Co nowego w styczniu.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Co nowego w styczniu.

projekt

Gdy styczeń jasny i biały, w lecie bywają upały.

1. Grupa Polska.

W roku 2021 koncentrujemy się na dalszych pracach badawczych oraz organizowaniu sesji wyłącznie dla osób, które doceniają ich potencjał. Jesteśmy pierwszym na świecie projektem, który udostępnia harmoniczną przestrzeń kwantową do pracy nad sobą. Niestety, mamy ograniczoną ilość miejsc, więc zapraszamy do zorganizowania się w grupy do 10 osób (do końca stycznia b.r.), co umożliwi nam przygotowanie oferty sesji tematycznych i ogólnych (oraz innych możliwości) w specjalnych cenach.

Zasady tworzenia grup.
Z uwagi na prawo podatkowe w różnych krajach, zrezygnowaliśmy z pośredniczenia przy wpłatach osób organizujących grupę. W tej chwili członkowie grup dokonują wpłat ze sesje ze swoich kont PayPal. Więcej informacji po zebraniu grupy.

2. Sesje na wzmocnienie.

W styczniu, do chwili powołania grupy można uczestniczyć w sesjach niedzielnych, prowadzonych w ramach Grupy Otwartej na stronie inicjatywy popularyzacyjno-badawczej quantum.merhlin.com, której hasłem przewodnim jest „Your Mind is Quantum” (Twój umysł jest kwantowy). Sesje te (połączone z ćwiczeniami fotonowymi) będą dostępne wkrótce również w kalendarium na stronie 0hz.pl w specjalnych cenach.

Strona quantum.merhlin.com.
Strona powstała dla specjalistów różnych dziedzin, którzy testują potencjał harmonicznej przestrzeni kwantowej w praktyce. W tej chwili mamy kilka kameralnych grup o tematyce psychologicznej, mindfulness, 4 droga. Doświadczenia potwierdzają, że właściwie każda metoda samopoznania, oraz pracy na rzecz innych ludzi, pogłębia się w harmonicznym polu kwantowym.

3. Zmiany w numerach kont.

Jak informowaliśmy, fundatorzy Fundacji Harmonicznej Fali podjęli decyzję o likwidacji Fundacji.
W związku z tym, od stycznia ze strony 0hz.pl znika numer konta Fundacji.

Prosimy o nie używanie nr konta Fundacji i jej Paypala.
Prosimy o dokonywanie płatności za sesje na nowy Paypal z mailem: stacja0hz@gmail.com lub quantum@merhlin.com. Założenie konta Paypal nie jest skomplikowane, instrukcje znajdziesz tutaj.

RadioStacja 0hz działa w strefie euro i płaci rachunki w euro, więc wszystkie ceny za sesje będą podawane w euro i przyjmowane w tej walucie.

4. Projekt Harmonicznej Fali w 2021 roku.

Nasz projekt wraca do realizacji podstawowych, badawczych celów. Na ten rok naszym celem jest „aktywacja umysłu kwantowego” w polach harmonicznych.
Prace badawcze trwają i rozwijają się dzięki zaangażowaniu osób, podzielających naszą pasję. Ta współpraca daje praktyczne rozwiązania, np. jednym z nadchodzących projektów warsztatowych jest cykl sesji „Jak przestać się bać”, którego program powstaje w kooperacji z grupą MindFulness oraz CoachSupport.

5. Nowy Holograph Quantum Machine.

Prowadzimy już prace wdrożeniowe nad nowym urządzeniem, o którym wspominaliśmy tutaj.

6. Brak wiedzy jest przyczyną całego cierpienia.

W 2021 rozwijamy i wprowadzamy nowe programy edukacyjne, związane z umysłem i jego wyższymi potencjałami. Żyjemy na progu „ery Wodnika”, czyli nowej rzeczywistości, w której pojawia się wiele nowych, inspirujących możliwości.

Osiągnięcie odpowiedniego potencjału biologicznego i psychicznego oraz koncentracja na samopoznaniu, umożliwia dużo bardziej komfortowe przejście przez czas tych wielkich zmian.

Nasze doświadczenia potwierdzają, że w kwantowym polu harmonicznym praca z umysłem jest efektywna i skuteczna. Badania potwierdzają, że oczyszczony umysł okazuje się być przestrzenią, w której kreacja własnej rzeczywistości, samo-uzdrawianie i uzdrawianie innych są jak najbardziej możliwe. Temu służy przestrzeń kwantowa, w której umysł jednostki, połączony z wielkim umysłem wszechświata i jego polem informacyjnym (zwanym też Akasha), osiąga nowy poziom swojego funkcjonowania.

7. Praca z umysłem.

W 2021 skupimy się na realizacji i wspieraniu działań edukacyjnych, związanych z oczyszczaniem umysłu i sięganiem po jego nowe możliwości. Tak więc przed nami:

1) Metoda Fotonowa.
W 2021 zajęcia z fotonami zostaną wzbogacone o kilka elementów, w tym zalecenia dietetyczne i suplementacyjne, związane z poprawą funkcjonowania układu nerwowego.

2) Dekoder.
W ramach współpracy z terapeutami Totalnej Biologii oraz Germańskiej Medycyny, powstaje bardzo ciekawy program, który umożliwia dotarcie do przyczyn wszystkich dyskomfortów życiowych i zdrowotnych.

3) Klucze kwantowe
Testujemy już to niezwykłe rozwiązanie, którego celem jest tworzenie kwantowych domen, czyli sfer w polu informacyjnym, umożliwiających harmoniczne wsparcie 24H.

Ahoj przygodo!

RadioStacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol