Napój życia. Nawodnij się!

RELAKS I REWITALIZACJA W POLU HARMONICZNYM

Created with Sketch.

Napój życia. Nawodnij się!

Aby poprawić swoją koncentrację, rozwinąć intelekt i odzyskać siły – nawodnij układ nerwowy. Zastosuj izotoniczny roztwór soli, który odpowiada właściwościom wody, obecnej w naszym organizmie. Ten napój jest tak niezwykły w efektach działania, że nazwaliśmy go „napojem życia”.

Jak przygotować „napój życia”.

1. Zagotuj 1 litr wody.
2. Dodaj 1/4 płaskiej łyżeczki soli*.
3. Postaw w szklanym naczyniu w INFINITY|0222

I gotowe!

W ten prosty sposób, otrzymasz strukturyzowany, pyszny i słodki w smaku, przyswajalny napój, który nawodni Twoje ciało i układ nerwowy, a Ty poczujesz się dużo lepiej!

Ważne!
Podstawową przyczyną rozwoju chorób jest nie genetyczny czynnik, ale wybrany przez ludzi sposób życia, szybko skracający czas przejścia od wieku dziecięcego do starości.

Mamy dobrą wiadomość. Można samodzielnie sprawdzić i podsumować efekty zwiększonego użycia wody, by zapobiec skutkom odwadnienia. Na każde 10 kg ciała pij 0,3l Wody Harmonicznej – 1/4 łyżeczki soli na każdy litr wody. Stosuj ten napój życia szczególnie podczas upałów!

Aby opóźnić efekt starzenia nawadniaj się wg podanego przepisu, pijąc na każde 10 kg ciała – 0,3l wody dziennie (np. jeśli ważysz 60 kg, pij ok 1,8 litra wody dziennie)

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz Nadajemy Dobrą Falę!

Opracowano na podstawie: Nawodnij układ nerwowy i czuj sie dobrze.

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol