji. Zajęcia odbywają się w przestrzeni umysłu i wyobraźni świata wewnętrznego. Metoda łączy ze sferą nieświadomą (podświadomością) i umożliwia oczyszczenie umysłu nieświadomego oraz poprawę komunikacji ze sobą.

Sesje w polu harmonicznym wzmacniają bio-pole.

Automatycznie wzrasta też siła psychiczna i odwaga, by zobaczyć przyczyny problemu, a co za tym idzie, również jego rozwiązanie. Efektem jest wygaszenie wewnętrznych konfliktów, dzięki czemu odzyskujemy siły i odwagę, by zobaczyć i zmienić to, co wymaga zmiany.

Odwaga zobaczenia problemu, przynosi równie jasne rozwiązania.

Oczyszczenie umysłu umożliwia samopoznanie i przynosi wiele korzyści, ale…

Niestety, ludzie z niską siłą psychiczną, w niemocy i braku wiary w siebie, zamiast kierunku samopoznania (chwilami trudnego i pełnego niespodzianek) wybierają różne ideologie, które tłumaczą ich stan oraz niemożność zmiany. Apatyczną depresję myli się z dystansem, brak sił witalnych nazywa “nadwrażliwością”, a całą resztę problemów tłumaczy trudnym dzieciństwem.

Informacyjny szum sprzyja zagubieniu, dlatego przybywa ludzi, którym łatwiej rozmawia się z aniełami, niż z sąsiadem, własną matką, czy partnerem. Właściwie całe miliardy ludzi żyją w podobny sposób – na odlocie, stymulowanym coraz większym lękiem (o przetrwanie), nakręcanym przez system iście totalitarny, owiniętym tylko w błękitne flagi demokracji dla niepoznaki.

I dlaczego tak jest.

Stres ogranicza zdolności poznawcze, więc niewielu widzi to, co się dzieje. Ludźmi steruje nieuświadomiony i wzmacniany obecnie lęk. To eskaluje ucieczki przed rzeczywistością i problemy zdrowotne, bo ucieka się też przed własnym ciałem i jego lękiem, co prowadzi do utraty kontaktu ze sobą.

Dlatego odbudowanie potencjału swojego bio-pola oraz siły psychicznej jest teraz tak ważne – umożliwia odzyskanie samokontroli i mocy samostanowienia oraz lepszego samopoczucia z większą ilością sił.

Metoda Fotonowa jest owocem ponad 20 lat badań nad polami harmonicznymi.

Praca z umysłem wymaga specjalnego, indywidualnego podejścia, dlatego ta metoda jest właściwie przygodą, podróżą do wewnętrznych źródeł swojej mocy. Do oczyszczenia umysłu i poprawy komunikacji z umysłem używamy technologii harmonicznej, w której pozytywna zmiana przychodzi bardzo szybko. W kosmicznej ciszy wieczoru zmieniasz relację ze sobą i swoim cieniem i stajesz się głębiej samoświadomy. Wtedy zmienia się wszystko… zobacz.

W przestrzeni harmonicznej fali zerowej
możesz więcej, niż myślisz!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

System totalitarny tworzy różnego rodzaju religie nadziei, by teraźniejszość ludzi, wpatrzonych w lepszą przyszłość, zamieniać w piekło. Obecnie “wojny magiczne” (te w przestrzeni umysłu) rozpędzają się, ponieważ ludzie (poza jednostkami) nadal nie chcą poznać mechanizmów, które nimi sterują. Nie chcą, bo mają obniżony poziom sił witalnych, w którym nawet małe wyzwanie okazuje się problemem nie do przejścia.

Jednak pamiętaj, że możesz szybko odzyskać pełnię sił!