Przejdź do treści

Kybernetes – wiedza o tym, jak dobrze żyć.

Kybernetes – życiowa wiedza dla każdego!

Kybernetes jest wiedzą, która mówi o tym, w jaki sposób mądrze żeglować przez ocean życia. Kybernetes posługuje się systemem czytelnych metafor oraz zestawami praktycznych ćwiczeń, poprawiających koncentrację, jasność myślenia i ogólną kondycję. Wiedza ta rozwijała się w starożytnej Grecji, a wg Platona jej korzenie sięgają cywilizacji atlantydzkiej.

Prostota przekazu sprawia, że wiedza Kybernetes jest praktcznym i skutecznym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje prostych metod, prowadzących do szczęśliwego i spełnionego życia.

Kybernetes|LightHouse

kybernetes

W ramach projektu Kybernetes|Club ze wsparciem rady sponsorów Kybernetes|LightHouse prowadzimy warsztaty w znaczeni obniżonych cenach, poprawiające koncentrację, kondycję i połączenie z relaksującą energią natury i jej ewolucyjnym, wznoszącym prądem.

Kybernetes|Club

Kybernetes|Club to przestrzeń spotkań ludzi oceanu, sterników oceanu życia, specjalistów wielu dziedzin. Podczas naszych dyskusji doszliśmy do wniosku, że wiedzę o żeglowaniu można z powodzeniem przenieść w realia egzystencji współczesnego człowieka. Opracowaliśmy zestawy prostych ćwiczeń, które ułatwiają podróż przez życie i otwierają na Przygodę.

Dla ludzi w chronicznym stresie.

Niekontrolowany stres jest przyczyną wielu dyskomfortów życiowych i zdrowotnych. Podstawowe zasady higieny psychicznej pozwalają na niczym nieskrępowany rozwój talentów i umiejętności w większej odporności na stres i lepszym zdrowiu.

3 klucze do dobrego życia.

Do szczęśliwego i świadomego kreowania życia potrzebujemy jedynie 3 rzeczy:

– dobrej woli
– świadomego określania życiowych celów
– oraz siły do ich osiągania

Kybernetes w praktyce.

Zapraszamy na cykl sesji z Metodą Fotonową, podczas którego dowiesz się:

  • jak poprawić koncentrację
  • jak odzyskać wolę i osiągać życiowe cele
  • w jaki sposób odzyskać siły do życia

Zapraszamy!

Ahoj, przygodo!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.