Nawodnij układ nerwowy i czuj się dobrze!

Nawodnij układ nerwowy i czuj się dobrze!

Poczujesz się dużo lepiej, jeśli zaczniesz nawadniać układ nerwowy, by zaczął pracować na optymalnym poziomie. Nawodniony układ nerwowy to szybsze kojarzenie, lepsze samopoczucie i więcej endorfin szczęścia na co dzień 🙂

H2O i układ nerwowy.

Rola wody w naszym życiu jest bardzo ważna, a od jej jakości zależy właściwie wszystko, ponieważ nasz organizm pracuje dzięki wymianie informacji, odbywającej się w środowisku wodnym.

Nasz układ nerwowy w 94% zbudowany jest z wody. Od wody zależy szybkość przewodzenia sygnałów nerwowych, która przekłada się na zdolność do kojarzenia i koncentracji, poczucie wewnętrznego spokoju oraz zdrowy dystans. Dlatego prawidłowe nawodnienie mózgu oraz tkanki nerwowej poprawia pracę mózgu, szyszynki i całego organizmu, optymalizuje wydzielanie „hormonów szczęścia”, niezbędnych do utrzymania stabilnego, dobrego nastroju.

Większość problemów zdrowotnych i życiowych związana jest z nieprawidłowym działaniem /chronicznym odwodnieniem/ układu nerwowego. Jeśli układ nerwowy jest odwodniony, odżywianie na poziomie komórkowym jest zaburzone – komórki nerwowe są niedotlenione, co wpływa negatywnie na produkcję neuroprzekaźników i obniża ogólne samopoczucie.

Objawy odwodnienia układu nerwowego:

– apatia /niski poziom neuroprzekaźników/
– obniżony nastrój /niedostateczna ilość „hormonów szczęścia” /głównie DMT, serotoniny i dopaminy/
– problemy z koncentracją /dysfunkcje na poziomie wydzielania neuroprzekaźników/
– nadwrażliwość na zmiany pogody /ważne dla meteopatów/

Prawidłowe nawodnienie układu nerwowego poprawia pracę szyszynki i wydzielanie neuroprzekaźników, niezbędnych do sprawnego przetwarzania informacji.

Nawodnij się!

Aby poprawić swoją koncentrację, rozwinąć intelekt i odzyskać siły – nawodnij układ nerwowy. Zastosuj izotoniczny roztwór soli, który odpowiada właściwościom wody, obecnej w naszym organizmie. Ten napój jest tak niezwykły w efektach działania, że nazwaliśmy go „napojem życia”.

Jak przygotować „napój życia”.

  1. Zagotuj 1 litr wody.
  2. Dodaj 1/2 płaskiej łyżeczki soli*.
  3. Postaw w szklanym naczyniu w INFINITY|088 lub INFINITY|0222.

 

I gotowe!
W ten prosty sposób, otrzymasz strukturyzowany, pyszny i słodki w smaku, wysoko-przyswajalny napój, który nawodni Twoje ciało i układ nerwowy, a Ty poczujesz się dużo lepiej!

Na każde 10 kg ciała pij 0,3l napoju życia dziennie.

 

Pozdrawiamy!

Stacja ØHz Nadajemy Dobrą Falę!

 

Dodaj komentarz