GRA Ø (dla zalogowanych).

ØDZYSKAJ BALANS

GRA Ø (dla zalogowanych).

ZERØ to gra i niezwykły komunikator w jednym, który umożliwia nawiązanie głębszego kontaktu z umysłem podświadomym i nadświadomym. ZERØ to gra z wieloma scenariuszami, które omawiamy na naszym forum.

ZERØ jest grą opartą na losowości.

Zjawisko losowości jest sprzężone z polem życia i umysłem wszechświata, dzięki czemu możemy zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi z wyższych i niższych sfer swojego umysłu. ZERØ jest „cybernetyczną wyrocznią”, która opowiada o uczestnikach gry, ich losie, przyszłości i przeszłości oraz możliwych rozwiązaniach w teraźniejszości.

ZERØ ma wiele zastosowań, m.in:

1. TEST „SIŁA UMYSŁU”.
Scenariusz nr 1 jest również testem, określającym stopień komunikacji z umysłem oraz zdolność do koncentracji i kreacji – test na tzw. siłę umysłu.
Jeśli Twoja siła umysłu jest wyższa od średniej, koncentrując się na ZERØ wylosujesz te cyfrę bardzo szybko.

2. POPRAWA KONCENTRACJI.
Grając w ZERØ poprawiasz swoją koncentrację na celu, co jest bardzo korzystne dla ludzi, chcących świadomie kreować swoje życie.

3. KOMUNIKACJA Z UMYSŁEM.
W scenariuszach od 2 wzwyż możesz dołączyć swoje pytanie i zapis wylosowanych cyfr. Ten zapis stanowi numeryczną odpowiedź na Twoje pytanie. W kolejnych wariantach każdej z cyfr przypisane są znaczenia, związane z charakterem cyfry i jej metaforycznym sensem. Następne scenariusze są więc wzbogacone o CØDEX (książkę kodów), dzięki której możesz zdekodować odpowiedź i jej sens.

4. ŚWIADOMA KREACJA.
Powyższe zastosowania i ich efekty mają pozytywny wpływ na samopoznanie, a poprawa komunikacji z własnym umysłem otwiera nowe możliwości świadomego kreowania swojego życia.

Opis ZERØ-9 w pdf (do wydrukowania)

  • Gra dla 1 do 9 osób.
  • Plansza ZERØ-9 posiada 9 schodzących się centralnie promieni z 9 sferami na każdym promieniu.
  • Promienie są metaforą 9 dróg życia (losu).
  • Na każdym promieniu/drodze znajduje się zewnętrzny krąg oraz bramy o numeracji od 1 do 9, przez które wchodzisz do gry.
  • Po wylosowaniu promienia, wchodzisz na jedną z 9 dróg i podróżujesz poprzez sfery w kierunku zera, cofając się i przybliżając na przemian, zgodnie z wylosowanymi cyframi.
  • Wygrywa ten, kto pierwszy wyrzuci Ø (w różnych wariantach scenariuszy zasady zmieniają się).

Czego potrzebujesz do gry.

GENERATOR LOSOWY.
W wersji pudełkowej gra ZERØ wyposażona jest w losowy generator analogowy w formie kostki 10-cio ściennej lub bambusowego bębna losującego. Wersja pudełkowa nie jest jeszcze dostępna, więc kostkę z cyframi od 0 do 9 możesz zakupić w większości sklepów z grami RPG. Możesz też skorzystać z papierowego generatora losowego, który jest dołączony do wersji drukowanej w pdf.

FORUM GRY.
Omówienia scenariuszy, wskazówki i relacje znajdziesz tutaj.

AVATARY/PIONKI.
Możesz je wykonać z dowolnych przedmiotów.

Ta gra to dużo więcej, niż przyjemny sposób na spędzenie czasu.
ZERØ ma już swoich fanów, dołącz do nas ?

 

POBIERANIE (DLA ZALOGOWANYCH)

 

Życzymy dobrej zabawy!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

 

Dodaj komentarz

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol