Przejdź do treści

Mężczyzna i kobieta w jedności.

W trakcie naszych badań zauważyliśmy, że w pewnych sytuacjach najlepsze wyniki dają sesje prowadzone dla partnerów w związkach. Mężczyzna i kobieta to moc nieskończona.

Po wielu doświadczeniach okazało się, że problemy związane z niestabilną sytuacją życiową, problemami materialnymi i złą atmosferą w domu, rozwiązują się dużo szybciej, jeśli w sesji uczestniczą dwie osoby, współtworzące związek partnerski/małżeński.

“Problemy rodzinne”.

Problemy między rodzicami przekładają się również na sytuację ich dzieci, które dorastając w dysharmonijnym środowisku, kopiują negatywne wzorce zachowania w swoim życiu.

Mężczyzna i kobieta w jedności.

Powyższe doświadczenia mówią o tym, że człowiek jest istotą plemienną, której siły i możliwości zależą od relacji z najbliższym otoczeniem. Za nami setki tego typu przykładów, w których powrót do harmonii w rodzinach zaczął się od rozjaśnienia relacji między ich członkami.

Im lepsze relacje w związkach i rodzinach, tym więcej harmonii w codziennym życiu, bo samoświadomi mężczyzna i kobieta mają moc nieskończoną.

Mężczyzna i Kobieta. Holistyczna zasada naczyń połączonych.

Jesteśmy istotami plemiennymi, których siła zależy od relacji z bliskimi osobami. Jeśli mężczyzna nie ma wsparcia ze strony kobiety, z którą żyje – ich życie nie jest zbyt szczęśliwe. I jeśli kobieta nie czuje się wspierana przez swojego partnera, efekt jest taki sam.

Dlatego mówi się, że za sukcesem mężczyzny stoi kochająca go i wspierająca kobieta, której status i poczucie bezpieczeństwa zależą od sytuacji jej partnera. I odwrotnie.

Innymi słowami, bez harmonijnego połączenia pomiędzy ludźmi, zbudowanie szczęśliwego, pełnego spokoju i miłości związku nie jest możliwe.

MĘŻCZYZNA i KOBIETA TWORZĄ JEDNOŚĆ,
KTÓREJ MOC JEST NIESKOŃCZONA!

Zapraszamy Was na sesje harmonii na Fali Wenus,
by harmoniczna fala rozjaśniła relacje między bliskimi sobie ludźmi.

Stacja ØHz ~Nadajemy Dobrą Falę

Udostępnij znajomym: